ZNAMENIA ZVEROKRUHU - VODNÁR

 

Planéta Urán príznačné sú jej zmeny, sloboda, bratstvo a priateľstvo. Vodnári bývajú verný priatelia. Neúnavní pracovníci, činorodí, humanitne ciele. Túžia po hmotnom zisku ale nie sú lakomí. Pracujú za mzdu, ktorú požadujú, ale nechcú získať viac ako im patrí. Sú zodpovední a to ich vystavuje nervovému vypätiu. Navonok pôsobia pokojným dojmom. Výstrední. Nemajú radi pokrytectvo. Občas tvrdohlaví a odhodlaní. Nezávislí, občas naivní, majú široký rozhľad a sú rebelanti.

 

Legenda o Vodnárovi

V Egypte bol Vodnár symbolom nílskych záplav v období dažďov. Egypťania sa domnievali, že záplavy Nílu spôsobuje Vodnár tým, že obrovským vedrom prelieva vodu z prameňa Nílu do riečiska. Najznámejšou legendou o znamení Vodnára je príbeh krásneho trojského chlapce Ganyméda, kterého si obľúbil sám Zeus. Keď Jupiter videl, že na Olympe chýba niekto, kdo by bohom dolieval poháre, poslal chlapca orla. A tak vzniklo znamenie, o ňom je známe, že „rozlieva“ medzi ľuďmi múdrosti. Na starých eufratských a babylonských doskách a kameňoch bol zobrazovaný ako kľačiaci muž, ktorý vylieva vodu z vedra na ramene. Jeden antický príbeh z najstarších dejín ľudstva hovorí o tom, že ľudia boli najskôr veľmi dobrí a šťastní a na zemi prevládala stále jar - zlatý vek. Nasledoval vek strieborný, keď Zeus rozdelil rok na štyri ročné obdobia a ľudia tak museli znášať striedanie tepla a chladu. Potom nasledoval vek bronzový a nakoniec ten najhorší zo všetkých - vek železný, ľudia boli vtedy veľmi zlí, sebeckí, pravda a pocta sa takmer stratili. Vtedy sa Zeus rozhneval a rozhodol hriešne ľudstvo potrestať. Padlo na zem obrovské množstvo vody. Deväť dní s nebies lial dážď, more sa vylievalo z brehov, domy, chrámy i vrcholky hôr zmizli pod hladinou. To sa vraj prihodilo aj pri katastrofálnych záplavách v Thesálii roku 1508 pred n. l. Iba na vrcholku hory Parnas, ktorý bol jediným kúskom pevnej pôdy, zachránili sa syn Prométhea a Klymény Deukalion s manželkou Pyrrhou, ľudia dobrí, skromní a spravodliví. Deväť dňovú potopu prečkali v člne. Podľa veštby mali za sebou hádzať "kosti svojej matky". Deukalion správne pochopil, že ide o pramatku Zem a "jej kosťami" sa myslia kamene. Z nich tak povstalo nové ľudské pokolenie.imgimgimg


2023

 


Naučte sa v tichu byť sami so sebou so svojimi myšlienkami a so svojimi pocitmy. Príroda je balzamom na dušu a posilní aj telo, vy to viete a preskúmate v tomto roku mnoho krásných zákutí. Aj pobyt pri vodných zdrojoch vás osvieži a nastaví na nové plodné myšlienové pochody. Tento rok si zvoľte miernejšie tempo, odýchujte, venujte sa rodine. Všetko má svoje Božské načasovanie. Naučte sa rozumieť energii penazí. Rodina a pokoj v domove je balzamom na vašu dušu. Bezpečnosť vas a vaších blízskych je dôležitá. Právne a úradné záležitosti vyriešite ferovým spôsobom.

Pri rozporuplných názoroch s inou stranou nenechajte sa zatlačiť do kúta, argumanty máte vo svojich rukách. Vytýčte si nové ciele nové méty, vesmír vás podporí, hviezdy žmurknú na vás a šťastena pristane pri vás. Častejšie počúvajte svoj vnútorný hlas. Navštívte duchovné miesta, odkrývajte tajomnosť mystiky, učte sa ju hlbšie pochopiť cez srdce. Štastie je ako motýľ, čím viac sa za ním naháňame, tým viac nám uniká, ale ak upriamime pozornosť na iné veci, motýľ sám priletí a sadne si na našu ruku.

Liečivý kameň Turmalín


imgimgimg


2022

 


,,Vzdelávanie mysle bez vzdelávania srdca nie je žiadne vzdelávanie´´, povedal túto vetu Aristoteles pred n. letopočtom a stále je aktuálna.
Nastalo obdobie očisty, potrebuje očistu vaša myseľ aj vaše telo. Vyskúšajte terapiu hudbou. Hudba má zázračné liečivé pôsobenie, správne tóniny, lebo tak ako hudba môže pomáhať, môže mať aj v sebe skryté víry. Cestovanie je pre vás radosťou aj starosťou. Otvorte sa novým myšlienkam, povedú vás k novým výzvam. Ste novátori. Buďte strážcami svojich snov.

Neodkladajte veci na zajtra, ktoré môžete urobiť dnes. Stojíte na križovatke svojho života a hľadáte správny smer, v srdci sú tie odpovede. Február a marec zažijete plne vyťažení aktivitami. Aprílové dni prebudia vo vás umelecké cítenie. Júl prinesie nové priateľstvá. Zaujímavá pracovná príležitosť otvorí dvere, máte odvahu kráčať do výziev života. September vyskúša vašu pripravenosť, zabojujete. Jesenné dni obzvlášť okolo októbra prinesú zmenu bydliska. Osud pevne držíte vo svojich rukách , len uvedomenie toho je dôležite. Koniec roka prinesie odmeny aj v láske aj v prosperite. Zažijete pocit súdržnosti v rodine.

Dodržujte pitný režim, poteší sa váš cievny systém. Nájdite si čas na pravidelné stravovanie.

Liečivý kameň pre tento rok Čierne perly, Mesačný kameň dúhový, Serpentín


imgimgimg


2021

 


Potrebujete načerpať novú životnú energiu, prechádzajte sa častejšie po pri riekach, vodných nádržiach, vodopádoch umožnia vám načerpať novú silu. Vaše myšlienky sú plné tvorivých plánov. Skok do neznáma je riskantným krokom, ale ak vedie ten skok srdce tak je na zváženie. Rodina je ako strom. V láske a partnerstve sa učíte prechádzať cez nové situácie. S väčšou citlivosťou vyberajte slová adresované svojmu partnerovi, potešte ich častejšie maličkosťami, dávajte ich s láskou. Majetkové a finančné veci vyriešite bez nejakých zdĺhavých okolností. V letnom období si dajte viac pozor na úradne a právne záležitosti. Nekonajte impulzívne, viac sa sústreďte na detaily, niektoré veci sa musia pozerať do širších súvislostí. Zvažujte čo si želáte od života. Pohľad do minulosti otvorí vo vašom vnútri viac otázok,, odpovede postupne nájdete. Do práce sa vložíte celý, plný životného elánu. Vo viacerých situáciách vám pomôžu komunikačné schopnosti. Vzdelávanie po celý rok vás čaká. V tomto roku si v rôznych situáciách dokážete poradiť, aj priatelia sa na vás obratia so žiadosťou o pomoc.


Zdravíčko si strážte, aby ste počas celého roku mohli ísť na plný plyn. Posilňujte si správnou životosprávou krvotvorbu. Pozor na zimu, chlad, prievan. Čim častejšie sa prejdete po prírode tým sa vaše baterky lepšie dobijú.
Liečivý kameň pre tento rok Rodonit a Smaragd

Afirmácia: Prijímam zmeny a teším sa z nich.


imgimgimg


2020

 


Harmonické nastavenie je najdôležitejšie, vnútorný stav spokojnosti. Nájdite v sebe viacej dôvodov na radosť, aj malá radosť lepšia ako žiadna. Inšpirácie nových plánov sa zrodia príchodom jari. Šťastie praje pripraveným. Aprílové dni bohaté na udalosti. Májové energie nakopnú vo vás staré veci ukončiť, aby ste otvorili dvere novým. Život je plameň, ktorý v nás prežíva iba vďaka neviditeľnému slnku, ktoré svieti v nás. V júni neprijímajte vážne rozhodnutia, občas chaos okolo vás môže ovplyvniť správny uhol pohľadu. Júlové dni prinesú cestovanie mimo bydliska. Niektorí Vodnari zmenu bydliska, u niektorých zmenu zamestnania. Pamätajte si, že plameň lásky, ktorý je vo vašom srdci je plameňom od Boha, rozvíjajte ho. Lásku hlbšie precítite v letnom období. Milovať znamená usilovať sa čo najviac o splynutie v jedinú bytosť, ale nie celkom stratiť svoju vlastnú existenciu. Septembrové dni okolo riešenia právnych a úradných záležitostí. November veci spomalí, v decembri si naložíte na ramená súčasne viac veci, precítite dostatok energie a zvládnete nápor. Uvoľnenie a oddych príde vo vianočnom čase. Šťastná rodina je šťastím pre každého člena rodiny.


Vaše vnútorné slnko a lúče vašej vnútornej srdečnosti dokážu zohriať aj široké okolie. Vyskúšajte Bazalku, je ochranná rastlinka a  éterický olej z nej má antidepresívne účinky. Pomáha a podporuje činnosti žalúdka a podporuje chuť do jedla.


Afirmácia: S láskou tvorím úspech, vďaka ktorému pomáham druhým


imgimgimg


2019

 


Premýšľajte skôr ako prehovoríte, lebo slová sa nedajú zobrať späť. Láskou naplnené myšlienky sú krásnou ozdobou nášho ..Ja´´ Otvorte sa viac umeniu. Pocit nezávislosti a slobody pre vás je dôležitý, ak máte doriešenú svoju minulosť, tento rok vám dá krídla, kto sa brodí ešte v záležitostiach minulosti zažije pocity zviazanosti. Čaká na vás mnoho rozhodnutí, ktoré sú dôležité a práve od nich sa odvinie mnoho vecí do budúcna. Načúvajte svojmu vnútornému presvedčeniu, ktoré pramení z intuícii, aj keď rozumu dôvody sa zdajú nelogické, vaša duša vie ako nájsť pre vás nové smerovanie. Otvoria sa nové možností na lásku, srdce napovie, komu otvoriť dvere do svojho chrámu lásky. Rodinné zázemie, je stabilita, snažte sa držať po kope rodinu aj keď si to vyžiada občas odriekanie, alebo obetovanie. Nehnuteľnosť, vyriešite vo váš prospech, odožeňte pesimistické myšlienky v oblasti financií, máte plány, ale aj chaos v nich. Najprv treba upratať v svojom svete a postupne nájdete lepšie smerovanie. Každé rozhodnutie týkajúce sa oblasti majetku a financií hlbšie zvážte. Pracovne sa otvára plodný a tvorivý rok, kreatívne nápady posunú vás do popredia.

Pokojné splynutie s prírodou, uvoľní stres a napätie. Prírodné zdroje vitamínov posilnia imunitu. Zažívanie radostných pocitov je liekom nad všetky lieky. Doprajte si občas čajík zo Šafranu, má úžasnú schopnosť priviesť myseľ do optimistického nastavenia.

Afirmácia : Som nekonečne vďačný/á za všetky zázraky a bohatstvo, ktoré vstupujú do môjho života.imgimgimg


2018

 


Ak vnímate, že život je plný krás, s nekonečnými možnosťami, tak tento rok ste vykročili správne. Len na človeku záleží či je schopný vidieť magický svet okolo neho. Pocity plné optimizmu hneď na začiatku roku, mali by vydržať po celý rok aj keď bude potrebné riešiť nástrahy života. Źivot bez skúšok nepripraví dušu na správny rast, ani more bez vĺn nevychová skúsených námorníkov.  Počas roka mnoho rozhodnutí učiníte, pamätajte , že nikdy nemôžete vyhovieť všetkým. Odhalíte umelecké vlohy v sebe a umelci, vytvoria nove umelecké skvosty.  Koníčky vás pohltia hneď na začiatku roka.


Partnerské zázemie môže byť oázou so správnym partnerom. Melanchólia sa môže občas predrať do pocitov. Počas rodinných posedeniach pookrejete a nájdete svoj pristav. Marec s pribúdajúcimi slnečnými dňami prinesie aj viac lásky do života. Apríl a máj prináša nové lásky, Júl sa prelína skôr s obavami, August by mal byť viac slnečný na partnerské pochopenie a radostné zážitky. December prinesie romantiku.


Hovorte z úprimnosti svojho srdca a neobávajte sa ako to ľudia príjmu, veď tí, ktorí budú vysielať na vašich vlnách pochopia. Snažte sa vidieť všetko, ale málokomu vravte čo ste videli. Viac povinností už nenakladajte, skôr si odložte. Práca spojená so zahraničím si vyžiada mnohé aktivity z vašej strany, ale aj spojenie sa z ďalšími odborníkmi. Oblasť financií si sledujte dôslednejšie, hneď január môže mať pre vás nečakané výdaje. Opatrnejšie v apríli a auguste s peniazmi. Ostatne mesiace by mali byť priaznivé pre vašu peňaženku.


Zharmonizujte svoj vnútorný svet, upravte si stravovanie. Vyskúšajte Bazalku či už čaj , alebo ako korenie do jedla, pôsobí upokojujúco, zvyšuje chuť do jedla, proti plynatosti, pri žalúdkovej infekcii, na zmiernenie kašľa.
Noste liečivý kameň Opál.


imgimgimg


2017

 


Úsvit do vášho života si navodíte spontánnym nastavením svojho vnútra. Slnečné myšlienky prilákate uvoľnením, pocit slobody a nezávislosti je pre Vodnárov základný pilier. Ak občas sa objaví chmára, neostane dlho, bezprostrednosťou ju odoženiete. Súčasne zvládnete viacej vecí, bez väčšej námahy.

Láska čaká na tých čo ich srdce je pripravené a hľadá spriaznenú dušu. Niekedy sa to nemusí zdať, ale môže sa stať , že z malej iskry môže aj veľký oheň vzbĺknuť. Ak chcete byť milovaní, milujte. Rodina je miesto kde sa človek rodí, rodina je miesto , kde človek lieči svoje rany. Správne zameranie svojej intuície vás povedie životom dobrým smerom. V priateľskej rovine sa stretnete s viacerými okolnosťami, kde budete požiadaný pomáhať, ale môže sa stať, že za dobrodenie nepríde poďakovanie, nerobte si z toho nič, ostane vám dobrý pocit, že ste pomohli.

Prídu okolnosti, na ktorých spoznáte, že z peknej, ale prázdnej misy sa nenaješ. Finančná stránka a pracovná vám dá zabrať tento rok, niečo ukončíte, aby ste zároveň niečo nové začínali. Pozor na vypočítavých ľudí, včas ich odhalíte. To nad čím zvažujete môžete dosiahnuť, síce viacej snahy z vašej strany je potrebné, ale cieľavedomými krokmi dosiahnete cieľ. Do pracovnej oblasti sa dostanú možnosti učenia, vyberte sa aj touto trasou, neoľutujete.

Viacej aktivít pre zdravie, podniknite, uvedomenie si , že všetko, čo nás stretne, je výsledkom našich predchádzajúcich rozhodnutí, platí to aj o zdraví. Tento rok sa snažte vyhľadávať pokojné miesta, čo budú lahodiť vašej duši, aby ste si udržali v harmónii hormonálny systém, je dosť spletitý, priamo prepojený na vnútorný emočný stav.
Vôňa pomaranča vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Každý človek, by mal denne počúvať trochu hudby, prečítať peknú báseň, pozrieť si pekný obraz a pokiaľ možno povedať niekoľko rozumných slov. Príde veľa dôvodov na premýšľanie, ohľadom ďalších plánov a projektov. Spolupráca s mnohými ľuďmi je potrebná, šťastie bude pri vás stáť a plány sa naplnia. Spriaznenie duši precítite so svojou polovičkou, nastanú chvíle romantiky. Rodinné chvíle porozumenia sú vzácnosťou, vážte si prítomný okamžik súladu. Spoločná cesta s partnerom odkryje nové súvislosti, rozhodnutie je na vás. Stretávanie a spoznávanie viacej ľudí sa otvorí v tretej dekáde roka. Nespokojnosť je dobrá na krátke obdobie, lebo vám ukáže v čom treba veci zmeniť, ale snažte sa ju rýchlo vyriešiť. Viacej spoločenských udalostí na tento rok sa pre vás otvára.

Rozhodnutia a postoje v práci sú každodenne, napriek tomu budete mať dosť optimizmus a energiu na tvorbu a na nové projekty. Spolupráca s  dominantnými pracovnými partnermi vás naučí novým veciam. Finančné očakávania sa vám naplnia. Strach to nie je váš kamarát, obetovanie pre nové plány sa vám vyplatí. Vy viete, že ..Sladšie je dať ako brať.´´

Pokračujte vo svojom predsavzatí urobiť niečo pre svoje zdravie, vyplatí sa vám to. Vychutnávajte si viacej jedlo a snažte sa pomaly konzumovať stravu, aby bola dostatočne prehryzená, predídete tak ťažšiemu tráveniu. Tí , ktorí sa kamarátia s ovocím nech pokračujú a tí, ktorí to zanedbávali tak rýchlo nech sa skamarátia s ovocím. Má blahodarné účinky na organizmus. Občas čajík s Repíka lekárskeho prinesie potrebné nastavenie pre vás.
Obklopte sa vôňou citrusov.


imgimgimg


2015

 

Načúvaj svojmu presvedčeniu, ktoré pramení z intuícii, aj keď sa rozumu zdajú dôvody nezmyselné. Vaša duša chce vás viesť do nových životných skúšok, nových výziev a nových dobrodružstiev, ktoré ponúka život. Prvé mesiace v roku prinesú nové možnosti aj v láske aj v práci. Jarné mesiace buďte viacej nastavení na intuíciu, okolnosti prinesú mnohé nervóznejšie veci, ale len kvôli obavám iných ľudí, ale aj vlastné obavy môžu narobiť stres. Pri kontaktoch s inými ľuďmi sa nastavte na príslovie, ktoré hovorí :,, Hodvábnou rukou priateľov vyberaj a železnou ich drž.´´

Leto a jeseň pre Vodnárov prinesú naplnenie naplánovaný pracovných a rodinných projektov. Pracovať budete ako včeličky po celý rok. Finančne by mal byť tento rok lepší pre vás ako minulý, výrazne by ste si mali polepšiť, aj keď buďte opatrný obzvlášť pri rôznych právnych zmluvách a dohodách, rozhodne tento rok si dajte záležať na každej zmluve čí je ústne, alebo písomne uzatvorená. Naučte sa vypnúť stres, lebo ten je vašim najhorším nepriateľom ohľadom zdravia na tento rok.

Rozhodnutí bude v tomto roku mnoho, no niekedy sa veci uberajú aj podľa šťastia. Portugalci hovoria :,,Veslovanie je práca a šťastie je vietor, ktorý napína plachty.´´ Tak veľa šťastia .


imgimgimg


2014

 

Naučte sa viacej usmievať sami na seba, naučte sa viacej spontánne usmievať na iných, je to prirodzená podstata ľudskej bytosti, vy jako vodnári máte priateľskú povahu a práve tento rok budete môcť spoznať či priatelia, ktorým ste mnoho krát pomohli sa ukážu ako vaši priatelia.
V práci sa veci budú hýbať rýchlejšie, možno sa budete čudovať ako vám bezchybne všetko občas klapne. Súčasne budete zvládať viacej činnosti. Dajte pozor na ľudí, ktorí sú manipulátori, nepodľahnite ich tlaku, diplomaticky ustojíte si na svojom. Máte svoje sny a túžby urobte kroky, aby ste si ich naplnili.
Porozprávajte sa občas so svojou dušou tá napovie ako si v oblasti lásky nastoliť súlad a harmóniu. Usilujte sa o lásku. Nájdite si čas na seba, na partnera, na rodinu. Užite si spoločné chvíle v kruhu najbližších.
Majetkové záležitosti sú na dlhšie riešenia. S mnohými ľuďmi prídete do kontaktu, preto sa naučte vidieť do nich, pracujte s intuíciou.
Oblasti zdravia a kondície bude pre vás užitočné, aby ste objavili nové potraviny, vylúčte tie, po ktorých sa necítite dobre. Pitný režim si ustrážte. Všetko čo sa deje okolo nás, je ovplyvňované aj našimi postojmi, sme všetci spojený v jeden veľký celok a všetci sme na jednej lodi a spolu plávame k brehom poznania.


imgimgimg


2013

 

Stabilitu, ktorú si budujete potrebuje pevné základy, vybudujete ich, keď budete mať vieru v to čo robíte, musí prameniť z vášho vnútra. Nápomocná v niektorých veciach vám bude ambiciózna žena, aby ste dokázali vybojovať svoj boj. Zahraničná spolupráca, prepojenie sa so zahraničím máte intenzívnejšie možnosti a príležitosti pracovného charakteru. Apríl prinesie nový postup v kariére, polepšenie vo financiách. V máji nebudete celkom nadšení s vyvíjajúcou sa situáciou, právne a úradné veci sa doriešia až v júni. Júl bude o rodine, prinesie mnoho rodinných chvíľ, kde pookrejete na duši. V auguste bude dôležité nájsť jednotu vo svojom vnútri, ak si budete veriť, tak dokážete presvedčiť aj iných o svojej pravde. Pozor v septembri na faloš a na neúprimnosť vo svojom okolí. Obmedzujúce okolnosti vám pomôže prekonať mladší muž. Nové životné etapy sa vytvoria v novembri, otvoria sa nové dvere, december pripravil pre vás oázu radosti.


imgimgimg


2012

 

Skončí komplikovaná situácia, podarí sa hneď v prvých mesiacoch ukončiť problém, ktorý ťažil vašu myseľ. Snažte sa v tom to roku nájsť obetavejšie postoje voči svojmu okoliu, netrvajte na svojich požiadavkách. Hrajte férovú hru. Mnohý v tomto znamení majú v láske a v partnerstve za sebou neľahké skúšky osudu, ale tento rok sa vám otvárajú dvere do zámku lásky. Neodolateľnú charizmu, ktorou budete vplývať na svoje okolie nabudí viacej obdivovateľov. Srdcové záležitosti budú plné vášní a romantických chvíľ.

Naučte sa správne si organizovať život, prácu a správnym organizačným postojom si nastavíte mnoho možnosti vidieť lepšie súvislosti. Získate viacej pracovných príležitostí , zvládnete súčasne viacej pracovných aktivít, bude to postavene na vašej organizácii práce. Veľká tvorivosť a plodnosť nápadov bude prinášať do vašej peňaženky financie, ale pozor vaša nápaditosť si užiť bohémsky život, môže aj dostatočne odčerpávať z peňaženky. Nestojte v prievane, pozor na partie hlavy, oči, uši, nosohltan, zuby. Tento rok si chráňte tieto miesta , lebo tu bude slabina. Po prebudení ráno skúste si povedať slova: ,,Prosím nech dnešný deň ma sprevádza láska a božia prozreteľnosť.“


imgimgimg


2011

 

Všetko vyžaduje svoj poriadok ak sa budete s poriadkom kamarátiť hneď od začiatku roku tak budete mat prehľad po cely rok vo všetkom. Svojou autoritou , ktorú mate v sebe zakódovanú, dokážete s pokojom a s chladnou hlavou presvedčiť ostatných o svojej pravde. Postup v kariére, zvýšenie platu, umožni plánovať dovolenku na exotickejšie miesta. Dokážete prijímať zodpovednosť za seba, ale aj za iných. Rodičovské povinnosti si dajte ako prioritu na tento rok, nezmeškajte ani minutú, ktorá sa naskytne pre spoločné chvíle s vašimi ratolesťami. Spravodlivo dokážete rozhodnúť. Bude potrebne v tomto roku brániť a zasiahnuť tam kde je pokrivkávanie spravodlivosti. Váš um a vaše srdce bude vedieť , kam pravda smeruje.
Sila mágie a sila energie prírody bude silnieť, čim silnejší sa budete v smere pravdy a svetla stávať, tým budete ohrozenejší tými temnými silami. Buďte opatrní a verte vo svoje poslanie a ochranu z anjelských sfér.

Pracovne a finančne výrazné polepšenie. Samozrejme ak sa naučíte v správnom čase a na správnom mieste dostatočne obetovať, na druhej strane môžete potom mnoho získať. Verte, že budete mat neprajníkov okolo seba, , no skôr to budú závistlivci , ktorí s po vzdialia budú sledovať, alebo sliediť?, aby našli niečo čomu by sa škodoradostne usmiali. Nedajte im dôvod. Ako pedantne začnete rok tak kráčajte počas všetkých dní, vaším neprajníkom klepnú zuby na prázdno Láska je nádherný dar, nepohrdnite nim.  Nedovoľte , aby dar lásky bol len kvôli pýche a Egu odsúvaný na bok. Láska je ako kvet. Keď príde prvý kontakt, prvé stretnutie, či je to priateľské, partnerské, súrodenecké, rodičovské, zasadí sa do srdca semienko a potom je už na každom jednom, či ho bude polievať a taktiež akou intenzitou sa oň  budete starať. Čím viac obetavosti, starostlivosti, pozornosti sa vloží do každého vzťahu, tým sa semienko viac zakorení vo vašom srdiečku a bude rásť. Ako sa rozvinie na krásny kvet, máte každý vo svojich rukách.
Opatrnosť v prírode bude na mieste, lebo sú tam nástrahy , ktoré môžu ohroziť zdravie. Či už zvieratka, parazity, ale pozor aj na úrazy. Chráňte si zrak, viacej sa postarajte o oddych vašich očí. Pokiaľ v duchovnom raste budete rozvíjať lásku a súcit prospešné to bude nie len pre vás, ale aj pre vaše okolie.


img


späť