ZNAMENIA ZVEROKRUHU - VÁHY

 

Planéta lásky a krásy, umeleckého nadania, harmónie. Venuša je ich patrónkou. Spoločenský, uprednostňujú prácu s ľuďmi. Dokážu sa na problém pozrieť

objektívne, z obidvoch strán. Zmysel pre spravodlivosť. Problém je pre nich váhavosť, nerozhodnosť. Pracovitosť, usilovnosť, ale vyžadujú to aj od spolupracovníkov alebo partnerov. Romantický, vrtošivý, extravagantný, umenie, harmónia, diplomacia.

 

 

Legenda o Váhách

Váhy reprezentuje bohyňa Themis a jej lásku ku spravodlivosti. Prezentujú ju ako ženu so zaviazanými očami, ktorá v ruke drží váhy v dokonalej rovnováhe a meč. Pripomína, že v rovnakej miere otrok i boháč majú právo na spravodlivosť. Rimania prevzali názov Váhy z Orientu. Pre Rimanov boli Váhy symbolom spravodlivého rozhodovania. Traduje sa, že Váhy na oblohu zaviedol cisár Július Caesar v rámci svojich kalendárnych reforiem, ako symbol rovnováhy medzi dňom a nocou, prácou a spánkom. Podľa gréckej mytológie Váhy majú byť? nástrojom Dike , dcéry najvyššieho boha Dia a Themidy, bohyne spravodlivosti. Bola ochrankyňou mieru a kľudu. Jej miesto bolo pri tróne vládcu bohov a mala za úlohu oznamovať?každú nespravodlivosť?pri porušenie poriadku. Na oblohe majú Váhy pripomínať?ľudom, že vo všetkom svojom konaní majú byť? spravodliví a riadiť? sa zákonmi, vážiť si každý čin. Tento prístroj je symbolom spravodlivosti dodnes.imgimgimg


2024

 


Každému dňu dajte šancu, aby sa stal najkrajším dňom vo vašom živote. Z každého srdiečka vedie lúč do iných sŕdc, svetielka sa spoja v jedinom nádhernom lúči. Otvorte oči a vnímajte všetko čo sa okolo vás deje, s pokojom v mysli a s láskou v srdci vytvorte si strategický plán. Neúnavnou snahou o dobro sa unavíte, skúste veci odovzdávať do Božích rúk. Snaha o získanie financií sa naplní, len ich múdro použite.

V Májové dni sa potešíte z nových pracovných možnosti, je na vás či prijmete ponuku. Rozložte si múdro svoju životnú silu. V lete zažijete rôznorodé situácie, obklopí vás Duch tvorivosti a budete mať ruky plné práce, nájdite čas aj na relax . Júl vás poteší novou správou, utriedite si myšlienky. O pomoc vás požiada niekto, je na vás ako sa zachováte, keď pre druhého rozsvietime lampu, bude svietiť v ťažkých dňoch aj pre nás. Septembrové obdobie urobí vrásky, ale nie na dlho, zaujímavá cesta presmeruje myšlienky a naladí na optimistickejšiu myseľ. Jesenné dni vo vás nastavia nostalgiu, pokoj. Zdravie si strážte.

Úspech v podnikateľských projektoch zaslúžene oslávite. Vianoce sú o rodine, o spolupatričnosti, o súzvuku. V rodinnom kruhu privítate nový rok.

Liečivý kameň pre tento rok je Horský Krištáľ.


imgimgimg


2023

 


Vyčkajte času ako hus klasu, postupne sa veci vo váš prospech otočia. Starajte sa o sebarozvoj, o svoje duševné zdravie. Vytvárajte v domove spokojnosť. Spájajte rodinu, blízsku aj vzdialenú. V pracovnej oblasti nové ciele vytýčite, dokážete byť autoritou, ambicie vás poženú do predu. Stojte si za tým čomu veríte, aj ked sa všetko bude javiť, že pravda je inde, dôverujte vnútornej ituícií. Dôverujte svojím plánom a stojte pevne nohami na zemy.

Zapíšte sa do kurzu, študujte, venujte sa koničkom, z ktorých máte radosť. Nadchnú vás nové oblasti podnikania. Tvorivý oheň, ktorý počas roku precítite vás poženie do rôzných činorodých aktivít. Máte mnoho snov a túžob, vesmír vám pomôže ich rýchlejšie naplniť ak sú pre dušu požehnaním. Viera v rozprávkové zázračné napredovanie života je možná, obavy a strach pošlite preč, ostane optimistická myseľ. Ak chceme vidieť dúhu musíme najrpv počkať kým prestane pršať, v tomto roku môžete uvidieť dúhu mnoho krát, len budte viac pozorný a všímavý.

Liečivý kameň Citrín


imgimgimg


2022

 


Hneď na začiatku roka si vytýčte hranice odkiaľ pokiaľ môžu tí ostatní, na váš čas a celkove na životnú energiu, ktorou je treba šetriť pre seba a svoj Rod. S dobrotou to netreba preháňať, niekedy sa stromy lámu pod ťarchou plodov. V rodinnom kruhu precítite pokojnejšie vibrácie. Kto sadí láskavosť, zbiera lásku, no zároveň láska potrebuje nezávisle situácie.

V pracovnom svete sa naučíte presadiť svoje potreby. Včasné uvedomenie si, že všetko má svoje Božské načasovanie, uľahčí pokojnejšie napĺňanie plánov. Minulosť sa ozve na začiatku roka a aj veci s ňou spojené, zároveň plány na nové projekty sa zaktivujú, zvládnete súčasne riešiť minulosť aj budúcnosť, ostávajte pevne nohami v súčasnosti. Kto je ovocie má sa poďakovať s láskou tým čo ho vypestovali, ďakovanie je určitá forma žehnania.

Apríl vyskúša vašu odvahu a cestovateľské aktvity. Máj nadelí optimistické a šťastné chvíle. Teplé júlové dni prinesú tvorivý oheň, ktorý zažne myšlienky na zmenu zamestnania. Leto a jeseň spojí romantické páry, zažijete so svojou spriaznenou dušou rozprávkové chvíle. Láska vám dá krídla. Finančné polepšenie prinesie október. Pôsobením Škorpióna v novembri, odhalia sa viaceré nepoznané veci. Ste diplomati. Ženy sa stanú šetrnejšie, viac prísnejšie. V Decembri vyhľadáte pokoj , harmóniu, súzvuk.

Po celý rok sa vyhýbajte stresom, hľadajte nové formy odbúrania chaotických a stresujúcich energii. Zamerajte sa viac na cvičenie a posilňovanie krčnej chrbtici.

Liečivý kameň pre tento rok Fluorit, Apofilit, Celestit


imgimgimg


2021

 


Hľadajte múdrosť v rozprávkových príbehoch, dovoľte samy sebe kráčať v tomto roku tak, aby ste si napĺňali svoje sny a túžby. V prvých mesiacoch dosť intenzívne riešite veci s mužským pohlavím. Dominantnosť niektorých môže vás dosť unaviť, nájdite si na dobíjanie bateriek nové možnosti. Jarné obdobie ma nádych radostných emócii no občas aj chaotický emočný stav zažijete. Nadšenie novými projektmi. Leto prináša veľa práce, pozor na vyčerpanie, hľadajte rovnováhu medzi pracou a oddychom. Jesenné dni vás poteší množstvo radostných informácii. Zažijete uvoľňujúcejšie chvíle. Otvárajú sa aj zo zahraničia priaznivé správy. Mužské pohlavie tohto znamenia si v oblasti financií polepší. Ženy majte pod kontrolou oblasť peňazí, nastavte režim hospodárnosti. Spriaznenosť duší si s viacerými vysielajúcimi na podobných vlnách vychutnáte. Pokoj na duši nájdete, o to ľahší je váš krok. Napojte sa na úprimné modlitby za seba, za svojich blízkych, ale aj za neznámych ľudí, za duše, za mier, za zdravie, za lásku pre každú bytosť.


Úprimne si povedzte či skutočne robíte kroky pre svoje zdravie. Posilnite si zrak a sledujte aj váš tlak, ktorý občas sa zakolíše. Pozorujte nebeskú oblohu, pozorujte hviezdy a let vtákov, zažijete uvoľňujúce pocity.
Liečivý kameň pre tento rok Angelit a Ametyst

Afirmácia: Som plný/á optimizmu a dobrej nálady , rozdávam ju do svojho okolia.


imgimgimg


2020

 


Čas je tá najväčšia milosť, ktorú nám Boh dáva, je dôkazom večnosti, snažme sa ho užitočne využiť. Poradíte si v rôznych ošemetných situáciách, no snažte sa vidieť širšie súvislosti. Priatelia požiadajú o vašu pomoc. Cestovanie v tomto roku zažijete častejšie. Zahraničným aktivitám sa viac otvoria dvere. Spoznáte mnoho nových ľudí. Deti sú naše pokračovanie, sú radosťou aj starosťou, prídu chvíle mnohých radostí. Rodiny, ktoré chcú potomstvo, tento rok vám prinesie možnosť otehotnieť. Naplánované projekty dotiahnete k zdarnému naplneniu. Každá myšlienka vytvára určité pôsobenie, energie v tomto roku sú silné, obzvlášť opatrne kontrolujte svet svojich myšlienok. Intuícia vás nesklame poslúchajte ju. Leto si vyžiada viac energii a preklenúť nepochopenie ľudí. Obzvlášť pozor na medziľudské vzťahy okolo augusta a septembra. Skutočný priatelia podajú pomocnú ruku a aj pochopia a podporia. Väčšie výdaje sa ukazujú v októbrových dňoch. November a december prinesú viacej lásky, pokojných chvíľ a porozumenia vo vzťahoch a v rodine.


Pretransformujte svoje napätie, stres do činorodých aktivít, ako starostlivý záhradník, pozitívne ovplyvnia zdravie, precítite lásku a radosť. Nesnažte prepínať svoje sily, niekedy menej je viac. Každodenný životný štýl prináša každodenné radosti, ale aj starosti, radosti si vychutnajte a  starosti berte ako nevyhnutnosť života. Posilnite si imunitu konzumáciou jabĺk , posilníte si aj krvotvorbu a tráviaci trakt.


Afirmácia: Ďakujem, som vždy obklopený láskou.imgimgimg


2019

 


Okúsiť slasť a horkosť lásky za rôznych okolností počas celého roka sa vám naskytne. Extrémne situácie bude potrebné riešiť za pochodu. Pri rozpore, ktorý občas pocítite samý so sebou, načúvajte viac srdcu. Navonok sa bude zdať , že všetko zvládate v pohode, len vnútorný stav občas zavolá na pomoc. Zvážte či to stojí za to. Pomoc príde od priateľsky nastavených ľudí. Každý inou formou skúma svet okolo seba, vy sa riaďte svojou intuíciou. Vo viacerých smeroch sa vytvoria príležitosti ukázať štedrosť povahy. Slnečné dni prinesú množstvo optimistických myšlienok, prebudí sa vo vás schopnosť vidieť magické veci na vôkol. V partnerských vzťahoch sa naplnia vízie, ktoré očakávate. Tí čo hľadajú lásku a partnera, najprv treba zvoľniť životný štýl a isť aj na miesta kde ste dávno neboli, možno práve tam je kráľ či kráľovná vášho srdca. Nenechajte sa vyviesť z miery neprajníkmi. Nerozhodnosť v pracovných záležitostiach, len občas nabúra pracovné tempo. Pracovné cesty sa vyskytnú nečakane a prinesú nový vietor do plachiet. Tvorivým elánom nadchnete viac ľudí okolo seba. Stretnutia z množstvom nových ľudí nebude náhodné, vždy všetko je pre niečo. Extrémnejšie situácie vo finančných veciach, raz hore a raz dole. Nehnuteľnosť a veci súvisiace s ňou vám dá zabrať, ale ak nepoľavíte dotiahnete to do zdarného zavŕšenia.

Spomienky, niekedy liečia a niekedy vyvolajú zabudnutú bolesť, nájsť správny pohľad na minulosť je tiež liekom pre dušu. Hormonálny systém je prepojení s našou emočnou stránkou. Viac pokojných chvíľ vyhľadávajte v prírode, v záhradke pri kvietkoch. Olej z Ruži natierajte na telo a čajík z Ľubovníka prinesie veselšie smerovanie myšlienok.

Afirmácia: Okolo mňa láska, okolo mňa pokoj, vo mne láska, vo mne pokoj


imgimgimg


2018

 


Snívať je dovolené, od snov je krok ku realizácii, nelietajte vysoko, aby pád nebol veľmi hlboko. Držte sa hlavou v oblakoch, ale nohami stojte pevne na zemi. Predstavte si, koľko rozumu a energie sa vynakladá na to, aby sa ľuďom ukázalo, aký sú špatní, ale vašou úlohou je vynakladať energie na to, aby sa ľuďom ukázalo, čo je v nich dobrého. Priletia nepredvídané udalosti, vašou duchaprítomnosťou vyviniete síce väčšiu námahu, ako by sa predpokladalo a očakávalo, dôležite je že nájdete prijateľné riešenia. Počas tohto roka sa nebudete nudiť.


V partnerskom spolunažívaní je mnoho spoločných plánov, ktoré postupne  za snahy obidvoch aj zrealizujete. Ani nové lekcie života vás nezastavia, lebo keď je v srdci láska a z hora požehnanie, tak sa veci uberajú dobrým smerom. Prekvapivé veci v rodine, s pomocou srdcu blízkych vyriešite. Prišiel rok rozsievajúci aj romantické stretnutia, hlavne pre tých čo hľadajú svojich partnerov na spoločnú cestu životom. Počiatočná nerozhodnosť medzi viacerými záujemcami, tento krát sa postupne vykryštalizuje. Pre niekoho aj dovolenka prinesie kamaráta, kamarátku na prežitie pekných chvíľ.


Organizovanie nových aktivít spojí s viacerými ľuďmi. S diplomaciou kráčajte po čas celého roka. Vkladanie svetelných myšlienok do práce, ktorej sa venujete posunie dopredu viac projekty do zdarného zavŕšenia. Vrelosť s akou konáte v práci, pritiahne nových klientov. Šťastie bude priať vo viacerých veciach pracovných a finančných, ale občas mu treba pomáhať. V júli mimoriadne opatrné postoje ohľadom financií.


Začnite rok tým, že sa viac budete starať sami o seba, lebo občas si dokážete škodiť na zdraví aj samy, preto sa viacej snažte uvoľniť a odreagovať od každodenného stresu. Niekedy si nakladáte na ramena viac ako viete uniesť, ale tento rok to odložte skôr ako začne omínať krčná chrbtica a ramená. Vychutnajte si občas Ibištekov čaj má protizápalový účinok, priaznivý je na nervový, tráviaci aj srdcovocievny systém, pomáha pri diabete a obezite a  preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam, chrániť zrak, Noste liečivý kameň Rodonit.imgimgimg


2017

 


Vidieť veci z vtáčej perspektívy sa učíte, to vám dá možnosť lepšieho rozhľadu a zároveň umožní uvoľnenie a odľahčenie v myšlienkach a v pocitoch. Občasné zastavenie, v pokoji si pozrieť sled udalosti v kontexte. Umelecké nápady, vízie tvorivého charakteru po čas celého roka vdýchnete do vašich diel.

Vracanie sa ku svojim koreňom, prinesie nové energie, novú silu isť dopredu, naštartuje inšpirácie a sebavedomejšie rozhodovanie. Spoločenský život sa rozprúdi viac ako by ste očakávali. Prídu nervózne okolnosti okolo rodinných záležitostí, diplomacia moja každodenná, to bude asi vaše heslo pri zvládnutí rôznych záležitostiach. Vnímajte citovú stránku ľudí okolo seba. Zneste radšej krivdu akoby ste ju vy mali robiť. Rozdávajte lásku, najsilnejším liekom je láska.

Romantické chvíle prídu nečakane, užite si ich. Finančné prísuny budú odvodené od vašej snahy si ich zlepšiť, nebráňte sa novým projektom. Teraz je rok zrodu, rok prinášajúci zakladanie nových zmlúv, dohôd. Pracovitosť a usilovnosť, niekedy nestačí, dôležité sú aj podmienky a spolupracovníci. Čo zdravie? Pokúste si očistiť lymfatický systém. Robte častejšie fyzickú prácu, alebo tancujte. Vyhľadávajte skôr možnosti pôstnejšieho stravovania, meditujte. Hľadajte v sebe detskú radosť, ktorú rozdávajte.
Vôňa ostružiny vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Cesta života vás formuje a pripravuje aj mnoho rozličných aktivít na tento rok. Hovorí sa, že po akej ceste ideš, tam prídeš. Nudiť sa nebudete. V partnerstve je potrebná komunikácia , otvárajú sa bohaté možnosti na rozhovory s partnerom. Ak hľadáte svojho srdcového kráľa, kráľovnú tak sa tento rok stretnete , viacej spoločenského života sa vám otvára a práve tam môžu byť možnosti na zoznámenia. Láska dáva krídla a dá možnosť vidieť veci ináč ako do teraz. Viete veľmi dobre, že ten kto skutočne miluje myslí na šťastie milovanej osoby. Stabilnejšie plány si urobte s partnermi, napĺňanie plánov prinesie dobrú náladu.

Záležitosti okolo nehnuteľnosti sa črtajú, podarí sa vám ich v priebehu roka vyriešiť. Chaos v pracovnej oblasti sa postupne dá do pohybu a prinesie nové pracovné možnosti. Prijmite pomoc od iných ľudí či už na spoluprácu, alebo posunutie ohľadom informácií. Na ceste v pracovnej oblasti sa stretnete s prekážkami postavenými od iných ľudí, neochotné postoje, nedajte sa odradiť takými ľuďmi, ak budete si istý svojou cestou , hľadajte iné možnosti, nájdete ich , len sa nevzdávajte. Kto hľadá nájde, kto klope bude mu otvorené. V oblasti financií buďte vždy pri rozhodnutiach v strehu. Mala by byť rovnováha pri príjmoch a výdajoch.

Častejšie si dajte očistné čajíky, dodržujte pitný režim, vypoťte sa, aby ste predišli zápalovým ochoreniam v organizme. Pokojné prechádzky prírodou prebudia vo vás nové energie, Venujte čas kvietkom, nájdete rovnováhu v sebe pri ich pôsobení. Pozitívne pôsobenie má na organizmus Oregano , jeho sila liečivých účinkov má širší záber, čo tak častejšie ho mať po ruke.
Obklopte sa vôňou eukalyptu.


imgimgimg


2015

 

Nie ten je silný, kto pokušeniu podľahne, ale ten čo mu odolá. S láskou prijímajte aj pokušenia, lebo sú to skúšky, ktoré sú školou. Mnoho stretnutí sa otvára na tento rok, aj pracovné stretnutia, aj rodinné stretnutia, ale aj romantické stretnutia. Poproste anjelov, aby zosilnili vašu ochranu pri tých stretnutiach. Strach nie je dobrý kamarát, preto sa s nim nekamaráťte.

Častejšie sa pozerajte na oblohu, dá vám krídla , od ľahší vaše myšlienky. Nastavením na romantickú vlnu vaše srdiečko, pritiahne romantickú lásku. Februárový mesiac budete zvládať viacej veci súčasne , marec môže byť dosť nevyspytateľný. Apríl prinesie nová tajomstvá , ktorým sa máte tešiť. V Máji budete pracovať ako včeličky. Letné a jesenné mesiace máte spojenie s tvorivým ohňom a hľadaním novým vecí. December prinesie potrebu uzatvoriť niektoré veci, aby sa mohli na novo otvoriť iné.

Pracovné nasadenie vám prinesie peniaze, ale keď, že máte kopu plánov a nápadov tak ich budete vedieť použiť. Posilňujte si počas roka, párové orgány, posilňujte imunitu, aby ste predišli zápalovým problémom,  zvoľte aj diétnejšie stravovanie na odľahčenie pečene. Hľadajte zmysel svojich krokov, hľadajte odpovede, na ktoré máte v sebe otázky.


imgimgimg


2014

 

Pomaly, ale isto prichádzajú do vášho života zmeny od základov. Myšlienkový svet sa bude napájať často na duchovnú oblasť, dostanú sa vám odpovede , na ktoré ste sa už dávnejšie pýtali svojho vnútra.
Cestovanie sa otvára aj v pracovnej oblasti aj v rodinnej. Záležitosti s nehnuteľnosťou bude potrebné riešiť. Úspech sa objaví, buďte v strehu. Rozhodnutia, sa budú odzrkadľovať aj na partnerských situáciách, tu môžu prísť podstatné zmeny. Dieťa je Boží dar, tak sa stavajte ku správe, ktorá by mala obveseliť vašu myseľ. Ak rozdávame lásku prichádza radosť.
Učenie a hľadanie nových alternatív prinesú ďalšie možnosti k polepšeniu si finančne. Zdroje financií v tomto roku môžu ku vám prísť z viacerých zdrojov. Upravte si počas roka stravovanie, aby ste predišli problémom, posilnite si krvný obeh športovými aktivitami.
Najviac sa zamerajte každučký deň na odpúšťanie, slabí nikdy nedokáže odpustiť, odpustenie je vlastnosť silných.


imgimgimg


2013

 

Medziľudské vzťahy si vyžadujú diplomaciu, budete ju potrebovať pri riešení viacerých situácií po čas celého roka. Viaceré pracovné príležitosti sa objavia, je na vás či sa odhodláte prijať ponuky. Záležitosti spojené s nehnuteľnosťami sa podarí doriešiť za pomoci človeka, ktorí podá pomocnú ruku. Január bude bohatý na záležitosti, ktorým sa budete venovať. Február prinesie pokoj a doslova tichú radosť zo života. Marec, apríl, máj spestrenie mnohými aktivitami, ale pozor na nepríjemnú vec v apríli, preskúša pripravenosť riešiť problémy. Leto čaká na vás s aktivitami v zahraničí. Jeseň je o úrode, pre vás prichádza úroda vo finančnej sfére. November a december bude si vyžadovať vnútorné zharmonizovanie, jedno vaše ja bude bojovať s vaším druhým ja. Kým nenájdete spoločnú reč, nastane vnútorný boj. Urovnajte ho čo najskôr, lebo oberie vás o energiu..


imgimgimg


2012

 

Rok začína a vy ako by ste ešte nemali z analyzovaný predchádzajúci rok, potrebujete zrýchliť proces ukončovania vecí z minulého roku. Potom už začnete vysielať na nových energiách. Problematické záležitosti sa podaria rýchlejšie doriešiť. Väčšie zmeny prídu počas roku, mnoho vecí sa pomení vo vašom živote. Spoznáte mnoho nových ľudí ako klientov tak aj spolupracovníkov. Lásku stretnú v tomto roku viacerý, rozžiaria sa im oči ,keď stretnú spriaznenú osudovú lásku. V stálych partnerstvách, kde to škrípalo sa vzťahy môžu uzdraviť. Objavia sa možnosti naplniť si svoje sny aj ohľadom sťahovania sa do nových priestorov na bývanie. V pracovnej sfére máte stabilitu a čaká vás zintenzívnenie spolupráce so zahraničím. Učte sa jazyky, lebo budete zaskočení čo by bolo na škodu, keď by ste kvôli jazykovým bariéram mali odmietnuť pracovnú ponuku s dobrým finančným ohodnotením. Postrážte si svoju chrbticu, potrebuje pohyb, ktorý ju správne prekrví, ale nie zaťaží. Sledujete ak é polohy často zaujmete, aby neboli jedným smerom, aby sa nedeformovala. Choďte častejšie tancovať, alebo tancujte doma, prospeje celému telu a aj psychike.

Niekedy sa cítime neskutočne silní a niekedy veľmi slabí, zraniteľní, niekedy so zvláštnymi emóciami. Mnohé otázky sú v nás, ale aj mnohé odpovede sú hlboko v nás. Sú zakódované, len niekedy nevieme správny kód na otvorenie tých správnych dverí v nás samotných, aby sme potom našli vnútorne tie správne odpovede. Ako nájsť ten správny kód na otvorenie našich vnútorných odpovedí? V každom z nás je láska a tá je kľúčom aj kódom.


imgimgimg


2011

 

Či chcete, alebo nie, idú do života zmeny od základov. Ak ste dostatočne na tu zmenu pripravený tak budete môcť napredovať tvorivo po cely rok. Ak však ešte vo vás nenastal vnútorný prerod, správnym smerom, tak sa to bude diať. Keď prekonáte samého seba môžete vstúpiť do nového lepšieho cyklu. Čím viacej budete poznávať sami seba, tým budete môcť pomáhať ostatným. Pán Boh dal za úlohu slúžiť a pamätať na svoje povinnosti voči druhým. Učiť spolupracovať a vidieť aj svoju druhú stránku svojich činnou. Postavil Váhy všade tam kde vládne nesúlad a za úsilie dal dar Lásky. Budete mať možnosť ukázať tento rok čo je vo vás dobré. Plno nových kreatívnych nápadov, plno tvorivosti a inšpirácii môžete vniesť do pracovnej sféry. Lepšia spolupráca ide s iným pohlavím. Ak sa nájdu dvojice , ktoré dobre zosúladia svoj tvorivý potenciál, tak budete ako dvojka neprekonateľný, úspech je zaručený. Nekonajte tvrdohlavo a dajte si poradiť vo finančných záležitostiach spoločensky a finančne úspešnému pánovi, po jeho dobrých radách si budete môcť prilepšiť vo finančnej sfére. Všetko v živote je prepojene a všetko so všetkým súvisí. Svadobne zvony budú zvoniť niektorým, svadobná cesta a nečakané aj otehotnenie. Okolnosti súvisiace s nehnuteľnosť, kúpa alebo predaj, riešenie bude vo váš prospech. Po cely rok majte na pamäti, že potrebujete mať prostredie , ktoré vám bude dodávať pozitívne vibrácie, obklopte sa kvetmi, umeleckými predmetmi. Vyskúšajte si niekedy dať kvety ku čakrám, budú očisťovať a posilňovať ich. Sadnite si a do náručia si dajte rozkvitnuté kvety a
vdychujte pomaly vôňu a zatvorte oči a pre dýchavajte pomaly aspoň 10-15minut na relax ideálne. Pre tehotne ženy obzvlášť na očistu a posilnenie. Počas roku dávajte pozor na pohlavne organy, ich fungovanie. Pre niektorých bude dobre ak si v priestoroch kde sa zle cítia dajú overiť či majú dobré geopatogénne zóny.


img


späť