ZNAMENIA ZVEROKRUHU - STRELEC

 

Planéta Jupiter, planéta rozvoja a šťastia. Sloboda, nezávislosť, poctivosť. Sú to priamy ľudia a preto si niekedy narobia problémy ne diplomatickým spôsobom komunikácie. Idealisti, optimisti. Sú dobrými priateľmi. Radi cestujú, hlavne zahraničie. Knihy, publikačná činnosť, filozofovanie.

 

Legenda o Strelcovi

hovorí ,že Súhvezdie Strelec pripomína syna boha Pana, kentaura Krotosa, z polovice človeka, z polovice koňa, ktorý vynašiel lukostreľbu. Za tento čin bol prenesený naveky na oblohu. Len málo kentaurov bolo múdrych a vzdelaných, väčšina z nich žila divokým životom hlboko v lesoch. Na oblohe nájdeme ešte jedného naveky nesmrteľného kentaura, ktorým sa myslí Cheirón, pokladaný za najmúdrejšiu bytosť na Zemi.
imgimgimg


2024

 


Obetovať niečo z láskou pre druhých, sa mnoho násobne ku vám vráti inou formou. Občas sa pristihnete pri impulzívnejších vyjadreniach, vyjadrujete to tak ako to v danom momente cítite. Marec je mesiac , kde treba zvážiť rozhodnutia o dôležitých veciach. Nájdite dôvod na oddych a relax, aby sa organizmus lepšie zregeneroval po zime. Mnohí okolo vás vám závidia, nechodia vo vašich topánkach, povzneste sa nad nimi a nájdite ďalší dôvod na úsmev. Meditácia, modlitba, prechádzky prírodou, očistia Auru a posilnia ochranu.

Apríl zintenzívni rodinné veci, obklopení s blízkymi pookrejete na duši aj na tele. Letné obdobie dopraje požehnanie v láske aj v hojnosti finančnej. Nenechajte sa pomýliť, názormi iných, verte svojej vnútornej intuícii, máte ju dobre nastavenú. Dobré skutky sa nikdy nestratia, vy to viete a o to srdečnejšie pomáhate. August prinesie nečakanú radosť. Máte pred sebou dobré obdobie, september prinesie mnoho výziev, kreatívnu prácu, nový finanční zdroj, dôvod na radosť. Kto hľadá lásku, nájde ju, doveje ju jesenný vánok. Právne a úradné záležitosti vyriešite vo váš prospech.

Aj keď november sa ukazuje, kroky po kamenistejšej ceste, ale len preto aby ste zosilneli vo svojom vnútornom svete. Pochopíte v decembri , že nie je dôvod k obavám a všetko sa krásne vyrieši a nastavíte vo svojou vnútri pokoj a lásku. Ak nosíte v sebe nebo, nájdete ho všade.

Liečivý kameň pre tento rok je Citrín.


imgimgimg


2023

 


Nastavte sa na pokoj, vnašajte do mysli harmóniu a súzvuk hlavy so srdcom. Nájdite si tiché miesto na relax a zosúladenie myšlienok. Vyberte sa na cestu spojenú s duchovným miestom, obohatí vás, zážitky utkvejú na dlho. Častejšie sa venujte očiste svojej osoby, ale aj miesto kde žijete občas vyčistite energeticky. Započúvajte sa do hudby svojho tela, lebo všetko ma svoju tóninu. Veci, z ktorých máte pocit, že vás zväzujú, vyriešite, uľaví sa vám. Mnoho krát sa dostanete do situácii kde vás budu chcieť ovplyvniť a predložia vám svoje pravdy, neustupte a stojte si za tým čomu veríte. Finančna oblasť sa vám zazračnými situáciami upraví, potešíte sa. Rozhovory deti a rodičia vás môžu unavovať, ale napriek tomu sa prekonajte sa s láskou sa im venujte.Pozrite spolu občas film veselý, alebo rozprávkovo ladený.

Začnite s posilovaním svojho tela, ak ste už začali tak pokračujte,predídete do budúcna zdravotným problémom.

Liečivý kameň Jaspisimgimgimg


2022

 


S odvahou a nebojácnosťou kráčajte za svojimi snami. Celý rok prinesie okolnosti tak , aby ste spoznali svoju vnútornú hodnotu. Odhodlajte sa ísť duchovnou cestou, aby ste mali lepšie nastavenú intuíciu. Porozumenie v rodine nech je prioritou. Kvalitné priateľstvá sa počas roka ukážu, veď priateľ je ten, ktorý o vás vie všetko a má vás stále rovnako rád. Keď chcete, viete sa presadiť a ísť tvrdšie dopredu. Nadchne vás učenie nového zaujímavého smeru. Pokúste sa aj v politickej oblastí urobiť kariéru. Usilovne pracujete, črtá sa postup kariéry, alebo zvýšenie platu.

Počas Jarného obdobie sa zamerajte na relax a oddych, aby ste predišli zdravotným po tiažam. Leto plné zaujímavých stretnutí. Práca okolo nehnuteľností prinesie radostné a optimistické pohľady. September pomôže pouzatvárať záležitosti, ktoré sa už dlhodobejšie snažíte uzavrieť. Jeseň vyskúša vašu stránku trpezlivosti. Hektickejšie dni sa ukazujú v posledných dvoch mesiacoch roka, verte v zázraky, ktorých sa dočkáte.

Myseľ je našou najsilnejšie pôsobiacou energiou na zdravie tela, toto uvedomenie, pomôže častejšie upokojiť emočné nálady. Vesmír vás zaplavuje požehnaním v tomto roku, ste srdečné a priateľské znamenie , len buďte samy sebou a častejšie si urobte radosť samy pre seba, alebo svojim blízkym.

Liečivý kameň pre tento rok Ruženín, Jantár, Olivín


imgimgimg


2021

 


Stojte si za tým čomu veríte, nenechajte sa ovplyvniť negitovitou iných ľudí. Milujete umenie a v tomto roku vaše tvorivé a kreatívne energie prinesú množstvo nových do teraz nepreskúmaných možností. Aj finančne vaša tvorivá stránka pritiahne oveľa viac ako si želáte. Posilnite si ochranu svojho energetického poľa, príroda je vašim srdcovým bodom. Nervozita, s ktorou sa popasujete, hlavne keď sa vám nenapĺňajú plány tak ako ste si ich predsavzali. Priatelia vás podržia a pomôžu vo viacerých veciach. Jarné mesiace prinesú optimistické myšlienky a situácie, ktoré vás urobia šťastnými. Leto utuží partnerské spolužitie, zažijete harmonické dni. Komunikačné zdroje intenzívne využijete v pracovnej oblasti, ale aj v súkromných aktivitách. Spoločenské podujatie, ktoré absolvujte v jeseň, prinesie nové tváre. December plný emócii s deťmi a záležitosťami okolo deti. Domov a pocity rodinnej spolupatričnosti precítite hlboko v srdci. Hľadajte svoje korene, uzdravia vašu Dušu.


Pokojné posedenie pri ohníčku, alebo pri chytaní rýb vás vráti v myšlienkach do detstva, obnovené spomienky ešte dlho zamestnajú hlavu. Obzvlášť si dávajte pozor na pohlavné orgány. Vôňa ihličnatých stromov ulahodí vaším dýchacím cestám.
Liečivý kameň pre tento rok Diamant a Malachit Pozor v neleštenej forme môže byt jedovatý.

Afirmácia: Mám silnú a dobrú intuíciu.


imgimgimg


2020

 


Pre vás, vaša rodina je Božím darom, rovnako tak ako ste vy pre vašu rodinu Božím darom. Rodina je miestom lásky a života. Miestom, kde láska rodí život. Prvé mesiace riešite situácie súvisiace s rodinou. Pracovné povinnosti tiež nastúpia v úvode roka. Februárové dni privejú spoločenské podujatie. Vnútorný boj precítite, dôležité je postupom času nájsť stav pokoja. Záležitosť spojená s finančnými otázkami sa vyrieši. Marcové dni prinesú neočakávané veci, v dobrom pre vás. Splnia sa aj tajne želania. Aprílové lekcie spojené s novými výzvami zvládnete. Láska Bože láska, hlbšie ju precítite v májových dňoch. Zmeny, ktoré plánujete prinesú mnohé stresujúce a neočakávané zvraty. Dom bez detí je ako zvon bez srdca, zamyslenie sa nad rodičovskými otázkami, práve letné dni viac vyvolajú túto tému. Vo svojich deťoch žijeme ďalej. Čo prichádza od srdca, dotkne sa srdca. Jeseň otvorí viac plánovanie, rozhodne je potrebná väčšia dávka trpezlivosti, nepodľahnite emóciám nespokojnosti. Koniec roka prinesie nové príležitosti vo viacerých smeroch života, na jednej strane je potrebné niečo obetovať na druhej strane niečo hodnotné získate.


Zbytočne, neriskujte, nie vždy je vhodný čas, obzvlášť ak sa jedná o zdravie. Visia vám niektoré veci, ktoré cítite, že vás omínajú, venujte sa im. Mladosť nie je obdobie života, ale duševný stav. Pomalé popíjanie čaju z Repíka lekárskeho podporí krvotvorbu a nastaví telo a myseľ na pokoj.


Afirmácia: Moja myseľ je pokojná, rozvážna a má skvelé nápady


imgimgimg


2019

 


Najprv myslite na svoju dušu a potom pozerajte na iné veci, sme tu dočasne. Vyskytnú sa momenty, ktoré vás vrátia na miesta z minulosti a to vo vás vyvolá silné emočné stavy, riaďte sa srdcom. Viete, že sladšie je dať ako brať a to vo vás vymodeluje častú chuť pomáhať. Šťastie stojí pri vás, len ho častejšie pošteklite. Príde aj búrlivejšie obdobie, ktoré zvládnete, za pomoci priateľských ľudí. Cesty tento rok, ako by nemali konca, časté aktivity mimo domu prídu. Umenie sa s vami viac skamaráti, nájdete viac tvorivých podnetov. Partnerské spolužitie sa prehĺbi u viacerých partnerov, do viacerých rodín ide nový prírastok. Niektoré priateľstvá sa premenia na partnerstvá. Zazvonia svadobné zvony a  postavíte sa pred oltár. Bydlisko sa  niektorým zmení. Pracovné nasadenie máte veľké, pozor na šéfov, s ktorými si nemusíte úplne porozumieť. Otvoria sa možnosti novej prace a zároveň aj sa presťahovať mimo bydliska. Úspešné napredovanie v kariérnom raste si síce vyžiada obete, ale finančne si polepšíte.

Zdravie máme len jedno, viac pozornosti venujte svojej chrbtici a tráviacemu traktu. Popíjať vlažný čajík z Bazalky, použite ju občas aj ako koreninu, má široký záber pomoci pre organizmus.

Afirmácia: Ďakujem Ti Bože, že ma vedieš po tých správnych cestách. Ďakujem


imgimgimg


2018

 


Niekedy by ste chceli zastaviť čas, ale ten ide svojim tempom dopredu, v tomto roku si nastavte svoje tempo a zdolávajte každú lekciu. Plánov máte mnoho, snov ešte viacej, okolo bude mnoho ľudí, ktorým môžete dôverovať. Nájdite v sebe viacej ohňa na radosť, veci vyriešite, spravodlivosti bude učinené. Pamätajte si, že prameň lásky, ktorý je vo vašom srdci je prameňom od Boha. Rozdávajte úprimné úsmevy, viac sa spojíte a dohodnete s ľuďmi okolo vás. Pri rozhodovaniach radšej dlhšie premýšľajte, až potom konajte, veď sa hovorí, že :,,Kto sa náhli, často sa prenáhli.´´


Srdcové záležitosti po čas celého roku sa stanú dosť aktuálnymi, Mamičky tie čo plánovali, ale aj tie neplánované môžu počať svoje potomstvo. Vylepšovanie si svojich príbytkov, ale aj zmeny bydliska sa uskutočnia. Dovolenkou pokúsite urobiť radosť nie len sebe, ale aj partnerovi. Zoznámenie s novými známosťami môže dôjsť počas cestovania. Opatrnosť potrebnejšia tento kráť aj pri žartovaní treba poznať mieru. 


Čaká vás rok dobrých príležitostí, kreatívne sa naladíte, môžete pracovne dosiahnuť úspech v spolupráci s viacerými subjektmi, črtá sa aj prepojenie so zahraničím. V práci a finančnej oblasti prijmite nové ponuky, aj keď je podmienené učením nových vecí, ale to nikdy nie je na škodu. Dobrý začiatok vedie k dobrému koncu, myslite na to keď sa otvoria nové dvere pre nové projekty, Na zmluvy a dohody sa otvorí mnoho podnetov, čo vás samých najviac prekvapí, dohodnete sa aj s ľuďmi, ktorými ste mali v minulosti nepokojné vzťahy, ale zasa hovorí sa, že  dobrý protivník je najlepším spojencom. 


Muži Strelci, zdravie slúži vnútorne zharmonizovaným, ženy pozor na prechladnutie a  na vírusy. Popíjaním čaju z Pamajoránu si zlepšíte náladu, upokojí vnútorný stav napätia, spánok je kvalitnejší, pomáha pri prechladnutí, pri zápaloch dýchacích ciest, nechutenstve a tráviacich problémoch.
Noste liečivý kameň Tigrie železo.imgimgimg


2017

 


Hlbšie nadšenie vám dá novú energiu a zároveň aj odvahu ísť meniť veci okolo seba. Prekážky, ktoré prídu berte ako výzvy, dokázať zvládnuť životné problémy. Väčšie zmeny môžu do vášho života prísť okolo apríla, aj v období okolo vašich narodenín.

V niektorých situáciách sa prebudia vo vás vodcovské schopnosti. Otvoríte v sebe tvorivý oheň, len opatrne s ním narábajte. Láska, ktorú rozdáte sa vám mnoho násobne vráti v nečakaných chvíľach života. Napriek svojej zaneprázdnenosti nájdete dosť času pre rodinu, nech je práve rodina to centrum, kde patrí vaše srdce. Láska je nevyčerpateľný zdroj a je najvyššou cnosťou. Najvyšší zákon lásky je pomáhať ostatným ľuďom, zvieratám, rastlinám. Úlohy okolo detí, vás presvedčia, že dokážete byť výborní rodičia, je za tým viac obetavých situácií , ktorých budete schopný.

Občas sa prichytíte s túžbou po dobrodružných cestách kráčať, veď nie nadarmo sa hovorí, že zakázané ovocie najlepšie chutí. V pracovnej oblasti ste cieľavedomými plánovačmi. Cítite, že chcete ísť cestou , čo za mladi zapracuješ, na starosť budeš mať. Ak vložíte do plánov srdce, rýchlejšie dosiahnete svojho cieľa. Práce bude dostatok pre vás, aj ohodnotenie finančného charakteru sa navýši. Nesústreďte sa len na finančnú oblasť, je pravda, že v podstate za peniaze všetko kúpiš, len nie kráľovstvo nebeské.
Zdravie je priateľ a choroba nepriateľ, skamaráťte sa so svojím zdravím a pokúste sa v harmonickom nasadený hľadať cestu za šťastím. Vnútorný pocit spokojnosti naštartuje liečivé energie.
Vôňa tekutého jantáru vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Veľa premýšľate a plánujete hneď na začiatku roka, máte síce na dosah ruky naplnenie vašich plánov, ale opatrnosť je potrebná. Držte sa hesla, že nie je všetko zlato čo sa blyští. Nový zrod, nové idey, nové prerodenie môže prísť. Spoločne naplánované veci s partnerom sa môžu naplniť, len si budú vyžadovať oveľa viacej trpezlivosti ako po iné roky. Žiarlivosť je nie dobrá vlastnosť do partnerstva, lebo sa narušuje dôvera, hľadajte spoločne dôvod na vzájomné dôverovanie a podporovanie sa. Kto hľadá lásku a partnera tak v tomto roku cez priateľskú cestu sa ich srdcia môžu otvoriť do partnerstva. Viac verte svojim očiam ako ľudským rečiam.

Pozorujte a hľadajte možnosti ohľadom novej práce, nenechajte sa znechutiť nepríjemnými rečami iných ľudí. Máte v sebe oheň tvorivosti a ak si ho zapálite, tak ste neprekonateľnými. Otvoria sa možnosti na vzdelávanie, neodmietnite , ale sa pustite do učenia, práve tie nové vedomosti sa vám zídu. Minulosť, sa vráti, aby sa potrebné veci doriešili, aj keď vás to doriešenie bude niečo stáť. Financie visia vo vzduchu, koniec roka prinesie veľmi dobré možnosti pre vašu peňaženku.

Počas celého roka si prečisťujte a posilňujte cievny systém. Relax v prírode si doprajte , doslova vyhľadávajte takú tichú radosť zo života. Ženy ešte obzvlášť pozor na hlasivky v tomto roku. Pri cestovaní opatrnosť bude na mieste. Popíjaním čaju z Prasličky lekárskej si doprajete pre váš organizmus to bude správny liek.
Obklopte sa vôňou bergamotu.


imgimgimg


2015

 

,,Pane Bože prosím ochraňuj ma dnešný deň, nech tvoja ruka ma vedie´´ asi s týmito slovami by ste mali vstávať celý rok . Nastalo obdobie, že bude potrebné zvládať viacej veci súčasne, vy máte v sebe oheň tvorivosti, zvládnete aj nápor mnohých vecí. Úvodné mesiace roka prinesú viacej možností sa učiť, minulosť sa zobudí a pripomenie, že niektoré veci treba doriešiť. Máj je síce mesiac lásky, no vy sa snažte nastaviť v sebe pokoj, lebo v tomto mesiaci sa črtajú dosť nervózne okolnosti. Jún prinesie väčšie pracovné nasadenie. Častejšie si nájdite čas na oddych. Júl pozor na zdravie. September a október prinesie dosť chaotické situácie, aj tu je potrebné len s trpezlivosťou to preklenúť.

Decembri  si treba zaistiť pracovnú stabilitu, nové pracovné zmluvy. Ak pôsobí láska, úprimnosť, priateľstvo je to krásne vzájomne liečenie. Umenie môže spojiť viacej duší,  aj nájsť cestu viacerým srdciam ku sebe. Uzatváranie sa do seba a nastavenie na chlad, to nie je vaše, hľadajte v partnerských vzťahoch spojencov, spojencov lásky. Pozor tí čo hrajú na dve strany, neoplatí sa tento rok hrať vabank, lebo môžete viacej stratiť ako získať.

Prvý pol rok ohľadom financií bude o príjmoch a vydajoch a druhy pol rok sa financie ustabilizujú. Opatrnejšie dvíhajte veci, dávajte pozor na prechladnutie krížovej oblasti, a kontrolujte čo konzumujete, aby ste si zbytočne nezaťažovali pečeň. Dôležité je, aby vaša cesta tento rok, bola cesta mieru so sebou samým, so svojim okolím.


imgimgimg


2014

 

Nie pýcha, ale pád nás učí vstať. Posilňujte svoje srdce milosťou. Zázraky v práci neočakávajte ak vy sami nepodniknete kroky, za prácou v tomto roku bude pre vás potrebné cestovať. Netreba si pripúšťať negatívne scény v predstave, optimistická myseľ pritiahne svetlé možnosti .
Súdržná rodina a spoločne strávené viaceré chvíle, ktoré budú vytvárať oázu radosti a šťastia. Tí, ktorí nemajú partnerov, ich, srdce je najviac ubolené, lebo nemajú koho milovať. Preto sa treba viacej poobzerať po láske, v tomto roku sa stretnú ubolené srdcia a nastavia veselú tóninu.
Ohľadom financií ste si v minulosti zasiali, ak ste múdro siali príde plodná žatva, ak ste v minulosti pochybili v rozhodnutiach a postojoch v oblasti peňazí tak tento rok bude zaťažujúcim.
Pohybom po čerstvom vzduchu a prepojením sa na energie prírody dobijete si svoje baterky. Naučte sa počúvať svoje vnútorné pocity. Každým dňom sa nastavujte na energie pokoja, lebo v kom je pokoj, šíri pokoj okolo seba, v kom je nepokoj šíri nepokoj okolo seba.


imgimgimg


2013

 

Viacej sa spojte tento rok s energiami prírody, pomôže, aby ste mali viacej sily. Udalosti sa dali do pohybu, vstúpite do nových životných cyklusov. Nové dobrodružstvá sú pripravené, aby ste ich prekonali, ale zároveň, aby ste našli múdre vyústenie situácií. Nespokojnosť nahraďte trpezlivosťou. Koníčky vás pohltia hneď na začiatku roka. Rozhodnutia vo februári budú potrebné, aby ste v marci mali vedľa seba pokojne zázemie v rodine aj v partnerstve. Aprílové dni prinesú mnoho nových nápadov a inšpirácií. Májová skúška trpezlivosti prinesie ovocie. Leto prináša financie z rôznych zdrojov, buďte v strehu, aby neodišli, ale aby ste si ich pevne chytili do svojich rúk. V jesenných dňoch pozor na zdravie, treba posilniť imunitu. Umenie bude pre vás výzvou, neváhajte a pustite sa do tvorenia, je to vo vás. Tento rok sa prejaví vaša srdečná povaha, pomôžete mnohým okolo vás, bude vás dobrý pocit hriať pri srdiečku.


imgimgimg


2012

 

Viacej budete hľadať spoznávať, lebo vo vás je zvedavosť prirodzená, tento rok sa viacej budete snažiť uberať duchovnou cestou. Svojím poznaním budete môcť pomáhať svojmu okoliu. Študovanie, kurzy , samovzdelávacie, všetko bude pre vás výzvou, chyťte sa týchto možností, ktoré sa budú po celý rok vytvárať. Ak sa objaví problém budete v pohotovosti ho po riešiť bez väčších komplikácií. Mnohý z vás sa dostanú do úlohy učiteľov, prednášateľov, lektorov, verte si máte dar a ochranu, zvládnete svojich študentov. Oblasť lásky hlavne pre ženy bude potrebné nájsť nové cesty poznania pre vzťahy, ak sa budete občas cítiť ako lapený v pasci , verte práve vy máte možnosť tu pascu otvoriť. Bezmocným pocitom nedovoľte, aby vás okupovali a pozrite sa hore, uvidíte krásne možnosti pre lásku. Muži budú neodolateľný a budú zažívať mnoho dobrodružstiev počas celého roku. Pracovná a finančná oblasť bude o extrémoch, budú situácie s prísunom finančných prostriedkov o akých sa vám nesnívalo, ale môžu prísť nečakané výdavky , ktoré dosť narušia rozpočet.

Pokúste sa upraviť si pravidelne stravovanie bez stresov, na tento rok bude oslabený žlčník, preto ho netreba zbytočne dráždiť. Pokúste si aj svoj cievny systém prečisťovať a nezaťažovať, lebo aj ten má na tento rok známky oslabenia. Užite si viacej zábavy tento rok, viacej choďte do spoločnosti veď zábava nie je hriech, zábava je poďakovanie Pánovi.


imgimgimg


2011

 

Novy život a nove dobrodružstvá sa hrnú, nastúpili ste cestu , ako by novým rokom na novo narodenie. Nezabudnite na to, že pre vzťah je potreba, aby bol hlbší, črtajú sa ľúbostné a sexuálne dobrodružstvá. Začnite žiť láskou, radosťou, spevom a tancom. Tento rok sa prebudí vo väčšej miere túžba budovať mierumilovnosť. Otehotnenie nebude prekvapením pre tých , ktorí si ho naplánujú, ale pre dobrodružnejšie povahy to môže prísť ako blesk z jasného neba. Nespokojnosť s niektorými udalosťami v rodine a vo vzťahoch sa prejaví počas leta. Popremýšľajte nad tým ako rodinu dať čo najčastejšie ku spoločnému stolu a respektíve budovať atmosféru rodinného kruhu. Väčším šťastím je dávať ako prijímať. Pripravte pôdu pre láskou naplnene chvíle rodinnej pohody. Hovorte z úprimnosti svojho srdca a neobávajte sa ako to ľudia príjmu, veď tí ktorí budú vysielať na vašich vlnách pochopia. Tento rok , prázdne srdiečka si pritiahnu nove lásky , nových partnerov, nových srdcových rytierov.
V pracovných veciach budete cítiť ako by zrod novej energie na zvládnutie pracovných povinnosti. Nastáva súlad pri spracovávaní všetkých okolnosti správnym pohľadom. V prací pôjdete ako s novými baterkami, ale ako by boli na novom a silnejšom leveli. Všetkého čoho sa dotknete bude úspešné. Len vo vnútri vás bude mnoho nespokojnosti a stále budete hľadať nove možnosti. Čo očakávate to aj príde, ale potrebuje správny čas Prídu nové pracovné a finančné príležitosti. Nove vedomosti , ktoré môžete čerpať z rôznych zdrojov, môžu vás posúvať k novým možnostiam uplatnenia.
Telo treba vnútorné prečistiť, detoxikovať od mnohých škodlivých látok . Zároveň sa chrániť od negatívnych žiaričov, ktorých máte mnoho okolo seba ako napr. : elektromagneticky smog, výfukové plyny, umele hmoty. Opatrnosť aj na chlad a prechladnutie, prievan a negatívne vibrácie z vesmírnych zdrojov. Nech svieti vaše vnútorné slnko a osvetľuje po cely rok svojich blízkych, lúče vašej vnútornej srdečnosti dokážu zohriať aj široké okolie. Ste pod patronátom planéty Jupitera, planéty rozvoja a šťastia čím viacej ho rozdáte tým viacej sa vráti ku vám.


img


späť