ZNAMENIA ZVEROKRUHU - ŠKORPIÓN

 

Planéta Pluto, tajomnosť. Silné znamenie, silná vôľa, intenzívna emocionalita. Sexuálny pud. Do všetkého sa púšťajú s plnou intenzitou. Žiarlivosť, cynizmus, vynaliezavosť. Majú na seba vysoké nároky ale nemilosrdne vyžadujú to aj od iných.

 

Legenda o Škorpionovi

Súhvezdie predstavuje Škorpióna, ktorý bodnutím usmrtil Orióna, podľa inej je to škorpión z gréckeho mýtu o Faethónovi. Orión, ktorého povesti často inak popisujú sa rozchádzajú, sú zjednotené v jednom: bol presláveným lovcom, pred ktorým nedokázalo žiadne zviera uniknúť. Zdalo sa, že svojimi šípmi vyhubí všetku zver. Boh Apolón však proti nemu vyslal samotnú Gaiu - matku Zeme. Tá vraj vypustila z podzemia obrovského škorpióna s jediným cieľom, zabiť? Orióna, čo sa mu po dlhom zápase jedovatým bodnutím i podarilo. Škorpión bol vzápätí z vďaky za vykonanú prácu prenesený na nebeskú klenbu. Orión a Škorpión sa odvtedy nemajú radi ani na oblohe, nikdy ich na nej neuvidíme spolu, keď jedno súhvezdie vychádza, druhé okamžite zapadá. Podľa Ovídia bol škorpión postrachom i pre Slnko. Kedysi škorpión vydesil slnečný voz s Faethónom - jeho kone sa splašili a lietali zmätene po celej oblohe. Obrovská žiara ohnivého voza spôsobila svetový požiar. Aby Zeus zachránil Zem pred úplnou katastrofou, zrazil Faethóna bleskom do rieky Eridanus. Slnko sa bojí Škorpióna dodnes, preto po svojej prechádzke zvieratníkom ostáva v tomto súhvezdí pomerne krátko od 23. do 29. novembra.
imgimgimg


2024

 


Odpustenie je jediný spôsob ako zahojiť naše emočné rany, nájdite silu a lásku odpustiť tým čo ublížili. Keď sa znovu dotkne človek rany a už neboli, vtedy vieme, že sme skutočne odpustili. Mnohé spoločenské udalosti máte pred sebou, dozviete sa nové informácie, môžete ich využiť v prospech vašej rodiny. Zmeny neplánované aj plánované máte v letných mesiacoch. Kráčajte tak , aby ste si naplnili svoje želanie, v tomto roku sú energie nastavené vám pomáhať. Stres ohrozuje vaše zdravie, preto si nájdite techniky na odbúravanie napätých situácii. Cestovaniu sa potešíte, jedno kolo ciest ukončite a otvoria sa nové možnosti. Zaujímavé priateľstvá nadviažete, vaša myseľ optimistickejšie sa nastaví v letnom období.

Viera a nádej vždy ostáva aj keď niekedy vidíme veci ako neriešiteľné, odovzdajte ich Anjelským sféram a uvidíte zázračné riešenia. Cesta za svetlom, cesta za láskou je cesta do svojho srdca. Obliekajte si šaty , ktoré sú utkané z pokoja a trpezlivosti. Partnerské vzťahy potrebujú nový vietor, nájsť novú formu komunikácie. Septembrové dni sa nezastavíte, plné rôznorodých aktivít. Nové pracovné ponuky sa dostanú ku vám. Usilovnosť, pracovitosť v jesenné dni. Nezabúdajte na láskavosť voči blížnym, december preskúša, koľko dokážete dať zo srdca, bez odmeny. Zapáľte svoj vnútorný oheň, pre veci, ktoré sú spojené s charitou. Mnohí z vás prišli svietiť pre iných ak pochopíte túto výzvu zažijete oázu šťastia.

Liečivý kameň pre tento rok je Malachit.imgimgimg


2023

 


Nové priateľstvá nadviažete, zistíte, že máte mnoho podobného. Vrátite sa do detstva v myšlienkach, ocitnete sa aj na miestach, kde ste v detskom veku boli. Pomôže vám ak budete častejšie veci riešiť z nadhľadu. Nesúdte druhých, nevidíte im do srdca, v každom človeku v hlbke je Božia podstata. Prijímajte veci s pokojom. Milosrdenstvo začína láskou k sebe a k svojím blížnym. Do nového zamestnania sa môžu otvoriť dvere, nová práca môže súvisieť so zdravim a pomocou ludom, s výchovou a starostlivosťou o deti. Nevyhýbajte sa možnosti vzdelávaniu, novo naučené informácie sa zídu ešte v tomto roku.

Novou prácou si môžete polepšiť, karierne aj finančne. Majetkové záležitosti spojené s nehnutelnostou sa vyriešia rýchlejšie ako ste si mysleli. Mužom v tomto znamení prídu mnohé zaujímave príležitosti na karierny rast. Pozvania na spoločenské podujatia potešia. Venujte sa svojím deťom intenzívnejšie, nájdite spoločné plány, vytvorte harmóniu, spolu nájdete mnoho tém, ktoré vás zblížia. Prehlbia sa vo vás aj umelecké tvoríve aktivity. Nebeské sféry pomôžu naplniť vaše priania, uberajte sa za nimi s vierou, že v správnom čase sa vám vyplnia.

Liečivý kameň Turmalínimgimgimg


2022

 


Domov je dôležitý a jeho skutočnú hodnotu oceníte práve v tomto roku. Krásy prírody vychutnáte na rôznych miestach, hľadajte silové miesta, pomôžu ustáliť energie vo vašom biopoli. Teplejšie slnečné lúče vylákajú do spoločných plánov s partnerom. Nastavte v sebe bezprostredné nastavenie ako to dokážu deti. Vzdelávanie je dobré v každom veku, objavíte nové výzvy na učenie. To čo na srdci aj na jazyku, ale hľadajte diplomatickú formu vyjadrenia. Dobré skutky sa nikdy nestratia, pamätajte na to. Záväzky si naplníte v skoršom čase ako ste plánovali, určite vám to prinesie radosť. Podeľte sa o ňu so svojimi blízkymi. Prvé mesiace roka vás zaskočia povinnosti, s ktorými ste nepočítali, správnymi rozhodnutiami sa urýchli riešenie. Okolo tehotenstva v rodine sa v jarnom čase nastavia situácie.

Nehnuteľnosť a jej skrášľovanie prinesie odkrytie daru umenia vo vašom vnútri. Letné mesiace sú o kolotoči rodinných záležitostí. Na september a október nachystajte si viac peňazí. V novembri väčšia citlivosť vo vás sa prebudí, vždy sa niečo nájde čo vás dokáže rozžiariť šťastím. December prežijete s hlbokými dojmami.

Stravovanie pestrejších jedál a občasné pôstne dni polahodia cievnemu a srdcovo cievnemu systému. Pokoj v mysli harmonicky nastaví hormonálne výkyvy.

Liečivý kameň pre tento rok Nefrit, Jaspis, Obsidian vločkovýimgimgimg


2021

 


V tomto roku stretnete mnoho ľudí z vášho minulého života, nie je to náhoda, máte si vzájomne odovzdať duchovné dary. Tešte sa z malých krás života. V partnerskom živote sa riaďte svojou intuíciou, nedajte na reči okolo vás. Do partnerstva vložte viac citov, pozornosti a hlavne pochopenia a lásky. Rozladiť vás môže množstvo vecí, s ktorými nesúhlasíte. Záležitosti okolo financií budete riešiť s dosť zložitou osobou. Únava sa môže hlásiť v jarných mesiacoch, prekonáte ju posilňovaním imunity. Obklopia vás mnohé pracovné povinnosti. Usilovnou pracou dosiahnete úspech. Na ramená si naložíte mnoho povinnosti, ale zvládnete ich. Nadchnú vás nové myšlienky a pustite sa hneď aj do ich realizácii. Odhodlanie nebude chýbať vášmu znameniu a s odvahou pôjdete za dovŕšením cieľov. Občas nezaškodí ak požiadate aj o pomoc iných ľudí. Plodnosť myšlienok celý rok. Svadba a prípravy okolo nej pohltia váš čas. Pokoj a chladná hlava je dôležité nastavenie na celý rok. Finančné výhry okolo októbra a novembra potešia.


Energiu zdravia máte dostatočnú, len ste dosť labilný v stresových situáciách. Vnútorná spokojnosť nastavuje liečivé procesy v organizme. Vytvárajte v rodine uvoľnenú atmosféru a odzrkadli sa na zdraví celej rodine.
Liečivý kameň pre tento rok Čaroid a Serpentín

Afirmácia: Pokojné a radostné myšlienky ma vedú cestou poznania.imgimgimg


2020

 


Spomienky na minulosť, na ľudí a miesta, niekedy liečia a niekedy vyvolajú zabudnutú bolesť, nájsť správny pohľad na minulosť je tiež liekom pre dušu. Vnútorný boj, ktorý vo vás vytvorí viac emócií, počas roka dokážete spracovať. Vyhýbajte sa impulzívnym ľudom, impulzívnym situáciám, lebo vám rozladia pokoj, ktorý sa snažíte budovať vo svojom vnútri. Mnoho rozhodnutí vás čaká tento rok, sú dôležité, preto si ich obzvlášť dobre premyslite. Niektoré rozhodnutia súvisia s finančnou oblasťou. Aprílové dní môžu byť viac chaotické, ale máj prinesie pre vás stabilitu. Júl má viac úskalí, kráčajte opatrnejšie. V auguste vás prekvapí pomocná ruka od ľudí čo by ste nečakali.


Neporozumenie v medziľudských vzťahoch môže vyústiť v septembrových dňoch. Láska hory prenáša, aj vy keď ste zaľúbený dokážete zázraky, nastane viac lásky a porozumenia, otvorte svoje srdce, rozdávajte vrelšie objatia, aby ich zacítila milovaná osoba. November zažijete situácie, s ktorými nemáte skúsenosti, život je škola, veľa vecí pochopíte. December je o spontánnej radosti, vzájomné pochopenia. Precítite intenzívnejšie vôňu domova, nastavíte v sebe pokojné a optimistické pocity.


Únavu nepodceňujte, spánok je dôležitý. Stratu energie môže spôsobiť aj stretnutie s inými ľuďmi, ak pocítite väčšie oslabenie, malátnosť po kontakte s určitými ľuďmi snažte sa im vyhýbať, alebo vy sa častejšie vyberte do prírody, doplní vám energiu. Občas masáž pomôže. Zaraďte tento rok do pitného režimu Čakanku, podporuje trávenie, osoží pečeni. Napomáha látkovej premene a detoxiduje organizmus.,

Afirmácia: Do svojho života priťahujem úžasných ľudí.imgimgimg


2019

 


Všetko čo nám v živote príde do cesty je výsledkom našich predchádzajúcich postojov, rozhodnutí, ak si chcete otvoriť požehnanie, žehnajte a prajte ostatným presne to čo chcete, aby sa naplnilo vám. Tí čo túžia po osamostatnení, nehnuteľnosť sa podarí vyriešiť za pomoci priateľských ľudí. Občas sa vyskytne okolo vás dusná atmosféra, pokúste sa situáciu upokojiť a zapáliť v ľuďoch nadšenie za dobrú vec. Zapáči sa vám nové miesto, pri cestovaní natrafíte naň. Emócie v rodinných záležitostiach ukorigujte, nerozdúchajte vášne, skôr sa usilujte pokojnou formou ich riešiť, neskôr by sa veci proti vám zvrtli. Veď sa aj hovorí, že vtedy treba zapáliť svetlo, keď je tma, vtedy treba činiť dobro, keď je tomu čas. Srdce, ktoré hľadá svoju polovicu, v tomto roku za rôznych aktivít, či je to cestovanie, čí umelecká tvorba, či záujmové koníčky môžu byť miestom pre zoznámenie sa. Pracovné plány máte po celý rok dobre premyslené, už len volať šťastie, aby stalo pri vás. Finančné a majetkové veci , ktoré si vyžiadajú riešenia, sú spojené s minulosťou a s ľuďmi z minulosti. Množstvo stretnutí po celý rok. Spoločenské podujatia otvoria dvere k novým ľudom, s ktorými si porozumiete.

Ak si od sledujete močové cesty a pohybový aparát a udržíte na uzde svoje emócie, ostatné by vás mohlo obísť. Vo večerných hodinách si doprajte vlažný čajík z Tymianu, pôsobí upokojujúco a má proti zápalové účinky.

Afirmácia: Počas celého dňa počúvam svoj vnútorný hlas, ktorý ma neustále vedie.


imgimgimg


2018

 


Hľadajte cestu, aby ste si čo najčastejšie urobili radosť,. Umeleckým aktivitám sa viac otvorte. V spoločnosti sa stanete stredobodom pozornosti, pre dýchajte a snažte sa pôsobiť s pokojom a chladnou hlavou. Úspech iných prijmite ako inšpiráciu, ktorú treba zladiť so svojimi vedomosťami a skúsenosťami. Mnoho stretnutí počas roka je potrebné absolvovať. Mužom Škorpiónom sa otvára viac spojenie so zahraničím, niektorým pracovne a niektorým v rámci partnerstva a rodiny.


V partnerských vzťahoch nájdete svoju kreatívnu stránku, viac snahy a trpezlivosti a hlavne lásky vneste do spoločného života s partnerom. Odzrkadlí sa pozitívne v symbióze spolužitia. Lásku hľadajúcim prinesie do cesty tento rok nové možnosti na romantické a vášnivé vzťahy. Prechádzky, alebo športové aktivity tiež otvoria dvere na zoznámenie. Čaká vás dôležitá rodinná oslava, zúčastnite sa jej, pochopíte niektoré súvislosti.


Pracovné tempo je niekedy vysoké a vy v sebe občas pocítite hnev. Máte vedomosti, ktoré spájate s intuíciou čo vás vedie do vyšších postov, no napriek tomu netreba zabúdať na to, že čím je človek múdrejší, tým viac potrebuje Boha, aby ho chránil pred myšlienkou, že vie všetko.  Vyhnite sa depresívnym myšlienkam, smútok je vtedy v duši, keď umiera láska, hľadajte lásku k blížnemu. Odvaha a vnútorná sila pritiahne polepšenie si v kariére a vo financiách. Jún a október má pre vás priaznivé konštelácie. Najviac nervóznych okolnosti kvôli práci a financiám august a september.


Odpustenie sebe a svojím blížnym je jedna z ciest liečenia, zdravie je spojené s vašim šťastím, ak vnútorne sa cítite spokojní aj vaše fyzické telo si spusti samo liečivý proces liečenia. Pracujte viac na uvoľňovaní chrbtice. Pozor na prechladnutie. Vyskúšajte Šípky v rôznych čajových či konzumných formách, pôsobia regeneračne, protizápalovo, imunostimulačne, posilňujú telo pri horúčkach, podporujú hojenie rán, regeneráciu chrupaviek, pôsobia diureticky a očistne.
Noste liečivý kameň Unakit.imgimgimg


2017

 


Príval novej energie pocítite počas celého roka, len správne využiť tú energiu sa musíte naučiť. Vaša intuícia nesklame vaše cítenia, dôverujte svojmu inštinktu. Súčasne sa navalia na vás viaceré povinnosti, vy ich zvládnete ak v sebe nájdete harmonický stav. Dôsledne kontrolujte čo poviete, aby ste sa sami nechytili do vlastnej pasce, poznáte príslovie : ,,Zarieknutého chleba najväčší krajec.´´
Okolnosti intenzívnejšie spojené okolo rodiny vás čakajú v jarných mesiacoch. Jarné a letné mesiace prinesú aj nové dobré príležitosti na všetky oblasti života. Pre ženy čo chcú byť matkami tento rok je vhodným na počatie. Veľmi silné túžby sú konkurenciou pre lásku, poznáte slová sv. Paula Hymnus na lásku: ,, Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá.....´´

Niektoré projekty, stavby, plány , ktoré ste mali rozpracované, v tomto ruku dostanú zelenú a ukončite, zavŕšite ich. Zároveň sa prebudia nové odvážne plány. Finančná oblasť si zapýta viaceré nečakané výdavky, nestresujte, ale nájdite nové možné zdroje. Častejšie pracovné cesty máte pred sebou. Počas služobných ciest zažijete dobrodružstvá. Visia vo vzduchu aj záležitosti, ktoré nie sú čistého charakteru , ich finančné zdroje sú nadobudnuté nekalým spôsobom. Buďte opatrný nedôverujte a nenechajte sa stiahnuť do ich sieti. Ak oni zabudli na to , že ,, zatiaľ sa chodí s krčahom po vodu, kým sa nerozbije, vy to majte na pamäti.

V práci sa vám bude dariť, čakajú zmeny pozícii, zmeny v zamestnaní k lepšiemu. Okolo svojho zdravia buďte viacej rozhľadený, veď zdravie nadovšetko. Vyskúšajte liečivé procedúry s vodou. Nájdite svoju oázu.
Vôňa frézie vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Cestovať v tomto rok budete viacej ako po iné roky. Neochota ľudí vás už asi ani neprekvapí pri vybavovaní niektorých vašich vecí. Partnerské vzťahy budú mať pozitívne napredovanie, ak dokážete nájsť uznanie, pre svojho partnera. Mnoho šťastných chvíľ môžete zažiť. Srdce čo hľadá lásku, nájde možnosť otvoriť dvere do siene lásky. Rodinné plány a projekty sa budú v kruhu najbližších viacej rozoberať a spoločne realizovať. Pozor na nemúdre postoje voči svojím najbližším rodinným príslušníkom, do rozhovoru vkladajte viacej diplomacie. Držte sa hesla:,, Rozumne hovor a statočne rob.´´ Doprajte si čas na vysnívanú dovolenku, načerpáte nové sily, pookrejete a optimisticky sa naladíte.

Pracovnú oblasť môžete mať v prvom pol roku sťaženejšiu, aj nervóznejšie situácie je potrebné riešiť. Skúste prijať výzvy na učenie, ukážu sa postupne, zaujmú vás a nadchnú. Druhý pol rok prinesie lepší vietor do plachiet, otvorí aj polepšenie na finančnej úrovni. Šťastie bude stáť pri vás, držte si ho a neodplašte ho. Budete si musieť poupratovať, aj v majetkových záležitostiach.  Radu od špecialistu budete potrebovať.

Vyčerpanie organizmu je potrebné správnym spôsobom podchytiť. Otvorí sa možnosť aj na kúpeľňu liečbu, užite si ju, pomôže. Na tento rok si strážte Endokrinný systém, upokojenie priaznivo harmonizuje, častý emočný chaos pôsobí práve negatívne na orgány prepojené s hormonálnou činnosťou, naučte sa nastaviť na pokoj vo svojom vnútri. Dávajte si tento rok pozor aj na srdiečko. Pokojné posedenie pri pití čaju z Ľubovníka bodkovaného navodí vo vás uvoľňujúce pocity.
Obklopte sa vôňou borovíc.


imgimgimg


2015

 

Ak sa budete pozerať na slnko , tak precítite jeho teplé lúče, ak sa budete pozerať optimisticky na život tak precítite tú detskú radosť, Mnoho nových vecí sa tlačí do života, prijmite ich, aby ste sa nastavili na vnútorné prijatie. Mnoho aktivít , doslova rušný životný štýl vás pohltí. Hneď prvé mesiace prinesú cestovanie, apríl viacej spoločenských podujatí, Jún a júl otvorí nové pracovné finančné príležitosti.

Koniec leta a jesenne mesiace môžu otvoriť radosti z detí, zároveň aj nové projekty a nové plány. V partnerských vzťahoch môže nastať chaos, ak sa nezosúladíte spolu s partnerom, tak to môže byt kamenistejšia cesta. Spojiť môžu spoločné koníčky, spoločné projekty. Kto hľadá partnera , stretnutie v tomto roku cez pracovné aktivity umožní spriatelenie duší. Niektoré pracovne finančné veci budú visieť vo vzduchu nedoriešené, uvedomujete si to, len aktívnym prístupom to vyriešite. Stabilita vo financiách.

Počas roka buďte opatrný na chrbticu, na hormonálny systém a na tráviaci trakt. Mnoho životných skúseností, nastaví zmenu v človeku , no najväčšia a najsilnejšia je za pôsobenia lásky, dovoľte sami sebe prežiť intenzitu lásky.


imgimgimg


2014

 

Máte mnoho plánov, chytá vás životný optimizmus. Množstvo okolností, ktoré zapadajú do seba sa postupne ukážu až keď sa nastavíte na vibráciu intuície. V pracovnej oblasti máte bloky z minulosti, potrebujete ich odblokovať, potom vás situácie pustia ďalej. Častejšie pošteklite šťastie, aby ste si ho naklonili na svoju stranu. Nové pracovné príležitosti sa objavia, naučte sa komunikovať na diplomatickej báze, lebo pracovné pohovory preskúšajú vašu pripravenosť.
Tajomstvo skutočnej lásky odhalíte v tomto roku. Prešľapovanie na jednom mieste, aj v partnerstve, ktoré ma pevné základy môže narušiť. Oživte partnerské spolužitie svojou iniciatívou a prekvapte romantickým gestom svojho partnera. Spoločenské podujatia si vás podmania svojou rozmanitosťou. Stretnutie nových partnerov hneď v prvej polovici roka. Kto dlhodobo nemohol mať potomka, tento rok sa viacej otvorí príležitosť splodiť. U pánov pozor , lebo môže sa stať, že aj s viacerými ženami.
Občas investujte do charity, alebo na účely, ktoré sú spojené so sociálnym cítením, mnoho násobne sa vám to vráti, ale dávajte s láskou. Nastavte myseľ na pokojné tóny, uvarte si bylinkové čaje a vypite ich v spoločnosti dobrých ľudí. Počas roka pri stretnutiach rozdávajte úprimné úsmevy, úprimné objatia, očistia vám auru.


imgimgimg


2013

 

Prídu prekvapujúce správy, ktoré budú mať dôležitý vplyv na nasledujúce mesiace. Záväzky, ktoré máte, zvládnete bez väčších problémov. Vo viacerých veciach je potrebné požiadať o pomoc, podarí sa vám docieliť to čo máte predsavzaté. Hneď v januári vás čaká rodinná oslava a spoločenská udalosť. Aprílové dni vás plne zamestnajú, budete doslova zaneprázdnení rôznymi aktivitami. Máj prináša pokojnejšie dni a čas na vnútorné spoznávanie samého seba, nastavenie vnútorného zrkadla. Leto bude pre vás napĺňaním svojich plánov, obdobie dovolenky, optimizmus bude z vás sršať. September bude už o záležitosti rodiny, nehnuteľnosti, finančných veci a získavania si stability v zamestnaní. November je o strese a nečakaných zvratov. Decembrové dni sa ukáže možnosť zmeny zamestnania, zmeny bydliska. Viete, že bez práce nie sú koláče a vy sa tohto hesla budete držať cely rok, čo vám prinesie stabilitu vo financiách.


imgimgimg


2012

 

Postojte pevne na zemi, aj keď príde búrlivejšie obdobie, s pevnosťou svojho charakteru zvládnete ich prekonať a potom príde uvoľnenie a zábava, ktorú si treba vychutnať a odviazať sa. Čakajú vás v partnerstve romantické chvíle, no súčasne viaceré vzťahy môžu byť aj o tretej osobe , ktorej nebudete vedieť odolať. Zoznámenie môže byť dosť za zvláštnych okolností. Čakajú vás viaceré stretnutia priateľské, rodinné, spoločenské. Usporiadajte si myšlienky a svoje túžby. Nové pracovné príležitosti hľadajte, ak budete aktívne hľadať podarí sa nájsť dobre platené pracovné miesto. Financie budú stabilné, môže prekvapiť nečakaný jednorazový prísun, či už výhra, alebo iná možnosť. Pozor na právne a úradne veci, radšej konzultujte, kým sa rozhodnete. Vaše zdravie by

Vaše zdravie by mohlo by byť dobré, len si dajte pozor na svoj cievny systém, ktorí nezanedbajte, ale nájdite viacej možností na jeho posilnenie. Venujte pozornosť svojim pocitom, vedú nás k lepšiemu vnútornému spoznávaniu, je potrebné dovoliť naším emóciám, aby v nás plávali, ale snažme sa tú rieku vášne nechať vo svojom koryte a ísť po prúde.


imgimgimg


2011

 

Ešte sa rok poriadne nerozbehol a vy už pôsobíte nervózne. Pokiaľ nedokážete premôcť hnev , premôže on vás. Nepokojný je život tých , ktorí zabúdajú na minulosť, nevážia si prítomnosť a boja sa budúcnosti. Tento rok sa naučte vážiť si to čo vám život dal. Čím skôr si to uvedomíte, tým bude pre vás neskôr ľahšie, keď že sa môže stať, že stratíte to čo nečakáte. Premýšľanie, ktoré vás čaká v druhej polovice roku bude o to ľahšie ak vaše kroky v prvom polroku budú s väčším sebazaprením. Finančná sféra pozor, môže dôjsť ku krádeži, preto buďte ostražitý, vo všetkých veciach kde sa budú riešiť finančné záležitosti. Zlodej môže prísť nečakane, či už na ulici, v predajni, ale môže sa aj vo väčšom štýle ku vám dopracovať cez nejaké zmluvy a dohody. O to opatrnejší buďte, hlavne v prvom polroku.
Popremýšľajte nad súvislosťami života a choďte do prírody dá vám to vnútorné uvoľnenie a zoberte aj svojich blízkych častejšie do krásnych scenérii, obdivujte čo príroda vytvorila. Druhu polovicu roku budete viac premýšľať, preto je dobre ak sa do plánov zaradí dovolenka, urobí to dobre vám, ale aj najbližším. Premýšľanie vás posunie k novým nápadom , novým inšpiráciám. Po ťažkostiach v prvom polroku budete potrebovať oddýchnuť si a dať do poriadku čo ste svojimi  výbuchmi pokazili. Ak v niektorých prípadoch už nebude neskoro. Pokora v prvom pol roku v druhom spokojnosť v kruhu svojich najbližších. Pozemky, záhrady, lúky, lesy, veci spojene s takouto záležitosťou dopadnú nad vaše očakávania, len budete musieť podniknúť potrebne kroky.
Vášmu zdraviu neprospievajú nervózne postoje a situácie, oslabená činnosť pečene môže spôsobiť aj narušenie rovnováhy fungovania organizmu. Nadmerné užívanie alkoholických nápojov a nesprávne stravovanie môže ohrozovať správnu funkciu pečene. Kosti a kĺby si žiadajú svoju potrebnú dávku minerálnych látok, lebo sú dosť oslabené. Občas nájdite silu a pozrite sa do zrkadla či sa pohľad na seba spôsobí radosť,  povedzte sami sebe: ,,mam ťa rád, rada.´´ V duchu sa obi jmite a poproste svojho anjela, keď budete cítiť vnútornú slabotu ,clivotu: ,, Prosím ŤA anjel môj obijmi ma a daj mi lásku, ktorou ma obalíš.´´


img


späť