ZNAMENIA ZVEROKRUHU - RYBY

 

Planéta Neptún tajuplná, mimoriadna citlivosť, sny. Ľudia v znamení Rýb sú citliví, vnímaví, súcitní. Snažia sa robiť to čo je správne, chýba pevnejšia vôľa. Majú mučenícky komplex. Niekedy dosť tvrdohlavé. Balansujú medzi pesimizmom a optimizmom. Konajú extrémne. Vynikajúci umelci, živá fantázia.

 

Legenda o Rybách

Grécka mytológia nás zavedie do čias, keď obrí synovia bohyne Zeme bojovali s bohmi. Pri jednej prechádzke neďaleko brehov Eufratu narazila Afrodita (rímska Venuša) so svojím synom Erosom na toho najhoršieho zo všetkých obrov - netvora Tyfóna. Mal totiž sto hláv dračích, psích, zvieracích, ľudských a ničil všetko okolo seba. Vydesená Afrodita sa so svojím synom skryla vo vŕbovom poraste, ale keď zistili, že obor je im v pätách, skočili do rieky a premenili sa na dve ryby. Aby sa navzájom vo vode nestratili, zviazali si svoje rybie chvosty stužkami. Na pamiatku toho, s akou chytrosťou unikla Afrodita nebezpečenstvu, boli obe ryby prenesené na oblohu do "vodnej oblasti" neďaleko ďalších mokrých súhvezdí Veľryby, Delfína, Vodnára či Južnej ryby. Tyfóna neskôr premohol Zeus - zrazil ho bleskom a uväznil pod horou Etna na Sicílii. Netvor sa tam občas búri, lomcuje svojím väzením, chrlí oheň a lávou ničí všetko okolo seba.imgimgimg


2024

 


Nečakaný darček poteší. Prepojenie s prírodou odpúta ťažšie myšlienky a uvoľní ich. Pocítite nával novej energie a začnete fyzicky byť aktívnejší. V Marci máte pred sebou dôležité rozhodnutie, ktoré preskúša pripravenosť, ako zareagujete. Nové pracovné príležitosti prídu počas jarných mesiacov. Máte v sebe vedomosti, ktoré môžete v správnom čase na správnom mieste použiť. Máj prinesie obdobie hlbokých myšlienok. Rozumieť iným ľudom je zložitejšie ako sa zdá a vo vás je dar, že cez svoju intuíciu sa viete stotožniť s vnútorným svetom ľudí. Jún zobudí vo vás pocit a túžbu po väčšej nezávislosti.

Množstvo nových plánov s blízkou osobou s nadšením zrealizujete. Disciplínou a trpezlivosťou dosiahnete svoje ciele. Občas aj rozprávkovo zázračné veci človek zažije, augustové dni majú pre vás nachystané nečakané radostné situácie. Človek si povie neuverím, kým neuvidím, vy uvidíte aj tak nebudete chcieť veriť. Jeseň je pre vaše znamenie o hľadaní svojej istoty a stability, vaša istota ste vy sami sebe, život vás naučil , že sa máte spoliehať samy na seba a pokračujte v tom. November a december nové finančné príležitosti potešia. Šťastie vianočných dní a množstvo srdečných stretnutiach s blízkymi vám dá pocit spolupatričnosti s rodinou.

Liečivý kameň pre tento rok je Unakit .


imgimgimg


2023

 


Schopnosť dávať druhým máte v sebe hlboko zakódovanú mnohými inkarnáciami, ktorými ste si už prešli. Nájdite hranice medzi dávanim a dostávaním, aby nastala rovnováha. Verte si, verte v svoje schopnosti a možnosti, nenechajte sa presvedčiť o opaku. S vačšou odvahou kráčajte životom. Vnútorne ste smelými bojovníkmy za seba, ale viete zabojovať aj za ostatných, aj v tomto roku sa naskytne mnoho príležitostí. Magický rok prekvapí nečakanými situáciami. Nové dvere otvoríte, spoznáte dalšie výzvy a cez ne spoznáte svoje vnútorné hodnoty. Financie a veci okolo majetkových záležitosti majte pod prísnou kontrolou.

Polepšíte si. Muží tohto znamenia pozor na nekorektných pracovných partnerov. Požičajte len toľko, koľko by vám nechýbalo, ked by sa nevrátili požičané peniaze. Pootvoria sa vám viaceré nové pracovné možnosti. Cesty vás zavedú na miesta vaších predkov, poďakujte sa im. Vaše srdce pookreje v kruhu svojich najbližších. Slobodný a hľadajúci nájdu v tomto roku lásku, romanticky nastavené srdiečko si pritiahne romantického partnera a to je už len krok k svadobnej zmluve. Potomok do rodiny poteší. Každý deň sa tešte z malých krás života a učte to aj ľudí okolo seba. Čim viac radosti sa nastaví medzi ľudmi, tým viac liečivej energie sa rozprúdi. V tomto roku navštívte mystické, duchovné miesta. Uvedomenie si potreby očistných rituálov vás ochráni.

Liečivý kameň Larimar


imgimgimg


2022

 


Máte v sebe hlboké duchovné poznanie, ktoré môžete učiť ostatných ľudí. Zaujme vás svet tajomných skrytých vecí. Najlepšie a najkrajšie veci na svete je možné len precítiť srdcom. Nastavením na optimistickú myseľ sa dostanete k novému poznaniu. Výzva cestovať v tomto roku vás zláka. Vnútorne cítite potrebu intenzívneho pohybu. Pracovné možnosti postupu v kariére prijmite, máte na to, zvládnete to . Priateľstvo má svoje úskalia, dobre zvážte, komu otvoríte svoje dvere priateľstva.

Tichá radosť zo života môže sa striedať s hlbšími zadumanejšími myšlienkami. Niekedy môže prísť pocit, že ste ako na hojdačke, nezoskočte z nej, ale prispôsobte svoje plány. Júlové počasie vás znovu zrodí do plných aktivít. Spoznáte nových ľudí v letnom období. Projekty a plány dovediete do cieľa v auguste. S odhodlaním vykročíte v septembri a vytýčite si nové méty. V Decembri s láskou a otvoreným srdcom zažijete zázraky.

Posilnite svoju imunitu, vy viete najlepšie čo pre vaše zdravie je prospešné a čo treba odložiť bokom. Muži v tomto znamení pokúste intenzívnejšie dbať o svoje zdravíčko.

Liečivý kameň pre tento rok Labradorit, Čaroit, Dúhový adulár


imgimgimg


2021

 


Cely rok vás obklopia nové tvorivé nápady. Častejšie pracujte s vizualizačnými technikami. Partnerské a rodinné chvíle prinesú harmóniu aj keď občas nastane potrebná obetavejšia cesta. Priateľstvo je o vzájomnom porozumení a spriaznenosti, spoznáte mnoho nových priateľsky nastavených ľudí. Bojovné nasadenie ukončite, aby ste mohli vstúpiť do novej etapy života. Zmena zamestnania aktuálna okolo mája. Dosť hektické leto vás čaká. Oddýchnuť si pôjdete na svoje staré miesta, ktoré milujete. Nájdite v sebe odpustenie, smerom k ľudom, ktorí sa nechovajú voči vám diplomaticky. Vaše citlivé vnútro mnoho chápe, ale aj vy potrebujte svoju spriaznenú dušu, aby ste mohli pookriať. Lásku zažijete so svojou polovičkou. Otvárajú sa dvere do nových nepoznaných miest. Viac rôznych dohôd a zmlúv sa ukazuje. Medziľudské vzťahy preskúšajú vašu trpezlivosť. V jesennom období sa črta špeciálna záležitosť spojená s úradmi. Pokoj chladná hlava vás prenesie aj cez kamenisté skúšky.


Na zdravie vplýva mnoho faktorov. Posilňujte si črevnú flóru, má oveľa väčší vplyv na našu imunitu ako sa zdá. Vodné procedúry ulahodia vaším zmyslom. Vyskúšajte aj liečive kamienky a ich silu.
Liečivý kameň pre tento rok Tyrkys a Sokolie oko

Afirmácia: Som spokojný/á a teším sa zo života.


imgimgimg


2020

 


Tichá radosť zo života je potrebná, nastaví pokojnú vlnu spolupatričnosti s prostredím a s ľuďmi okolo nás. Milovať svojho blížneho znamená vzájomné zblíženie na princípe, že obaja majú rovnakú perspektívu. Viac ženská energia tvorivosti a plodnosti sa otvára pre vaše znamenie na tento rok. Jarné mesiace prinášajú výzvu pustiť sa do nového učenia, zvládnete, verte si, vložte viac dôvery sami do seba. Nedovoľte, aby myšlienky strachu ovládli myseľ. V lete nájdete sami seba, svoju podstatu, aj keď občas emočne môžu rozkolísať náladu vplyvy ľudí na okolo. Októbrový mesiac prinesie návrat do minulosti, cez miesta, ktoré poznáte, ale aj ľudí z vašej minulosti. November si vyžiada vážne rozhodnutie. Môže ovplyvniť dlhý čas vášho života, preto ho dôsledne rozanalyzujte až potom prijmite uvážlivé rozhodnutie. December sa spája s cestovaním, zmenou bydliska, ale aj u niektorých so zmenou zamestnania.


Zažívanie radostných pocitov je liekom nad všetky lieky. Uvedomíte si, že zdravie je požehnaním, skamaráťte sa so svojím zdravím a pokúste sa v harmonickom naladení viac usmievať. Doprajte si občas čajík zo Šafranu, má úžasnú schopnosť priviesť myseľ do optimistického nastavenia


Afirmácia: Všetko, čo sa mi udeje, sa deje pre moje dobro


imgimgimg


2019

 


Spontánny úsmev je prirodzenou podstatou ľudskej bytosti, skúste tento rok sa usmievať viac na seba v zrkadle, ale aj na ľudí okolo vás. Len na človeku záleží či dokáže vnímať magický svet okolo neho, veď život je plný krás a pre vás tento rok pripravil nekonečné možnosti. Hlboko vo vás je nadanie na umenie, tento rok sa viac aktívnejšie pokúsite ísť za tvorbou vášho srdca. Partnerská oblasť si vyžiada rázne rozhodnutia, kto tápe medzi dvomi partnermi, urobte rýchle a radikálne rozhodnutie do pol roka, predíde v druhej polovici komplikovaným okolnostiam. Na dvoch stoličkách sa sedieť nedá. Požehnanie do rodiny príde v podobe potomkov. Prelínanie pocitov melanchólie snažte odbúrať spoločenskými aktivitami. Uvedomenie si, že šťastie je spojené s našou mysľou, staňte sa tvorcom svojej budúcnosti naladením na optimistické vibrácie. Spojenie so zahraničím môže priviať aj nové partnerské možnosti. Cestovanie spojené s prácou, občas zažijete obmedzujúce pocity. Ak ste sa dostali do labyrintu, z ktorého chcete vykročiť, energie tohto roku to umožnia. Nehnuteľnosť, sa podarí vyriešiť podľa dlhodobých predstáv. Finančná stránka sa polepší. Venujte väčšiu pozornosť právnym záležitostiam.

Základom zdravia je správne naladenie na dobrú náladu, vyrovnané hladiny hormónov v tele pôsobia preventívne pred závažným vápenatením organizmu a predčasným starnutím. Konzumujte viac bobuľovité ovocie, med. Čajík zo Zlatobyle má svoje priaznivé účinky, občas vyskúšajte jeho liečivú silu.

Afirmácia: Usmievam sa, lebo stretávam ľudí, ktorí sú mojím požehnaním.


imgimgimg


2018

 


Návraty na miesta z minulosti, vyvolajú viac emočných pocitov. Stretnete ľudí, s ktorými ste nie dlhšie v kontakte, otvoria sa nové dvere. Otehotnenie nebude prekvapením pre páry , ktorí si ho naplánujú, ale pre dobrodružnejšie páry táto správa príde ako blesk z jasného neba. Občas  sa dostanete do situácii, že či uprednostnite seba, alebo iných, hľadajte kompromisy, aj keď sa hovorí, že kto iných nemiluje, sám sebe ubližuje. Dávajte svoje požehnanie blízkym :.. Nech ti Pán ukáže jasnú tvár a nech ti je milostivý.´´


Láska a jej úskalia sprevádza počas celého roka. Na partnerovi sa naučte akceptovať aj chyby, veď aj on prijal vaše. Bojazlivé srdce nezíska lásku, osmelením a s odvahou ju nájdete. Malé iskrenie je tiež iskrenie, šancu treba dať, aj z malého zrniečka, raz môže byť veľký strom. Spoločenská udalosť na začiatku roka môže mat vplyv na partnerské nastavenie. Marec prinesie romantické chvíle, apríli pozor na nečakané rozchody, boľavé oko je viditeľné, boľavé srdce nie. Júl a august, september chystá priateľské a romantické stretnutia. Dovolenka v exotickom prostredí poteší.


Úspešné napredovanie v práci počas celého roka. Plánovanie, cestovanie, oplatí sa byť v strehu, pri viacerých záležitostiach a rozhodnutiach. Marcové a aprílové obdobie viac výdavkové, V druhej polovici roku sa výraznejšie otvoria príležitosti na polepšenie kariéry aj finančne. Rozhodnutie v právnych veciach sa môže vyriešiť vo váš prospech ku koncu roka. Želajte iným to, čo by ste vy sami chceli, aby sa splnilo vám, tým si otvárate požehnanie.


Naučte sa počúvať svoje vnútorné pocity. Nájdite si čas na umenie a koníčky. Telo treba vnútorné prečistiť, detoxikovať od mnohých škodlivých látok , pomôže Žihľava je veľmi silnou liečivou bylinou, je ľahko dostupná, tak si ju zadovážte, jej ohromné pozitívne účinky vyskúšajte.
Noste liečivý kameň Nefrit.


imgimgimg


2017

 


Hneď ako sa otvárajú dvere v novom ruku, si dávate záväzky, uvedomte si , že sami sebe uväzujete slučku. Možno cítite potrebu hľadať a objavovať hranice možného, aj nemožného. Objavíte viaceré veci, ktoré ste mali pod nosom, len predchádzajúcich rokoch ste ich neregistrovali. Ciele dané na počiatku roka dovediete húževnatým prístupom do zdarného zavŕšenia. Tento rok sa nastavia situácie tak, aby ste boli štedrý v láske. V rodinných vzťahoch prídu nečakané zmeny, zareagujte s pokojom, vtedy treba zapáliť svetlo, keď je tma, vtedy činiť dobro, keď je tomu čas. Láska je sladká ako med, láska je občas aj horká ako blen.


Finančná oblasť má svoje úskalia, ale ako správny kormidelník dokážete ukorigovať svoju loď s financiami. Príležitosti na prísun peňazí sa otvorí okolo letných mesiacov, ale aj jeseň pri fúka žatvu pre vašu peňaženku. To, že výnimka potvrdzuje pravidlo zistíte častejšie. Oplatí sa byť v strehu, aby si vás niekto nepomýlil za svoj ľahký zdroj financií, ak raz pomôžete, znovu nastaví svoju dlaň, veď sa hovorí, že z ktorej hrušky dobré hrušky padajú, tú idú vždy triasť.


Strážte si svoje zdravie a zamerajte sa na svoje stravovanie, váš organizmus potrebuje správne nastaviť prísun minerálov a vitamínov, poraďte sa s odborníkmi na výživu. Pokúste sa aj relaxačné praktiky vyskúšať, veď aj oddychovať sa treba naučiť.
Vôňa ostružiny vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Ak chcete zažiť  šťastie, treba ho poštekliť a pritiahnuť si ho. V prvej polovici roka sa môžu otvoriť možnosti na zmenu bývania. Druhá polovica roka si bude vyžadovať viacej obetavejších postojov. Láska ma viacej podôb a je na vás, aby ste jej prišli na chuť. Žiarlivosť je nie dobrá vlastnosť a preto ju rýchlo pošlite od seba preč, pracujte v partnerstve hlavne na budovaní dôvery, aby ste sa ukotvili vzájomne . Mnohým z vás sa budú vracať bývalý partneri do života , s ktorými ste si nedopísali kapitolu života. Súrodenecké záležitosti sa budú kryštalizovať. Keď budete váhať počas roka s niektorými rozhodnutiami držte sa príslovia:.. S druhými sa raď a sebou sa riaď.´´

Používanie komunikačných zdrojov prinesie nečakané možnosti na nové pracovné príležitosti. Súčasne budete vedieť zvládnuť aj dve práce ak s a zopnete. Postup v kariére sa črtá, budú okolo toho potrebné obozretnejšie kroky. Chaos ohľadom financií sa môže občas vytvoriť , ale nájdete cestu aj keď bude občas kamenistá, aby ste si doladili finančne veci. Ak vnútorne pocítite, že treba kúpiť los, alebo tipnuť čísla poslúchnite svoju intuíciu.

Citlivejšie dýchacie cesty teba posilniť cestou do horského prostredia, alebo sa nastaviť na dlhšiu dovolenku pri mori. Nezanedbávajte svoje zdravie, myslite viacej na seba. Pracujte so svojím vnútorným svetom, hľadajte svoje vnútorné dieťa a potešte ho častejšie. Obliekajte si svetlejšie a pastelovejšie farby. Popíjanie Skorocelového čaju prinesie viacej pozitívnych účinkov na vaše zdravie.
Obklopte sa vôňou ľalie.


imgimgimg


2015

 

Ježiš povedal: ,,Odpúšťajte si navzájom a bude vám odpustené. Buďte milosrdní a dosiahnete milosrdenstvo. Nesúďte a nebudete súdení. Neodsudzujte a nebudete odsúdení.´´ 

Rôznorodé možnosti, sa objavia, ktoré sa najprv komplikovanejším spôsobom musia riešiť, ale ľudia z minulosti pomôžu.

Neočakávajte od niektorých ľudí veci, ktoré nemajú v sebe, veď z nádoby môžeme vybrať, len to čo do nej je vložené. Prvé mesiace v roku budete potrebovať mnoho sily a odvahy , medziľudské vzťahy dajú zabrať. Jún bude veľmi dôležitý mesiac pre Ryby, preto buďte viacej spojený s intuíciou. Ďalšie mesiace sa budú striedať s radosťou , ale aj s obavami, čiže dalo by sa povedať striedavo oblačno. Jesenné mesiace prinesú cestovanie. Mnohým sa môže podariť presťahovať do iných príbytkov. Ryby budú intenzívnejšie riešiť v tomto roku záležitosti s nehnuteľnosťou. Rodinný krb udržuje žena, bude ho potrebné pevnejšie udržovať, aby sa viacej prikladalo lásky do rodinných vzťahov, stavajte vzťahy aj na dôvere, tolerancii a úcte.

Kto hľadá prácu, otvoria sa mu viaceré dvere, ale pripravte sa na konfliktnejšie kolegiálne prostredie. Kto prácu má a ustojí napätie na pracovisku tak má prácu na dlhšie. Starajte sa o svoju pokožku, bude potrebovať viacej starostlivosti v tomto roku. Posilnite si svoj cievny systém, žily , cievy. Dožičte si viac času pre seba, aby ste mohli pracovať na svojej zmene, zmeňte sami seba a vaše šťastie sa tiež zmení.


imgimgimg


2014

 

Novú energiu po čas roka načerpáte pobytom pri vodných plochách, jazerách, rybníkoch, vodopádoch, ale aj pobyt pri mori. Kto chce rybu chytiť musí isť do vody. Roztržky v práci a mierne nedorozumenie, nech vám neuberú na eláne, s ktorým ste sa pustili v tomto roku pracovať. Chuť sa vzdelávať nech neostane len pri chuti, ale prekonajte svoje pohodlie a tiež s elánom sa pustite do nových vedomosti, ktoré budete neskôr potrebovať.
Muži v tomto znamení máte v tomto roku zelenú v láske. U žien, ktoré majú karmické spojenia s partnermi, bude potrebné s láskou vzťahy očistiť. Rodiny nájdu veľa dôvodov pre radosť.
Nové možnosti nájsť finančný zdroj pre tento rok sa môže podariť , ale bude potrebné sa popasovať s okolnosťami. Kto sa bojí nech nejde do lesa, tí čo budú odvážny tak si môžu gratulovať k dobrému rozpočtu.
Citlivosť na počasie bude občas intenzívnejšia, preto si posilňujte imunitu. Optimistickou náladou, tancom, spevom si naštartujete liečivé procesy. Častejšie sa pozrite na oblohu, na letiace obláčiky, na letiace vtáky a vo večerných hodinách pozorujte na oblohe hviezdy a mesiac, uvoľnenejšie pocity získate.


imgimgimg


2013

 

Skúškové obdobie pre ryby začína v januári, obzvlášť opatrnejší buďte vo februárových a marcových dňoch, viacej stresu a nečakaných udalostí je potrebné pre dýchať a povedať si zajtra bude lepšie. Aprílové dni budú pre vás nádherným pookriatím, šťastena bude stáť pri vás. Letné mesiace budete mať veci pod kontrolou, veľa bude závisieť od postojov, ktoré zvolíte, preto sa postavte ku veciam s múdrosťou. September prináša do rodiny prírastok. Posledné mesiace v roku si polebedíte, vecí sa budú uberať optimistickým smerom. Láske a partnerstvu dofúka vietor pozitívne energie na apríl, máj, október, november a december. Viacej sa venujte telesným, športovým aktivitám, viacej tancujte. Smiechom ráno vstávajte a smiechom večer usínajte.


imgimgimg


2012

 

Bohaté a nápadité myšlienkové pochody budete mať po celý rok. Postupná transformácia vášho života bude naberať na obrátkach. Zmeny idú veľké, ale dobré pre vás. Prídu situácie, ktoré vám život ako dar bude prinášať, prijmite s láskou. Šťastné okolnosti môžu pomôcť k materiálnym statkom, ale aj k zlepšeniu zdravia. Budete začínať nové projekty, nové investície. Vo vzťahu s partnerom aj keď občas bude búrlivé more emócií vládnuť, dokážete ich upokojiť a nastoliť relaxačné chvíle. Intenzívnejšie budete túžiť vo svojom domove po mieri, pokoji, láske a urobíte mnoho krokov , aby ste si takéto prostredie vytvorili. Ešte viacej emócií prežívať budú tí, ktorí hľadajú svojich životných partnerov, nové lásky. V pracovnej a finančnej oblasti sa bude dobre dariť. Viacej času budete venovať pracovným a tvorivým aktivitám, ale prinesie vám dobrú úrodu. Postup v kariére, zvýšenie platu, lepšie platené miesto.

Celé telo si tento rok viacej všímajte, lebo bude potrebovať komplexnú údržbu, kosti , kĺby premazať. Všímajte si svoje vnútorné emócie a pocity, zastavte sa a popočúvajte svoj vnútorný hlas, neklamte sami seba. Započúvajte sa do túžob vášho srdca, niekedy vonkajšie vplyvy nás odklonia od našich snov, urobte kroky, aby ste naplnili svoje sny a túžby, aby ste pevne vo svojich rukách držali svoj život.


imgimgimg


2011

 

Zobuďte sa zo svojej letargie, nájdite stav znovuzrodenia, otvorte oči a vystrite ruky. Položte si otázku ako dokážeme mi ľudia rozvíjať svoju schopnosť milovať ? Je čas, aby ste tuto otázku na tento rok hlbšie preskúmali. Najkrajšie na svete nie sú veci, ale okamihy. Čo ste zanedbali vo svojom živote sa môže posunúť k neodkladnému nastoleniu .
Sme len a len tým, čím si myslíme, že sme. Koľko myšlienok bude optimisticky ladených, toľko krajších dni budete môcť prežívať, naštartujú zručnosť a umelecké nadanie. Pôjdete dopredu, ale nedovoľte, aby nesprávne postoje s vašej minulosti sa opäť vrátili a zasiahli do života.
Právne veci ohľadom nehnuteľnosti, konečne dovediete do úspešného konca. Aj stavebné prace okolo nehnuteľnosti budú napredovať. Nestabilita prace v začiatku roku, donúti sa hlbšie zaoberať vecami , ktoré vám pred tým unikali. Pracovnej oblasti sa bude črtať práca, ktorú ste už vykonávali. Druhy pol rok práca bude zabezpečená a bude napĺňať a robiť vám radosť.
Zmluvy, dohody či iné právne záležitosti si na vás tohto roku počkajú vo väčšej miere sa i bude potrebne venovať. Dozviete sa správy o svojich bývalých priateľoch a o ľuďoch , s ktorými ste zdieľali svoju minulosť, prijmite s pokojom správy o nich či už buď pozitívne alebo negatívne z vášho uhla pohľadu. Jedine slovo niekedy stačí na to, aby vybudovalo, alebo zničilo šťastie.
V začiatku roku budete mať v láske ako by raz lepšie a raz horšie obdobie, ale to len preto, že dovolíte, aby sa problematické veci vracali do popredia, ak ich definitívne uzatvoríte a nebudete sa ku nim vracať tak máte vyhraté.  Druhu polovicu roku budete budovať už pevnejšie základy pre dobre sa rozvíjajúci vzťah, môžete aj ku oltáru si odviesť svoju lásku. Spoločné záujmy a spoločné koníčky, ktorými sa úplné nadchnete a dokážete aj svoju lásku nadšením ovplyvniť.
Chrbtica sa bude ozývať, lebo jej je potrebne venovať väčšiu pozornosť. Zdravotný problem s minulosti sa môže nanovo vrátiť. Načrite hlbšie do svojho podvedomia, udalosti všedného dňa odsuňte a skúste sa nakloniť veciam duchovného smeru. Dôležité je pre vás nájsť vnútorný pokoj vnútornú rovnováhu a keď ju nájdete tak veci budú ľahšie zvládnuteľnejšími.


img


späť