ZNAMENIA ZVEROKRUHU - RAK

 

Planéta Luna, city a rodina, vzťahy s ľuďmi, matka. Raci sú veľmi citlivý a ľahko zraniteľný a dosť zložitý a náladový, ale dokážu byť veľmi starostlivý. Rodinný život a budovanie domova je najdôležitejšie. Sú milujúcimi ľuďmi, ale beda ak si ich znepriatelíte.

 

Legenda o Rakovi

Suhvezdie Raka vzniklo na popud Héry, ktorá nemala rada Herkulesa a chcela odvrátiť hrdinovu pozornosť, ked bojoval s Hydrou. Obrovský, Héru milující rak bol odvážný, ale i tak ho Herkules zabil. Héra, Rakovi na znamenie vďaky pre jeho statočnosť, odvahu a vernosť , ktorý vždy stojí po boku toho, koho miluje, umiestnila ho na oblohu. Starí Chaldejci nazývali toto súhvezdie Bránou ľudí. Tadiaľ vraj duše zostupujú na Zem, aby prijali ľudské telo.
imgimgimg


2024

 


Úvod roka pred vás postaví mnoho rozhodnutí. Objavia sa aj nové vami nepoznané možnosti. Usilovne pracujete celý rok, nudiť sa nebudete mať čas ani chvíľku. Odpúšťajte sebe aj ostatným. Nezaoberajte sa zbytočnými obavami, čaká vás veľa krásnych momentov, zažijete lásku, radosť, aj hojnosť. Úsmev lieči, častejšie nájdite dôvod na smiech. Nové výzvy vo vás vytvoria obavy. Verte svojim plánom, nový príliv financií nájdete. Objavíte v sebe zdroj novej energie a pocítite znovuzrodenie. Častejšie si doprajte očistné terapie. Nájsť pokojné miesto na relax a meditáciu je dobrou voľbou. Zdravie si strážte. Cestovanie do cudziny si naplánujete. Obklopte sa vôňou kvetou, chráňte sa , vyskúšajte Aromaterapiu. Tvorivé nápady sa zrodia často a už len na vašej kreativite či ich aj zrealizujete. Ambície a úspech druhá polovica roka. Ďakujte za dary , ktoré dostanete počas celého roka. Koniec roka precítite tichú radosť zo života a s dobrou náladou potešíte blízkych.

Boh vám dal učiť človeka o emóciách. Za dobre vykonanú prácu otvorí vo vás dar Rodiny. Ľudská duša je slnkom čo rozjasňuje telo. Nečakajte na nikoho, kým vám prinesú ruže. Zasaďte svoju vlastnú záhradu a ozdobte si svoju vlastnú dušu.

Liečivý kameň na tento rok je Lapis Lazuli.
imgimgimg


2023

 


Miesto kde vaše srdce sa citi spokojné je miesto kde si dobijete životnú energiu, takých miest máte v srdci viac, navštívte ich, nastane leičenie vo vašom vnútri. V tomto roku potrebujete vnútorné nastavenie na nezávislosť, dá vám to krídla, pritiahne úspech. Meditáciou a vizualizáciou sa uvolnia bloky z minulosti. Emočné a stresové enegie častejšie uvolňujte a nedovoľte, aby sa usadili vo vás, lebo môžu blokovať tok životnej energie.

Duchovný svet si nájde často cestu ku vám, ak podľahnete jeho kúzlu otvorí sa nový svet pred vami. Upriamte pozornosť na vzdelávanie. Pracovnej oblasti môžu nastať zmeny od základov. Finančne si polepšite. Ak budete optimistom, ktorý uvidí príležitosť v každej prekážke, pracovne postúpite v kariere. Dôverujte svojej vnútornej múdrosti, povedie vás tam kam potrebuje isť vaša duša. Popracujte na svojej samostatnosti, ukotvíte sa. Spoznáte životného partnera za zvláštných okolností. Jeho krásu uvidíte v jeho očiach , oči sú oknom do duše. Rodiny sa scelia rychlejšie ako po iné obdobia. Kúpa nehnuteľnosti je v tomto roku možná.

Liečivý kameň Perlyimgimgimg


2022

 


Naučte sa byť pružný, zároveň stojte pevne nohami na zemi. Nové plány, ktoré sa podaria v tomto roku za počať, si vyžiadajú väčšiu trpezlivosť s priebehom vecí, no nevzdávajte to. Šťastné rozhodnutia učiníte hneď na začiatku roka. Pocit bezpečia je dôležitý vo všetkých oblastiach života. Ste rodinne založení. Spoločné plány so spriaznenou dušou dôkladne premyslite. Nájdite si priestor na častejšiu očistu mysle, objatie stromov je úžasná terapia, naša duša sa podobá letokruhom stromu. Sen je semienko, skutočnosť je strom, ktorý zo semienka vyklíči. Extrémne okolnosti zvládnete, skúška trpezlivosti dá zabrať. Leto ponúkne množstvo tvorivých projektov a plánov. Rodinným stretnutiam sa nevyhnete, ako by sa roztrhlo vrece. Jesenne dni si finančne polepšíte. Zaskočí vás situácia, ktorá prinesie novú možnosť prílivu financií, vyžiada si to rozhodnutie. Koniec roka uvoľní záležitosti spojené so zahraničím.

Pozornejší sa staňte ohľadom svojho zdravia. Ustrážte si zdravie pohlavných orgánov. Neholdujte veľmi horúcim a ani veľmi studeným jedlám, poďakuje sa vám pankreas. Strom, ktorý hospodár ošetruje a stráži, prinesie v pravom čase ovocie, ktoré sa od neho očakáva. Aj vy sa staňte dobrým hospodárom svojho zdravia.

Liečivý kameň pre tento rok Krištáľ, Perly, Chryzokolimgimgimg


2021

 


Obklopte sa viac energiami prírody posilnia vašu auru, ktorú si potrebujete v tomto roku častejšie posilňovať. Umenie je proces tvorivých energii, máte otvorené vrátka pre kreatívne tvorenie v umeleckej oblasti. Staré veci odídu z vášho života, zároveň mnoho nových vecí vstúpi doň. Hľadáte stabilitu, nájdete ju v sebe. Hlbšie prežívajte šťastie. Dôležite je urobiť si poriadok v Duši. Sila myšlienky je veľká a vy to viete. Chaos a stres okolo vás dokážete uvoľniť cez hľadanie vnútorného stavu pokoja. Právne a úradne veci potrvajú, stretnete sa z novými situáciami, s ktorými nemáte skúsenosti. Záležitosti s nehnuteľnosťou vyriešite. Obmedzujúce pocity s ktorými sa popasujete, zvládnete ich. Potešujúce správy z viacerých dôvodov prichádzajú celý rok . Energie žiarlivých ľudí snažte očistiť. V pracovnej oblasti záležitosti z minulosti sa začnú rýchlejším tempom riešiť vo váš prospech. Cestovanie sa otvorí aj pracovné aj rodinné, navštívite miesta, kde ste ešte neboli. Tvorivá stránka vášho vnútra, odkryje cestu za poznaním, prídu nové možnosti štúdia,  s nadšením sa zahĺbite do obsahu. Otvorené srdce a láska k blížnym, pomoc iným, posúvanie iných dopredu posunie aj vás.


Prežívanie radostných a uvoľnenejších okamihov je ako balzam, hlavne na zdravie. Predísť oslabeniu vírusom, alebo bacilom môžete správnou životosprávou a samozrejme opatrnosťou. Posilňujte aj svoj zrak a chráňte si ho. Ďakujte za požehnania. Relaxujte medzi kvetmi.
Liečivý kameň pre tento rok Jaspis a Koral

Afirmácia: Moja viera je silnáimgimgimg


2020

 


Čím viac lásky a nadšenia vkladáte do každej práce, tým viac nájdete schopnosti niesť vaše nádeje ku hviezdam. Pokúste sa ísť cestou za naplnením svojich snov. Cestovanie počas roku vás privedie na miesto kde ste ešte neboli, no srdcom precítite ako by to bol váš domov. Mnohí zistíte, že vám viac ľudí závidí, povzneste sa nad nich a žite tak , ako do teraz. Pamätajte, že ticho je niekedy tá najlepšia odpoveď. Smutnú náladu rýchlejšie spracujte a otvorte sa tvorivým činnostiam. Mnoho darov má tento rok pre vás prichystaných, tešte sa. Láska si vás nájde, prepojenie spoločných osudov napísaných vo hviezdach. Polepšíte si aj oblasť financií. Čaká vás viac priateľských stretnutí , v letnom období. Obdobie okolo vašich narodenín sa otvoria dvere pre viac spoločenských podujatí, o to viac majú svoje čaro ak sa stretnú spriaznené duše. Šťastie praje pripraveným. August a september pre rakov je obdobím viacerých zmien. Posudzuj svoj úspech podľa toho, čoho si sa musel vzdať, aby si niečo dosiahol. Októbrové dni vás vrátia na miesta kde ste už boli v minulosti, zaspomínate. Nehnuteľnosť a záležitosti súvisiace s ňou intenzívnejšie riešite v decembri.


Vychutnáte si atmosféru domova, precítite rodinnú pohodu. Priateľ vás môže milovať pre vašu inteligenciu, milenka pre váš pôvab, no rodina vás miluje bez dôvodu, lebo ste sa v nej narodili a ste kus jej tela.


Viac relaxu, viac tvorivých koníčkov nastaví liečenie pre vyčerpaný organizmu. Niektorým sa otvorí možnosť aj na kúpeľňu liečbu, užite si ju, pomôže. Nastavte myseľ na pokojné tóny, uvarte si bylinkové čaje a vypite ich v spoločnosti dobrých ľudí. Počas priateľských, ale aj pracovných stretnutí rozdávajte úprimné úsmevy, úprimné objatia, očistia vám auru. Občas vyskúšajte čaj zo Železníka lekárskeho je posilňujúci prostriedok pri únave, nervovej a psychickej vyčerpanosti

Afirmácia: Som slobodný a plný radosti.imgimgimg


2019

 


Do myšlienok vložte viacej lásky, pocítite ako vám narastú krídla. Viac úradovania a právnych záležitostí sa tento rok spojí s vašimi krokmi. Komunikačné zdroje občas nechajte bokom, doslova ich nechajte vychladnúť. Mnoho nových dobrých nápadov začnete realizovať, cesta možno neznáma o to viac tajomná, otvorí viac ďalších výziev. Pred začiatkom projektov je dobré mať požehnanie. Z nadšením všetko ide ľahšie, preto, že sú nádeje optimistické. Stretnete ľudí, s ktorými zistite, že máte veľa spoločných názorov a plánov, také nečakané prepojenie na duchovnom princípe. V partnerskom spolužití občas vyskočia aj nervózne okolnosti. Nové nečakané okolnosti pripravia cesty mimo vášho bydliska do vzdialenejších kútov svete. Občasné uzatváranie do seba pomôže z analyzovať situáciu a nájsť riešenie. Srdce, ktoré hľadá lásku, nájde cez aktivity spojené s umením. Pracovné ambície vás dostanú na stretnutia s mnohými novými osobnosťami, názorovo blízky. Mnoho plánov sa otvára pred vami okolo letných mesiacov. Jeseň prekvapí nečakanými okolnosťami. December naštartuje vo vašej mysli nové myšlienky na realizovanie, čí ich ešte stihnete v tomto roku, alebo sa stanú predprípravou na rok budúci.

Správne hlboké dýchanie posilní celkove aj imunitu. Prechádzky pomedzi stromy vnesú liečivé pôsobenie aj do mysle. Slnko zasvieti do myšlienok a nastane prúdenie života vo vašom tele. Chráňte si aj srdcovocievny systém. Čaj z Pamajoránu si vychutnajte pri západe slniečka.

Afirmácia: Milujem a odpúšťam, s nehou a láskou pozerám na svet.


imgimgimg


2018

 


Položili ste si otázku, prišiel nový rok , čo všetko prináša? Prináša nové poznania, nové výzvy, nove skúšky, nove životné lekcie. Prináša milosť a lásku, láska je umenie, ktorému sa učíme každučký deň. Nastavte sa na prítomný okamžik, sústreďte sa na to čo robíte a nepodľahnite roztržitosti. Pesimistickým pohľadom zakývajte a otvorte sa slnečnejšej nálade. Občas sa vyskytne aj kľukatá cesta, zdoláte ju, ale poučenie si zapíšete. Viac veci v tomto roku potrebujete rozanalyzovať, pochopiť, upratať. Potom sa uvoľnia nové výzvy pre vás.  Verte, že nie je všetko pravda, čo je napísané v knihách, práve preto si intuične vyberajte svoje žánre.


Láska, ktorú rozdáte sa vám mnoho násobne vráti v nečakaných chvíľach života. Spoločne plánované veci s partnerom môžete si splniť, od vás si to vyžiada viacej trpezlivosti. Pocity nespokojnosti rýchlo vyriešte a nenechajte v sebe bublať ten pocit. Nová cesta k láske pre tých čo hľadajú, aj nájdu, veď sa hovorí, že kto klope bude mu otvorené, kto hľadá nájde. Súzvuk v partnerstve sa nastaví skôr, ak precítite nastavenie toho druhého.


Stojíte na križovatke osudu a zvažujete v oblasti práce , ktorým smerom sa vydať. Niekto sa rozhodne už v prvom štvrťroku a dostane nový vietor do plachiet. Celý rok má pripravené možnosti pre vás, záleží na tom ako ste nastavený. Mali by ste si uvedomiť, že máte v sebe oheň tvorivosti a ak si ho zapálite, tak ste neprekonateľnými. V pracovnom svete sa presadíte svedomitou prácou, nebojte sa ukázať čo vo vás je. Marec, jún, august opatrnosť vo financiách hrozia straty. Ostatné mesiace sú priaznivé na finančné transakcie.


Prepojenie s prírodou je dôležitým liekom na tento rok, uvoľní napätie, ktoré vo vás vytvára spracúvanie emočných stavov, nepriateľom vášho zdravia je stres a strach, potrebné je ho zvládnuť. Nájsť pokoj,  istotu, optimizmus trochu navodí aj pitie čajíku zo Šafranu. Slúži aj ako prírodné antidepresívum, vďaka účinným látkam dokáže šafran zvýšiť hladinu serotonínu a dopamínu, čo prispieva k lepšej nálade a pocitu šťastia. Noste liečivý kameň Adulár.imgimgimg


2017

 


V prvom pol roku sa viacej otvoríte duchovným hodnotám a vaše vnútorné nastavenie pohľadá pravdivé poznania, aj keď niekedy práve tá pravda nie je príjemná. Oblasť lásky, oblasť partnerstva je o hľadaní spriazneností duší. Tí, ktorí majú vedľa seba svojho partnera, mnoho spoločných plánov do budúcna sa im zrodí. Prameň lásky, ktorý je vo vašom srdci je prameňom od Boha . Rodinné oslavy, stretnutia, viaceré záležitosti rodinného charakteru si vás počkajú práve v tomto roku.
Uhol pohľadu, ktorý zvolíte, je zrkadlom, ktoré odrazí ďalšie rozhodnutia, príležitosti, aby ste si ich prilákali, dobrý záhradník vidí ružu, ale zlý záhradník vidí tŕň.

Financie sú pilierom stability pre váš vnútorný stav pokoja. Občas sa môžu stabilné vody zakrútiť rôznymi nečakanými výdavkami. Nájdu sa príležitosti na nové inšpirácie, k pritiahnutiu peňazí. Zahraničie bude volať aj na dovolenku, ale aj v pracovných veciach. V druhom pol roku sa intenzívnejšie roztvoria dvere do sveta biznisu. Každodenné nastavenie a uvedomovanie si reality je cestou pre napredovanie vo všetkých oblastiach života.

Aby ste získali väčšiu vitalitu , rozohrejte svoje telo, masážami. Naskytnú sa rôzne metódy posilňovania pre váš organizmus, vyskúšajte ich. Pozor na prežívanie emócii, lebo majú priamy vplyv na hormonálny systém. Dajte si občas námahu a vyjdite na vrch vo vašom okolí, alebo sa vyberte aj do vzdialenejších vrchov a započúvajte sa do ozveny.
Vôňa maliny vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Úsmev vám svedčí , naučte sa viacej spontánne usmievať na iných, je to prirodzená podstata ľudskej bytosti. Bohatší spoločenský život sa vám otvára, viacej aktivít aj na spoločenské podujatia zábavného charakteru. V rodine tichá radosť zo života vás čaká, no nájdite si čas na analýzu svojich plánov. Roztvorte náruč pre svojho srdcového kráľa, kráľovnú. Nepýtajte sa čo môže pre vás urobiť láska, pýtajte sa vašej lásky čo môžete urobiť pre ňu. Vytúžené miesta si budete môcť vychutnať spoločne.

Pokojné myslenie na pracovisku je základom vašich rozhodnutí, nenechajte sa vyprovokovať, radšej zaraďte spiatočku. Nie je čas na útok, skôr sa otvára cesta iným smerom, vyčkajte si na ňu, v správnom období ju nájdete. Všetko má svoj správny čas, vycíťte keď máte isť dopredu a kedy treba s trpezlivosťou vyčkať. Príležitosť na pracovné uplatnenie otvorí cestu aj do zahraničia. Finančne máte svoje výdavky, ale aj príjmy, budete ich vedieť zosúladiť a na konci roka budete počítať s vyššími prísunmi peňazí. Záležitosti s nehnuteľnosťou sa vyvinú , ale vy svojou duchaprítomnosťou nájdete riešenia, ktoré neskôr oceníte a prinesú vám radosť.

V prvom pol roku treba dať na rady iných ohľadom zdravia a po prípade aj vyhľadať pomoc odborníka. Druha polovica roka je o menších mrzutostiach , svoje zdravie si chrámte hlavne sa nastavte na vnútorný stav harmónie. Pokojné prostredie, príroda bude balzamom na vašu dušu, na vaše telo. Natierajte si svoje telo olejčekmi, obzvlášť odporúčam pre vás olej z Rumančeka kamilkového.
Obklopte sa vôňou jazmínu.


imgimgimg


2015

 

Radosť v živote môžete zažívať na začiatku roku. Požehnaním je ak pri vás stojí rodina, alebo kamarátske zoskupenie. Priazeň osudu získava priateľa, nepriazeň spoľahlivo ho preverí. Nové zdroje financií sa hneď v úvode roka začnú črtať. Rozhodnutia, ktoré bude potrebné prijať si dôkladne zvážte a prehodnoťte za a proti. Čakajú vás nové životné lekcie, s ktorými sa bude treba popasovať. Môže sa vyskytnúť obdobie, ktoré bude viac vyčerpávajúce pre Rakov, ale ak nájdete správny energetický doping, tak sa veci znovu chopíte a pôjdete do nových výziev.

Srdce má svojho vytúženého partnera, môžete sa v tomto roku spojiť do súladu duší. Rakom bude tento rok priať oblasť rodiny a lásky, tešte sa , lebo sa mnoho snov a tužôb naplní . Keď oblasť lásky je v ružovom obláčku, tak tie ostatné zvládnete ľavou zadnou. Očakávajte viacej návštev do vášho domova, ,,Hosť do domu Boh do domu.´´

Máte mnoho plánov v oblasti práce, črtá sa spolupráca, požehnanie ide na finančnú prosperitu. Opatrnosť ohľadom rozhodnutí s investíciami bude na mieste. Čakajú výdavky, ale viacej sa prikotúľa tento rok do peňaženky.

Pozor na zvládanie stresov a emócii. Hľadať pokojné miesta , aby sa hormonálny systém mohol harmonicky nastavovať. Cvičte viacej na posilňovanie chrbtice. Dbajte aj na posilnenie cievneho systému . Nech vaše myšlienky sú ľahké ako motýlie krídla, ktoré vás vynesú nad rozkvitnutú lúku, zažite tento rok let motýľa, je v tom neha, let motýľa je kúzlo.


imgimgimg


2014

 

Koľko krát si poviete a dnes to urobím, no tento rok, si nehovorte, ale urobte. Nič neodkladajte, čo môžete urobte hneď.
Prekážky vám položia do cesty len ľudia a len ľudia vám ich pomôžu aj prekonať. Pracovné tempo si zvoľte sami, nájdete spriaznené duše cez pracovnú sféru. Zahraničná spolupráca si bude vyžadovať jazykové znalosti, zdokonaľujte sa v cudzích jazykoch.
Pracovná ponuka príde od človeka, ktorý má úspešné postavenie, pouvažujte, rozhodnutie bude na vás.
Medzi bežným dobrodružstvom a veľkou láskou je rozdiel. Aristoteles povedal, že milovať znamená priať blížnemu to, čo pokladáme za dobré z lásky k nemu a nie k sebe. Po ukončujte čo ste už dávno mali ukončiť, aby sa otvorili cesty ku novým dobrodružstvám, alebo novým veľkým láskam.
Medzi bežným dobrodružstvom a veľkou láskou je rozdiel. Aristoteles povedal, že milovať znamená priať blížnemu to, čo pokladáme za dobré z lásky k nemu a nie k sebe. Po ukončujte čo ste už dávno mali ukončiť, aby sa otvorili cesty ku novým dobrodružstvám, alebo novým veľkým láskam. Oblasť financií si ustrážite svojou šetrnosťou a opatrnosťou, múdre plány zrealizujete, polepšite si v tomto roku.
Rozhodujte sa ohľadom svojho zdravia múdrejšie, navštívte miesta, ktoré svojou energetickou vibráciou nastaví vaše telo na samo liečivý proces. Stretnete sa s autoritatívnymi ľuďmi a ako zvládnete v tomto roku ich pôsobenie bude jedna z vašich skúšok. Ďalšia skúška bude o tom, že či vaša pravda, je aj pravda tých ostatných.


imgimgimg


2013

 

Uzatvorte minulosť, zatvorte dvere za tým čo bolo. Vstúpite do nového levelu. Rozhodnutia si budú vyžadovať hlbšie a ráznejšie postoje, ak chcete, aby sa naplnili túžby a sny neváhajte,  urobte kroky, ktoré vás povedú dopredu. Tento rok prinesie nových priateľov, nové spriaznené duše, ako ich privítate vo svojom srdci, vo svojom vnútri, je na vás. Január si vyžiada väčšiu trpezlivosť vo viacerých smeroch aj v práci aj ohľadom vzťahov. Marec a apríl sa vyskytnú záležitosti spojene s viacerými právnymi a úradnými záležitosťami, neváhajte sa poradiť s právnikom. Máj pre rakov prichystá cesty mimo bydliska a pre niektorých sťahovanie do nového domova. Máj môže byť zlomový aj v zmene zamestnania. August bude bohatý na rôzne udalosti a aktivity. Pozor na september v rámci medziľudských vzťahov, opatrnosť čo poviete a ako formou sa vyjadríte, lebo niekto vás môže chytať za slovíčka z čoho by mohol prameniť konflikt. Posledné tri mesiace budú naplnené láskou, tvorivosťou, optimizmom.


imgimgimg


2012

 

Odvaha a sila bude potrebná hlavne v prvej polovici roka. Obetovať sa niekedy má veľký význam, ale len pre správnu vec, preto zvážte čo je hodné vašej obety. Mnoho ciest je pripravené na tento rok pre vaše znamenie. Cesty vám dajú mnohé odpovede, ktoré hľadáte. Lásku skôr cez priateľke stretnutia nájdete, vaše srdce sa rozžiari, ktorí majú pevné vzťahy, môžu ich viacej upevniť. Na prácu budete mať mnoho vnútornej sily a odhodlania. Nových pracovných, alebo školských povinnosti sa zhostite bravúrne. Mnohý budú kariérne postupovať. Financie si nájdu možnosti, ako ku vám poputujú. Odhalíte viacej tajomstiev, prekvapia vás. Čaka rušný rok, nebudete sa nudiť.

O zdravie sa netreba obávať, ak ovšem si nenaložíte nad hlavu povinností, v tom prípade vás donúti niečo z tých povinností upustiť. Kto si urobí dostatok času aj na svoje telesne posilnenie energie tak môže očakávať dobré zdravie. Zamerajte sa na svoj vnútorný pokoj, objavujte, skúmajte, veď je to proces ľudského ducha. Buďte ako umelec, ktorý pracuje na svojom umeleckom diele, hľadajte zákutia vo svojom vnútri.


imgimgimg


2011

 

Spokojný a obklopený v kruhu priateľov budete začínať novy rok. Pokračujte v učení sa nových vedomosti, príde obdobie, kde poznatky prídu vhod. Krátkodobá pracovná príležitosť príde a môže do určitej mieri byť v takej sfére, ktorá naplní vaše predstavy. Prijmite ju a tešte sa novým peniazom. Váš zámer , ktorého uskutočnenie by malo byť koncom roka bude postavený na slabých základoch a nedovediete ho do cieľa. Prehodnoťte si plány, ktoré časovo chcete uskutočňovať v  tomto čase , ak urobíte potrebne opatrenia a vybudujete pevnejšie podklady pre plány, budete mat vyššiu istotu uskutočnenia.
Priateľské stretnutia sa môžu posunúť k romantickým vyznaniam lásky. Čo očakávate od vzťahu to do neho aj vložte, aby boli naplnenia na obidvoch stranách v rovnováhe. Počúvajte hlas svojho srdca správne vám napovie. Pri  každom naplnení snov, prehodnoťte či skutočne to o čom snívate je to čo prinesie radosť. Mnoho krát budete snívať a ak si vysnívané budete chcieť naplniť bude potrebne v to aj veriť a preto, aj podniknúť patričné kroky. Ak ich nepodniknete ku koncu roku sa môžu nádherné sny zrútiť a nastane obdobie veľkého vnútorného boja, ale aj vo vzťahovej otázke mnoho bojových situácií. Láska je radosť, ale i bolesť, láska je potešenie i strádanie, v láske  musí byť rovnováha a v srdci je brána.
Oslabená imunita ak sa nepodchytí v zárodku, tak ku koncu roka bude organizmus doslova lapať po dychu. Skúste častejšie bylinkové čajíky a pitný režim môže postupne od plaviť z tela látky , ktoré zbytočne zaťažujú cely chod organizmu. Vyumývajte sa aj z vnútra. Vy raci máte v obľube vodu tak sa ňou prepláchnite.


img


späť