ZNAMENIA ZVEROKRUHU - PANNA

 

Planéta Merkúr. Sústreďujú sa na detaily, práca ktorá vyžaduje presnosť, spoľahlivosť. Sú to praktický a výkonný. Sú dosť kritický voči iným, keď prekonajú tento negatívny povahový rys, môžu dosiahnuť v živote veľa cieľov. Príliš veľká ustaranosť im môže škodiť na zdraví.

 

Legenda o Panne

Keď Pandora otvorila povestnú skrinku, na zemi sa začali diať strašné veci. Ľudia boli hrabiví a zabíjali sa pre peniaze. Bohovia na Olympe se od nich preto odvrátili. Jediná Astraea se ľudí zastala a vroucnosťou za ních prosila, za to bola vyzdvihnuta na oblohu. Ľudia v znamení Panny patria od toho obdobia k najpracovitejším typom. Pri pannách ešte jedna legenda, Antická báj, matka Auróra a jej dcéra Persefona. V šere dávnych vekov Persefonu uniesol do podsvetia sám Hádes, aby sa s ňou oženil. Prosby matky, aby jej bohovia dcéru vrátili zostali dlho nevypočuté. Až keď bohyňa Demeter spôsobila hroznú neúrodu, zasiahol samotný Zeus a rozhodol, že dievča môže dve tretiny roka zostať so svojou matkou a tretinu musí stráviť so svojim manželom v podsvetí. Symbolizuje to výstižne obilný cyklus - kratší čas roka leží zrno pod zemou a dlhšiu čas roka obilie rastie a dozrieva. Panny boli zobrazovane s klasom v ruke.
imgimgimg


2024

 


Rozprávajte o svojej bolesti duše, čím skôr to urobíte tým skôr sa uľaví. Darmo preplávame more a striedame mestá, ak chceme uniknúť tomu čo nás trápi, musíme byt iní, nie inde. Rezervujte si lístok na umelecké predstavenie, naladí vo vás pokojnú a radostnejšiu vibráciu. V partnerských vzťahoch v tomto roku treba omnoho viac starostlivejšie a láskavejšie prikladať na oheň, aby nevyhasol.

Máj prebudí vo vás nadšenie na riešenie bytovej otázky, nenechajte sa odradiť, dobre to naplánujte a s vierou v srdci to dokážete zrealizovať. Tehotenstvo príde neplánovane, verte v Boží dar a tešte sa. Keď nastane správny čas poznania, uvidíme aké úlohy tu každý z nás hrá. Cestovanie odložte na jeseň. Október má pre vás množstvo ciest, už len pobaliť kufre. S financiami si nerobte starosti, šťastena stojí pri vás. Šťastie je priestor medzi príliš málo a príliš mnoho. Decembrové dni zažijete mnoho radostných chvíľ s vašimi blízkymi.

Liečivý kameň pre tento rok je Karneol.imgimgimg


2023

 


Naučte sa v tichosti načúvať prírode, naučte sa počúvať svoje vnútorné ,,Ja´´, ale vnímajte citlivejšie aj ostatných. Nastavte v sebe pohľad lásky a svetla na každú jednu bytosť. Anjeli sú pri vás, chránia vás, volajte ich Prejavy vnútorných pocitov starať sa o iných, počúvajte. Budte samy sebou. Ženy otvorte v sebe ženskú energiu, tancujte, paráďte sa, kúpte si pekné šaty a tešte sa z nich.

Muži otvárajte v sebe mužskú energiu. V rodinách je dôležité, vytvárať harmonický súzvuk a práve, ked je žena ženou a muž mužom, lahšie sa vytvorí súlad. Príležitosť prehlbyť vzťahy vo vašej rodine so ženskou liniou vášho rodu je dôležitá. Radosť vám urobí ukotvenie sa v nehnuteľnosti, o ktorej ste dlhšie snívali. Vytvoríte oázu domova pre seba a svojích blízských. S odvahou kráčajte za vytýčenými cieľmi, popasujete sa, vynaložíte snahu, dosiahnete to po čom ste sa načiahli.

V tomto roku potrebujete častejšie energetickú očistu. Prejdete novými životnými zmenami, je to vo váš prospech. Pôjdete na miesta svojich predkov, zaspomínate si, oživíte svoju pamäť. Posilnite a liečte svoje vnútorné dieťa, je vašou súčasťou. Vyhýbajte sa miestam kde je veľa hluku. Ste nebojácnym znamením a viete ísť za svojimi plánmy. Romantiké zážitky, ktoré zažijete v tomto roku utkvejú vo vás na dlhý čas. Nádherné prepojenie v láske zažijete, symbiózu dvoch sŕdc. Svadba spečatí sľuby vyslovené úprimne zo srdca.

Liečivý kameň Tyrkys


imgimgimg


2022

 


Nastavte sa na vnútornú múdrosť svojej duše. Zvolenú duchovnú cestu, ktorou sa uberáte, spojte so svojím srdcom. Napojenie na vyššie sféry vytvorí silnejšiu ochranu. Sústreďte svoju pozornosť aj na svojich rodičov, potrebujete nastaviť súzvuk duší medzi vami.

Preveria sa vaše organizačné schopnosti v pracovnej aj v súkromnej oblasti. Dokážete, že ste rodení stratégovia. Obklopte sa spoľahlivými priateľmi. Máte mnoho snov a túžob, kráčajte s elánom a optimizmom za ich naplnením. Začnite študovať špecializáciu vo vašej profesii, získané vedomosti uplatníte. Financie sa prikotúľajú hneď v prvom pol roku. Láska Bože láska, v májové dni, prežijete romantické chvíle, láska bez túžob je ako strom bez spevu vtáčikov. Keď človek počuje pieseň vtáčika v prírode a vtáčika v klietke, uvedomí si, že je to smutná pieseň.

Postup v kariére či už povýšenie, alebo zvýšenie platu v období leta poteší nejednu Pannu. Záležitosť, ktorá vám leží na srdci sa vyrieši férovo a spravodlivo. Zmena bydliska sa črtá okolo septembra. Cieľavedomé plány rozbehnete. Výdavky v novembri nepotešia. Posledné dni v roku po pracovných peripetiách si naordinujete oddych.

Svojimi myšlienkami môžete pohladiť svoju Auru, ale aj narušiť, pozornejšie sa orientujte vo svojom myšlienkovom svete. Veď aj myšlienky padajú občas nezrelé, tak ako občas zo stromu padá nezrelé ovocie.

Liečivý kameň pre tento rok Opál, Tigrie oko, Koral


imgimgimg


2021

 


Naučte sa povedať slovo ,, nie ´´ , aby ste boli chránený. Pre vaše znamenie v tomto roku je dôležitý pocit bezpečia. Myslite na duchovné prepojenie. Materské energie pre vaše znamenie sa otvárajú na celý rok. Mamičkovské povinnosti vás úplne pohltia. Muži precítia viac otcovské nastavenia. Množstvo rôznych stretnutí hneď v prvom pol roku absolvujete. Občas precítite rajskú hudbu pokojných dní , balzam na vašu dušu. Mnoho tvorivých nápadov uvediete aj do reality, dbajte na svoje vnútorné šťastie a hľadajte porozumenie samí v sebe. Potom porozumiete aj tým ostatným. Čas ide rýchlym tempom a vy máte veľa práce, naučte sa oddychovať aj to je dobre využitý čas. Finančná oblasť sa vám rozzelená. Nehnuteľnosť je dobrá investícia. Bývalí kolegovia vás oslovia s návrhom. Počas roku navštívite miesta, ktoré už poznáte no uvidíte tam to čo ste do teraz nevnímali. Pripravte sa aj na nepochopenie v medziľudských vzťahoch, najdôležitejšie je to ako to spracujete v sebe. Snažte stáť si za svojím názorom a neustupujte tlakom, vytýčte si hranice.


Chaos a stres okolo vás pôsobí na vnútorné rozrušenie, viac pokojné miesta hľadajte , aby hormonálny systém našiel harmóniu. Pozor na hlasivky, zvážte čo poviete a kedy poviete, šetrite si svoje slová. Popracujte na energetickej očiste aj vášho príbytku, vyskúšajte viaceré techniky očisťovania.
Liečivý kameň pre tento rok Perly a Jadeid

Afirmácia: Som plný/á vnútornej sily a odvahy


imgimgimg


2020

 


Múdrosť nepriateľov vám neuškodí tak , ako hlúposť priateľov, preto treba venovať pozornosť od prvých dní v roku komunikácii vo svojom okolí. Stabilita je pre vaše znamenie potrebná, v prvom pol roku sa zameriate na nehnuteľnosť, vyskúšate si svoju tvorivú stránku povahy. Dokážete v tomto roku viac zarobiť. Jarné obdobie stretnete ľudí z vašej minulosti, porozprávajte sa, mnoho vecí si ujasnite. V aprílovom zhone dajte pozor na zlodejov. V máji očakávajte spoločenskú udalosť, po práci treba aj uvoľnenie a zábava, častejšie navrhnite partnerovi spoločenskú aktivitu, zájdite na koncert, alebo si doma vytvorte hudobné okienko. Láska je krásna vec a hlavne keď si si našiel toho pravého. Júnové stretnutia s ľuďmi, prinesú nové inšpirácie na tvorivé plány do budúcna. Nepodľahnite tlaku a nervozite počas augustových dní. Jeseň má viac zmien pre vaše znamenie, dobre premyslite zmeny, kým sa odhodláte. Koniec roka nastaví viac pozitívnych okolností vo váš prospech, aj na pracovnom poste si môžete polepšiť.


Pokúste sa byť úprimný k sebe a opýtajte sa sami seba či robíte dostatočné kroky pre svoje zdravie, ak len trochu pri odpovedi zaváhate, tak začnite ich čo najskôr robiť. Občas ráno na lačno, preventívne, vyskúšajte čaj zo zemežlče, zlepšuje tráviace a vylučovacie procesy, podporuje močové cesty. Pomáha aj na nechutenstvo, upravuje stolicu a je výborným prírodným prostriedkom proti črevným parazitom.


Afirmácia: Som plný lásky, ktorú rozosievam okolo seba.


imgimgimg


2019

 


Mnoho obetavých krokov vás čaká, ale vy to poznáte aj po iné roky ste dokázali mnoho obetovať. Hľadanie nových kreatívnych vecí, možno viac vyčerpá, ale ten dobrý pocit, keď zvládnete mnoho projektov dotiahnuť, ten si vychutnáte. Naložených povinností mnoho, ale zvládnete ich súčasne aj odreagovanie na rôznych kultúrnych a umeleckých predstavení. Šťastie stojí pri vás, len si ho udržte. Častejšie komunikujte so svojím srdcom, svojou dušou. Vďačnosť ľudom, ktorí prinášajú radosť a šťastie do vášho života, je namieste, sú to záhradníci, korí sadia kvety lásky. Žehnajte svoju rodinu, svojich blízkych, požehnanie je ochrana od zlého. V láske nemusia byť úplné naplnené všetky predstavy, dôležité sú aj malé pokojné chvíľky naplnené vzájomným spriaznením duší. Kto hľadá lásku nájde ju. Neočakávajte od partnera veci, ktoré nemá v sebe, veď z nádoby môžeme vybrať, len to čo do nej vložíme. Pri neporozumeniach sa snažte diplomatické cesty voliť. Nové pracovné príležitosti máte predo dvermi, či ich chytíte do svojich rúk, alebo necháte odisť , je len a len na vás. Peniaze prídu aj v nečakaných momentoch, poteší. Dilema ak dôjde ohľadom majetkov držte sa rady, ,,S druhými sa raď a sebou sa riaď.´´ Nehnuteľnosť a záležitosti okolo, majú korene v minulosti, nájsť jadro pomôžu blízky ľudia.

Pozrite sa na oblohu, na letiace obláčiky, na letiace vtáky, uvoľní vo vás napätie a dá pocit ľahkosti. Chrbtica je zaťažená celý deň, hľadajte pre ňu viac uvoľňujúcich polôh. Natierajte sa Levanduľovým olejčekom , ráno pite Repíkový čajík a večer Mätový čajík.

Afirmácia: Všetko je v poriadku, na všetko mám dosť času


imgimgimg


2018

 


Rodina a partnerské vzťahy sú úzko spojené, pre tento rok , ústredným bodom pre vás sa stavajú záležitosti rodinného charakteru. Uvedomenie si, že milovať znamená priať blížnemu to, čo pokladáme za dobré z lásky k nemu a nie k sebe. Vo vnútri nespokojnosť odožeňte a hľadajte nové možnosti tvorivého charakteru. Osvietia vás dobré nápady, podáte zlepšovacie návrhy, vedecky pracujúci nájdete nové objavy a zlepšovacie návrhy.


Nežné polovičky tohto znamenia citlivejším spôsobom zareagujú na podnety svojho okolia. Nebojte sa poplakať, slzami sa uvoľní napätie. Partnerské spolužitie prinesie viac úskalí, dokážete ich na svojich ramenách uniesť. Kto hľadá lásku, nájde ju, ale potrebujete isť častejšie do spoločnosti. Romantické chvíle prežijete v lete a jeseň chystá pre vás viac vášne. Rozozvučia sa svadobné zvony.


Občas urobte aj to čoho sa bojíte, je to zatiaľ najrýchlejší a najistejší spôsob, ako poraziť strach. Pracovné tempo môžu narúšať neochotne nastavení kolegovia. Komunikácia na tento rok musí byť jasná, konkrétna, zrozumiteľná, rýchlejšie vybavíte, ušetríte čas. Viac zmlúv a dohôd sa otvára na podpisovanie. Nové pracovné možnosti sa objavia tým čo hľadajú, prekvapivým spôsobom aj pre tých čo nehľadajú príde pracovná ponuka. Oblasť peňazí je ustabilizovaná, niektoré mesiace prinesú nečakané príjmy, ale pozor aj nečakané výdavky.


Častejšie relaxovanie si naordinujte sami pre seba na tento rok, zaslúžite si ho, aspoň odletia smutné myšlienky, ktoré si hľadajú cestu ku vám. Vyskúšajte Jahodový čaj, slúži predovšetkým na posilnenie organizmu, pomáha pri poruchách látkovej premeny, priaznivé účinky má aj na močové cesty, V sezóne je treba jesť hlavne veľa plodov. Noste liečivý kameň Perly.imgimgimg


2017

 


Nájdite si čas na seba, na rodinu a svojho partnera. Nekritizujte viac ako je potrebné, lebo si urobíte aj s kamarátov nepriateľov. Cieľavedomosťou si vytýčite ciele, len skúste pouvažovať či sú aj z realizovateľné, nenakladajte si príliš veľa, uberte plyn, ak chcete zvládnuť tempo do konca roka. Hľadajte samy v sebe, v svojom podvedomý skryté pravdy, ktoré sa občas vyplavia na povrch, ak sú veci čo bolia pri pomyslené na ne, je najvyšší čas ich vyliečiť. Odpustenie sebe a svojím blížnym je jedna z ciest liečenia. Plodné obdobie čaká nie len na dobré myšlienky, ale aj na počatie potomstva. V oblasti lásky treba sa naučiť viac vyletieť do oblakov a vidieť veci z nadhľadu. Častejšie presvedčte svoju dušu , že láska k Bohu je najvyššie šťastie a potešenie, lebo Boh je láska. Čím viac dobrosrdečnosti človek má, tým má otvorenú cestu k ľudským srdciam. Vytvorte pre seba, ale aj pre blízkych spokojnosť v domove, urobte všetko pre šťastie vašej rodiny.

Finančné obzory sú postavené vysoko, ste veľmi húževnatí a obetaví, to prinesie do peňaženiek vyššie sumy. Pracovné pozície otvoria dvere na postup, neodmietajte vyššiu zodpovednosť, verte si viacej. Dôvera samému sebe je dôležitá, ak si vy neveríte ako môžete chcieť presvedčiť iných.

Naučte sa milovať samy sebe, starajte sa o svoje telo, lebo škodiť na zdraví si dokážete niekedy aj samy, preto sa viacej snažte uvoľniť a odreagovať od každodenného stresu. Úzkostné stavy môžu prameniť aj s vyčerpania. Príroda, meditácie, modlitby a pokojné nastavenie prinesú úľavu. Zamerajte sa na správne držanie tela, cvičenie, tanec. Programujte sa afirmáciami, ,,Som so sebou spokojná, žijem v harmonickom prostredí.´´
Vôňa ľalii a jazmínu vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Čaká vás rok stretnutí , či už sú to stretnutia s priateľmi, s rodinnou, ale zatiaľ pre vás  aj s neznámymi ľuďmi. Partnerské vzťahy si ustabilizujte hneď na začiatku roka, aby ste v dvojici mohli zažívať pekné chvíle, budú príležitosti, tak sa ich chopte. Niekedy platí aj to, že láska je ako tieň, keď ju naháňate, tak uteká, pred vami, ale keď sa otočíte, zrazu láska ide za vami. Viacej vecí treba dotiahnuť, aby ste mohli si naplánovať nové.

Roztvorte náruč pre spriaznené duše, venujte sa spoločným aktivitám s blízkymi ľuďmi a pracovné veci si nenoste domov ovšem ak nepracujete doma. Otvoríte sa v úprimných rozhovoroch, počas roka sa nájde mnoho príležitosti, využite ich. Viacej možnosti pre utuženie rodiny sa bude vytvárať počas roka. Prírastok ide do rodiny, v tomto roku. V letných mesiacoch sa objavia ľudia z vašej minulosti. Práca šľachtí človeka, ale niekedy má svoj význam obdobie nič nerobenia. Visia po čas roka nové pracovne príležitosti, budete vy sami aktérmi , či prijmete tie možnosti, alebo necháte ich odisť. Popracujte na svojej sebadôvere, , dodajte sami sebe väčšiu sebadôveru v svoje schopnosti. Niektorým sa črta postup v kariére. Nové finančne zdroje sa ukazujú, nemusia byť len z práce, môžu to byť aj výhry, lotérie.

Správne žiť život je najväčšie umenie života. Počas roka buďte opatrný na zápalové procesy v organizme. Očistite si energeticky vaše príbytky, lebo ste dosť senzibilní a preciťujete vo väčšej miere, keď niečo nie je energeticky na dobrej vibračnej úrovni. Relaxujte častejšie s hudbou. Vyskúšajte silu viacerých liečivých rastliniek, medzi inými skúste aj účinky feniklu.
Obklopte sa vôňou šalvie.


imgimgimg


2015

 

Prichádzajú nové možnosti na vzdelávanie. Skúsenosti čo ste získali, budete vedieť tiež zužitkovať. Nespokojnosť vo vašom vnútri bude priťahovať nepríjemné situácie , hovorte si afirmáciu: ,, Spokojnosť a pokoj je vo mne, spokojnosť a pokoj je okolo mňa. ˇˇ Pozor na závistlivú energiu zo svojho okolia, celkove pozor v medziľudských vzťahoch. Nesnažte sa presadzovať svoju autoritu , ak je to potrebné kvôli vášmu postaveniu, hľadajte priateľskú a diplomatickú cestu. Buďte pripravený , že ľudia sa môžu postaviť proti vašim názorom.

Lásku naplní srdiečko a pritiahne si partnera, septembrové Panny majú viacej naladené vibrácie na romantiku, augustové budú uprednostňovať viacej prácu. Kvety voňajú  sú krásne, ale len preto, že je pri nich obetavý záhradník a v láske je to tak isto. Láska bude prekvitať medzi dvomi, ak sa bude obetavo na vzťahu pracovať. Verte , že práve rodina je miestom lásky a života. Miestom, kde láska rodí život. Právne veci a ich riešenie, potrebná aj spriaznenosť ľudí, aby poradili. Vychutnajte si cesty do zahraničia, môžu byť aj pracovné aj súkromné. Múdro zaobchádzate s peniazmi, ale buďte vnímaví a získavajte informácie, ako mať prísun financií. To čo vás skľučuje to vyhoďte so svojho zorného uhla pohľadu, aby nedávalo skreslený pohľad na prácu a na financie.

Úzkostlivé dodržiavanie niektorých pravidiel môže vytvoriť napätie oberajúce o energiu, dovoľte sebe aj svojim blízkym občas uvoľnenie.
Urobte si radosť tým, že si zmeníte šatník. kúpite iné auto, alebo zájdete len tak niekam na kávu, alebo sladký koláč, kúpite niekomu na ulici niečo čo poteší, naučte sa žiť spontánne.
Keď budete mať pocit, že sa život rúca, hľadajte cestu k Bohu a skúšajte nájsť jednotu a lásku. Láska je energia, ktorá nás povzbudí zvládať osud.


imgimgimg


2014

 

Víťazstvo patrí tým najvytrvalejším, v tomto roku budete ocenení a hlavne budú pozitívne hodnotené vaše snahy o presadení sa v práci.
Len plán k cieľu nás nikdy nedovedie, z myšlienok sa stavajú slová, zo slov činy. Sila sústredeného Ducha pôsobí silno na napredovanie a tvarovanie, vy si to budete každým dňom viacej a viacej uvedomovať.
Láskou naplnené dni sa môžu vám zdať, že ste vo sne, ďakujte za každý jeden krásny okamžik. Ktorí majú spoločne bývanie nezabudnite pri ustielaní postelí vkladať mnoho lásky, lebo sa hovorí ako si ustelieš tak budeš spať,  keď ustielate aj partnerovi tak budete spať dvaja? Dnešok si vychutnajte spoločne, veď zajtrajšok je neistý. Rodinne oslavy a spoločenské podujatia sa rozsypú, čo síce odplaví financie, ale zapôsobí na pozdvihnutie dobrej nálady. Príliv hmotných vecí príde v druhej polovici roka.
Dobrý spánok je základom zdravia, posilnite si krvotvorbu, konzumáciou ovocia. Vyrozprávajte svoje napäté pocity a uvoľníte kohútik svojím emóciám, nájdite si svoju spriaznenú dušu, ktorá vypočuje, ale zároveň sa vám zdôverí. Neváhajte sa učiť nové veci, hlavne tie, ktoré vás už dlhodobo lákajú. Vytvorte si šťastie v predstave a príde aj do reality.


imgimgimg


2013

 

Prvý mesiac a už mnoho impulzívnych situácii budete riešiť, preto si snažte nájsť častejšie chvíle kde sa upokojíte a dostanete sa do stavu harmónie. Najlepšie prechádzky prírodou, pekné stretnutia s úprimnými priateľmi, športom, koníčkami. Február otvorí cestu ku láske. Marec pozor na straty zamestnania, straty financií. Apríl vás posunie do nových levelov, prinesie zatiaľ pre vás nepoznané veci, ale aj ľudí.  Letné dni majú svoje čaro, prebudia sa tvorivé aktivity, v rodine aj v pracovnom svete. Jeseň prináša cestovanie, zahraničie. December môže byť žatvou celého roka, preto dobre sejte, aby ste mali čo žať, robte dobré rozhodnutia, aby sa vaše vlastné postoje neobrátili proti vám, ale aby ste boli naplnení radostným oslavovaním správnych postojov, ktoré priniesli úžitok.


imgimgimg


2012

 

Nový životný štýl zvolíte postupne v tomto roku, nastúpite na nový vlak. Viacej optimistický pohľad zvolíte a hneď bude život ružovejší. Prispeje ku tomu aj častejšie stretnutie sa s maličkými deťmi, či už na ulici v susedstve, v rodine, ak ste vo veku, kde ešte budete môcť splodiť bábätko, tak tento rok je ten pravý. Dovolenka v zahraničí, alebo pracovná cesta môže vám do života priviať nový exotický partnersky vzťah. Svadobné zvony môžu mnohým zazvoniť v tomto roku. Pracovné ponuky si zvážte neopúšťajte istotu, ak ste si nie úplne istý novými prichádzajúcimi ponukami. Úradné záležitosti sa viacej objavia na vybavovanie v tomto roku. Finančne budete mať aj výdavky aj prijmi, pozor na zlodejov, ktorí sa budú viacej pohybovať okolo vašich peňaženiek. V globále budete mať väčšie predpoklady si polepšiť oproti minulému roku.

Vyskúšajte viacej zahraničných metód na posilnenie vášho zdravia. Potrebujete podchytiť celkove cely organizmus, a potrebujete ho komplexne preliečiť, najlepšie je preventívne. Uverte v tomto roku, že láska je najkratšia cesta k sebe i k ostatným, láska je najkrajšia cesta. Dojmú chvíle, keď vidíme, že nás niekto miluje, o to intenzívnejšie milujeme potom mi.


imgimgimg


2011

 

Nádherné okamihy, plné krásnych zážitkov, naštartovanie na pulzujúcu životnú energiu, duchovnú plodnosť, prepletenie emócii nadšenia, začne úvod roka. Nedovoľte, aby stresy pokazili čo sa tak nádherne začalo. Dajte do jednoty duchovný princíp s hmotným. Osudové situácie nastanú v prvom polroku, veľa okolností nepríde náhodou, osud bude viesť po mnohých cestách, niekedy sa možno veci budú javiť chaoticky, ale verte v to , že existuje vyšší plán a vy ste jeho súčasťou. Sú veci , ktoré sú dane osudom a sú veci, ktoré mi môžeme zmeniť. Pripravte sa, že prinesie osud , veci tak , aby preskúšal vaše postoje a vyrovnanosť. Osud na to použije nástroj a tým nástrojom budú iní ľudia , ktorí sa postavia proti vám. Nehnevajte sa na nich, pretože pravé tí ľudia sú slabí a cez ich slabé stránky ich použije negatívna sila, ale len preto to dovolia tie vyššie sféry, aby vás posunuli ďalej a keď budete tam kam máte vykročiť už nedovolia, aby sa negatívne sily obrátili proti vám. Čim skôr posun pochopíte, tým skôr nájdete správny smer. V tomto roku sa preskúša sila vašej vôle. Dobré správy ohľadom pracovných vecí a napredovanie bude zadosť učinením pre vás. Najprv si ujasnite svoje ciele, potrebujete úplne jasné predstavy.  Nenechajte sa pomýliť, ostatnými a ani situáciami. Nerobte si starosti s ich názormi a postojmi. Dôverujte sebe a verte svojím plánom. Stojte si za tým čomu veríte a neustupujte ak mate dostatočné informácie, aby ste ich presvedčili, diplomaticky vydiskutujte.
Zahraničné kontakty a prepojenie so zahraničím bude intenzívnejšie v druhej polovici roku. Je možný aj pobyt v zahraničí, či už pracovne, alebo ako oddych na dovolenke spolu so svojím partnerom. Treba sa pozrieť na svoj životný štýl a zamyslieť sa nad ním a urobiť nápravu . Urobte si detoxikačnú kúru na očistu organizmu. Utiahnite sa do ústrania, kde si oddýchnete a načerpáte nové sily. Častejšie meditujte a relaxujte. Pohlavné orgány budú potrebovať regeneráciu, posilnenie. Hlasivky v tomto roku tiež budú si žiadať svoj pokoj. A pozor na pohybový aparát. Vnútorne nájdite silu na odpustenie všetkým aj tým , ktorí ublížili vedome aj nevedome a vysoké energetické vibrácie odpustenie obalia Vašu auru.


img


späť