ZNAMENIA ZVEROKRUHU - LEV

 

Planéta Slnko dáva mu moc energiu, individualita a ego. Sú to šľachetný a štedrý, priamočiary. Niekedy domýšľavosť, odvážnosť. Radi všetko ovládajú. Romantici, idealisti. Temperament, nadšenie, optimizmus. Športove nadanie a snaha byť stredobodom pozornosti.

 

Legenda o Levovi

Podľa gréckej mytológie sa jedná o leva z nemejských vrchov, ktorého zabil Herkules, aby splnil prvú zo svojich dvanástich úloh. Vstúpil?do služieb kráľa Mykén,. Lev ako "výtvor" silného Titana Tyfóna bol neobyčajne veľký, dravý a sužoval celý polostrov Peloponés. Od jeho nepriestrelnej kože sa dokonca odrazila aj Herkulova kopija, preto musel hrdina, leva vlastnými rukami zahrdúsiť. Mŕtve zviera ho však zvieralo tak pevne, že hrdinovi neostávalo nič iné, než použiť tesák ako nôž a telo leva zvliecť? z vlastnej kože, ktorá mu potom neskôr poslúžila ako pancier proti svojim nepriateľom. Víťazstvo Herkula nad nemejským levom bolo dlho symbolizované tým, že Slnko, ktoré do súhvezdia vstupovalo za letného slnovratu, zakrývalo svojím žiarom jeho hviezdy. Héra zviera obdivovala preto , že sa nevzdalo a Zéus pre jeho silu. Levi sa vyznačujú svojou túžbou vyhrať a priťahujú túžbu po obdive.
imgimgimg


2024

 


Rozžiarte zajtrajšok dneškom. Definujte svoj vlastný život a píšte si svoj vlastný scenár. Snažte si vybudovať taký život, od ktorého si nebudete musieť brať dovolenku. Jarné mesiace vo vás naštartujú kreativitu, pôjdete na plno. Detský smiech vo vás vylieči vaše vnútorné dieťa. Situácie s deťmi ukážu koľko trpezlivosti máte v sebe. Rozpracované veci dotiahnete do zdarného zavŕšenia. Láska vám skríži cestu v letných mesiacoch. Naštartuje mladícke energie a zažijete dobrodružstvá, o ktorých ste nesnívali. Rozprávajte pokojne so svojimi blízkymi, vkladajte do slov pokoj a lásku.

Cez srdce sa čistíme a cez lásku rastieme. September prinesie výdavky, hlbšie siahnete do vrecka. Jeseň má pre vás cestu umenia. Zažijete občas pocit rozprestretých krídel ako keď odľahčene letí vták na oblohe. Všetko čo vysielame do života druhých, sa nám vracia do nášho života. Tajomstvá sa dozviete, nebudete chcieť ani veriť čo všetko sa pred vami odkryje. Vianoce vám dajú zabrať, ale sviatky si užijete s rodinou na plno.

Liečivý kameň pre tento rok je Serpentín Hadí kameň.imgimgimg


2023

 


Prijímajte s pokojom veci ako prichádzajú do vášho života. Urobte si poriadok vo svojej mysli. Občas sa ponorte do ticha, vylieči váš nepokoj. Do vašej rodiny príde prírastok. Sústredte sa na rodinu a deti, venujte im svoj čas a hlavne svoju lásku. Máte svoje ambície, svoje ciele, zvládnete napredovať a isť za svojím kariernym rastom. Pri uspešnom napredovaní sa stretnete s ambicioznymi a autoritatývnymi ludmi, naučte sa s nimi vychádzať, hľadajte diplomatickú formu rozhovoru. Viera je svetlom, ktorá osvetlí vašu životnú cestu. Očakávajte zázračné napredovanie vaších vecí. Myslite optimisticky, plány sa lepšie podaria. Stretnete dobrých priateľov, ktorý vás podržia.

Nevyhýbajte sa možnosti vzdelávaniu, je to pre vás výzva, aj skúška trpezlivosti. Ak to budete chcieť vzdať, spomeňte si na dôvod prečo ste chceli začať. Cestovaniu prídete na chuť, niektoré cesty zvážte, ale niektoré sú pre vás balzamom. Nezabúdajte na svoje zdravie. Vyhýbajte sa chemikáliam a toxickému prostrediu. Zvážte aj kozmetiku, preskúmajte najprv dôslednejšie obsah.

Liečivý kameň Opálimgimgimg


2022

 


Prechádzate veľkými životnými zmenami. Ste tvoriví a kreatívni ľudia, objavíte v sebe aj umelecký talent, ktorý dlhú dobu vo vás driemal. Dajte mu voľný priechod, tento umelecký objav vás urobí šťastným. Novú životnú energiu choďte načerpať k vodným zdrojom, jazerám, vodopádom, k moru. Zamerajte svoje myšlienky a pocity na svoje ciele, ako lukostrelci , sústredene mierte na cieľ. Nedovoľte svojím obavám, aby ovplyvnili vaše rozhodnutia. Práca si vyžiada obetovať čas, ale zúročí sa vám to v peňaženke. Nespokojná myseľ oslabuje životnú energiu, pokúste sa zrýchliť proces riešenia nespokojných záležitostí. Ste odvážni. V Jarných dňoch rôzne okolnosti zakývajú vašou náladou, pomôže vyriešiť priateľsky nastavený človek. Leto má pokojné energie pre Levov. Záležitosť s nehnuteľnosťou si vyžiada pomoc odborníka. Nenechajte sa v jeseň vtiahnuť do intríg, otočilo by sa to proti vám. Koniec roka zažijete krásne romantické chvíle.

Zdravíčko tento rok dobre poslúži vášmu znameniu. Venujte pozornosť krvotvorbe, vyskúšajte potraviny bohaté na minerály a stopové prvky. Pri dileme o niektorých ľuďoch platí, že ak chceme porozumieť stromu, musíme sa pozrieť do zeme, v ktorej sú jeho korene, podobne je to aj s ľuďmi, ak im chceme rozumieť potrebujeme vidieť hlbšie k ich rodinným koreňom.

Liečivý kameň pre tento rok Perly, Lapis Lazuli, Larimar


imgimgimg


2021

 


Nastavte sa na rozprávky a verte, že život môže byť rozprávkový, vaša viera vám ukáže cestu. Tento rok prinesie množstvo romantických chvíľ, tešte sa a užívajte krásnu atmosféru, keď sú otvorené dve srdcia vzájomnej láske. Svadobné zvony vo vašej rodine tento rok zazvonia. Hudba je liekom nezabúdajte na to. Dve dôležité správy sa dozviete, ktoré majú dlhodobý vplyv na váš život. Visí vo vzduchu záležitosť, spojená s dôležitou cestou, nepodľahnite smutným myšlienkam. Postup v kariére máte na dosah ruky. Nové pracovné príležitosti prídu rýchlo je na vás či sa im otvoríte. Pri zmluvách a dohodách je dôležite, aby zneli jasne a konkrétne, trvajte na svojich požiadavkách. Pracovné tempo občas narušia nečakané okolnosti. Vy ste pracovité znamenie nenechajte si zobrať chuť pracovať od negatívnych ľudí, práca šľachtí človeka. Peniaze šetrite, lebo tak ako môžu prísť nečakané prísuny financií , môžu prísť v tomto roku aj nečakané výdaje. Verte, že veci pôjdu správnym smerom a zažijete dni úprimnej radosti.


Smútok a depresívna nálada je najhoršou nočnou morou pre vás, rýchlo sa naštartujte na optimistický svet. Stres vám tiež neprospieva, naučte sa dychové cvičenia, ktoré umožnia pre dýchať napätie rýchlejším tempom nájdete uvoľňujúci vnútorný stav.
Liečivý kameň pre tento rok Opal a Ruženin

Afirmácia: Vo mne je bohatstvo lásky


imgimgimg


2020

 


Chvíle plné lásky  precítite hlbšie v milujúcej atmosfére domova. Otvorte svoju náruč zmene, no neopustite svoje hodnoty. Kolotoč situácii, v ktorom zo začiatku roku sa ocitnete, postupne nahradíte novými situáciami, doslova nové životné skúšky. Mnoho aktivít sa otvorí smerom do zahraničia. Polepšíte si finančne v letných mesiacoch. Rodinné plány a projekty v kruhu najbližších rozanalyzujete, spoločne zrealizujete. Pokúste sa viac diplomacie do rozhovorov vkladať. Pamätajte, že najlepší vzťah je taký, v ktorom vzájomná láska prevýši potreby každého z vás. Júlové a augustové dni prinesú zmenu do vášho života. September prírastok do rodiny. Spojenie rodiny cez aktivity s deťmi. Úradne a právne záležitosti v jesennom období viac zamestnajú vašu myseľ. Dôsledne kontrolujte čo poviete, aby ste sa sami nechytili do vlastnej pasce. Novembrové dni viac depresívnejšie naladenie, predídete mu ak pozorujete slnko, alebo horiaci oheň. Posledný mesiac v roku 2020 sa otvoria dvere viacerým emóciám. Zaneprázdnenosť tých dní vyvolá vo vás vnútorný stav užitočnosti, čo prispeje k vnútornej radosti.


Venujte viac pozornosti svojim pocitom, povedú vás k lepšiemu vnútornému spoznávaniu. Učte sa cvičenia spojené s hlbším dýchaním. Svoje emócie nechajte v sebe plávať v pokojnom prúde rieky. Zaraďte do svojho jedálnička častejšie Olivový olej, známe sú jeho liečivé účinky na zdravie, posilňuje cievny systém.


Afirmácia: Ľudia sa v mojej prítomnosti cítia výborne. Som pozitívne naladený.


imgimgimg


2019

 


Občas sa započúvajte do túžob vášho srdca, lebo niekedy vonkajšie vplyvy nás odkláňajú od našich snov. Minulosť čo ste si nedoriešili sa objaví a bude nutné sa pustiť do riešenia veci. Zmeny, ktoré plánujete potrebujú ešte vyzrieť. Vytvoria sa okolnosti, spojené s pomocou ľuďom okolo vás. Ste typ človeka, ktorý keď v niečo verí ide za tým s veľkou odvahou. Rodinné záležitosti občas kamenisté. Prepojenie zo zahraničím prinesie viac radosti a slnka do vzťahov. Partnerské vzťahy ako by ochutnáte viac druhov emócii, nespokojnosť sa dosť prederie na povrch, čo naštartuje aj hádky. Hľadanie vo vzťahu vďačnosti a dôvery. Nepoddajte sa smutným myšlienkam. Lev hľadajúci svoju lásku, si nájde cestu k spriaznenej osobe. Spoločné rozhodnutia sa možno javia ako riskantné, ale niekedy keď neriskujeme nemôžeme očakávať. V pracovnej a finančnej oblasti obzvlášť si dajte pozor na úradné a právne veci, nepodpisujte nič v čom si nie ste istý. Viaceré pracovné stretnutia prinesú pozitívne smerovania. Po finančnej stránke si polepšíte v tomto roku.

Ak dáte prednosť svojím záujmom nebude to sebecké, ale potrebné na harmonizáciu svojho ,,Ja´´ veď v zdravom tele je zdravý duch. Pozor na vírusy, mikróby, pozor na dýchacie cesty. Skamaráťte sa so Skorocelom kopijovitým, prečisťuje krv a pomáha liečiť priedušky.

Afirmácia: Som vďačný/á za všetko čo mám, ďakujem


imgimgimg


2018

 


Osud máte vo svojich rukách, len pevne chyťte opraty. Šťastena krúži okolo vás, pozvite si ju k sebe. Viacej nápadov vás nadchne, ale bez vnútorného pokoja sa ťažšie odhodláte ich realizovať. Nech je teda mier vo vašom vnútri spojencom po celý rok. Ženy Levice čakajú väčšie zmeny od základov. Niektorým zazvonia svadobne zvony, niektoré sa stanu matkami. Odhodlanie k zmenám sa prepojí aj so zmenou bydliska.


Sme len a len tým, čím si myslíme, že sme, preto majte presvetlené myšlienky, partner precíti nastavenie vášho vnútra. Otvorené jednanie viete, že je vždy rýchlejšia cesta k cieľu. Napriek tomu netlačte na partnera ak chcete počuť rýchle odpovede, každý má svoje tempo. Spoznáte mnoho nových ľudí, aj spriaznenú dušu, ktorá sa stane blízka vášmu srdcu.


V pracovnom svete sa ocitnete ako by s novými baterkami. Všetkého do čoho sa pustite pôjde úspešným tempom. Nehazardujte s peniazmi, buďte šetrný, stav účtu získa plusové čísla, ale nepodľahnite zbytočným výdajom. Zahraničie sa viac otvára ohľadom prepojenia práce, hlavne pre mužov Levov. Nech vo všetkom čo robíte precítite krásne spojenie so svojou dušou, ak to tak nie je, ta práca bude viac bremenom ako radosťou a to dlho neutiahnete. Kto nepočúva hlas a volanie svojej duše, cíti vnútorný nepokoj, nastúpením po ceste duše precítite v sebe radosť a spokojnosť.


Spýtajte sa sami seba či robíte dostatočné kroky pre svoje zdravie, ak len trochu pri odpovedi zaváhate, tak začnite ich robiť. Tento rok si posilnite cievny systém , vyvarujte sa zime a chladu. Vyskúšajte Vanilku, je nielen ako korenie, ale aj ako liek. vôňa zmierňuje podľa odborníkov nervové napätie, pomáha pri psychickej únave a dokonca sú jej pripisované aj účinky afrodiziaka.
Noste liečivý kameň Beryl.


imgimgimg


2017

 


Planéta Slnko v tomto roku vám dá veľkú energiu, hľadajte čo najčastejšie možnosti sa slniť na slniečku. Priamočiare jednanie si vyskúšate vo viacerých situáciách. Správne dôvody ísť dopredu naštartuje váš temperament. Športovým a umeleckým aktivitám sa viac otvoríte, nebráňte sa tomu, ale hľadajte cestu, aby ste čo najčastejšie si urobili radosť. Môžu sa vytvoriť v spoločnosti situácie kde doslova sa stanete stredobodom pozornosti, pre dýchajte a snažte sa pôsobiť s pokojom a chladnou hlavou.

Rodina a partnerské vzťahy sú úzko spojené, uvedomíte si, že milovať znamená priať blížnemu to, čo pokladáme za dobré z lásky k nemu a nie k sebe. Občasné situácie vytvoria potrebu obetavejšieho jednania. Čím viacej po niečom túžime, tím viac energie vydáme .
V práci a finančnej oblasti budete priekopníkom, poveria vás do nových úloh, prijmite ponuky, učenie nie je na škodu v každom veku. Jesenné obdobie prinesie okolnosti byť ako vodca čo udá správny smer. Bojovné nasadenie vás postaví do role vojaka, vy to zvládnete. Celkove tento rok pre znamenie leva prináša viaceré nové pracovné možnosti, rozhodnutia či ich prijmete je na vás.

Bahenné kúpele, ale aj obklady môžu v tomto roku pre vás byť mimoriadne liečivé a blahodarne pôsobiace na regeneráciu celého organizmu. Citlivejšie tento rok bude reagovať pokožka a pohlavné orgány. Skamaráťte sa s liečivými olejčekmi pomôžu vám.
Vôňa orchidey vás ochráni na tento rok.imgimgimg


2016

 

Život je výsledkom rozhodnutí, ktoré robíte, v čom ste nespokojný s tým je najvyšší čas niečo robiť, začnite práve s rozhodnutiami. Váhanie, vo vás vytvára neistotu, ktorú prenášate do kruhu najbližších. Buďte viacej optimistický, hľadajte cestu lásky, ale aj pokory, neuzatvárajte sa do svojho vnútorného sveta . Čakajú vás viaceré problematické okolnosti, no len s chladnou hlavou a s vierou v srdci nájdete novú silu isť dopredu. Falošné ideály sú brzdou vášho duchovného rozvoja. Partnerské spolužitie je škola života, niekedy práve ak ustúpime zo svojich nárokov, nájdeme ústretovejšieho partnera. Leto prinesie nových ľudí, ktorých spoznáte.

Pracovné zanietenie máte v sebe, viete sa oddať práci. Či urobíte múdre rozhodnutia ukáže čas. Muži Levy nudiť sa nebudete v tomto roku. Máte mnoho plánov, viete, že každý krok, je krokom k cieľu. Komu sa nelení, tomu sa zelení, aj vám sa môžu v tomto roku, ak sa nenecháte odradiť. Celkové zmeny zamestnania sa môžu otvoriť pre viacerých, buďte opatrnejší a obozretnejší. Obzvlášť opatrnosť na pracovisku pre tento rok na kolektív , pozor na kolegov a kolegyne. Pri rozhodnutiach počas celého roka, radšej dlhšie premýšľajte, veď sa hovorí, že :,,Kto sa náhli, často sa prenáhli.´´

Premýšľajte ako si svoje zdravie viacej upevniť, no neostávajte len pri premýšľaní, ale začnite intenzívne robiť kroky pre svoje zdravie. Obzvlášť popracujte na posilnení cievneho systému. Do jedla si pridávajte občas Bazalku, má viacej liečivých účinkov.
Obklopte sa vôňou pomarančovníka


imgimgimg


2015

 

Dočkaj času ako hus klasu, tohto príslovia sa držte tohto roku. Ak chcete si naplniť plány tak len s pokojom a s chladnou hlavou. Máte pred sebou v tomto roku možnosť absolvovať viacej zaujímavých ciest, ktoré budú pre vás odrazovým mostíkom, aby ste si utriedili niektoré myšlienky, Cesty vám ukážu nový smer a nový pohľad na veci. Koľko lásky do vzťahu dám toľko aj dostanem, nezabúdajte viacej lásky dávať svojím partnerom. Opatrnosť na slová, radšej dobre zvážte čo poviete, lebo impulzívne vypustená veta v tomto roku môže rozbiť dlho ročný vzťah. Kto hľadá lásku, nájde, síce bude podmienené viacej obetovať. Častejšie si s partnerom zájdite na koncert, spoločenské podujatia, alebo si doma vytvorte hudobné okienko, zatancujte si.

Nová práca a rýchla príležitosť k financiám príde ak nezaváhate a chytíte sa jej, polepšíte si, ak zaváhate budete ľutovať. Peniaze sa ukazujú na jarné mesiace a začiatok leta. Opatrnejšie kráčajte v auguste a septembri, obmedzujúce okolnosti, ktoré pomaly po riešite, ale bude potrebná trpezlivosť. Dôslednejšie sledujte aj právne a úradne veci.

Vyhnite sa depresívnym myšlienkam, smútok je vtedy v duši , keď umiera láska, hľadajte lásku . Upravte si stravovanie, aby bola strava vyvážená bohatá na minerálne látky a vitamíny. Príroda bude pre vás liečivým balzamom. Potrebujete teplo a slniečko doprajte si ho a nezabúdajte, že život je na vašej strane, vy si ho modelujete.


imgimgimg


2014

 

Kamenistá cesta a nervózne okolnosti na začiatku roka, vás len nútia hľadať nové nepoznané smery. Ak ich nájdete budete mať viacej alternatív. Príslovie hovorí, kam sa strom nahne tam aj spadne.
Pracovne budú okolnosti na zváženie, ale boj v sebe, nedovolí vám vidieť tie mnohé príležitosti, ktoré sa črtajú okolo vás. Učte sa s trpezlivosťou pristupovať, k naplneniu pracovných plánov.
Objatie, vrúcnosť a harmóniu rozdávajte a nájdete cestu ku šťastiu v partnerstve. Pochopenie jeden druhého na princípe nezávislosti utuží vzťah. Spolužitie v pároch, by malo byť vždy o dvoch, ale situácie sa dokážu zvrtnúť tak , že to môže byť aj o troch, buďte v tomto roku v strehu.
Peniaze z práce budú,  prídu aj nové príležitosti, ktoré vás potešia. Právne a úradné záležitosti spojené s odvahou a silou sa obratia vo váš prospech . Pokušenia na nekalé veci si radšej odpustite veď peniaze sú tu do času, ale statočnosť na večnosť. Bohatý nie je ten, kto ma najviac, ale ten kto potrebuje najmenej.
Z minulosti máte nedoliečené niektoré neduhy, popracujte na tom v tomto roku. Nastavte sa hlavne na pokojnú myseľ, to bude silným liekom počas celého roku. Naučte sa ísť za šťastím, šťastie musíme ovládať a nešťastie prekonávať, vykročte a verte, že pôjdete po ceste za svojím snom.


imgimgimg


2013

 

Hlava smútku vám ako ohnivému znameniu nepatrí. Nájdite v sebe viacej ohňa na radosť. Veci sa vyriešia férovo a spravodlivo. Nezabúdajte zdravo žiť, a občas si urobte detoxikačné kúry. Prešľapovanie vás obmedzuje a nepúšťa dopredu, vnútorne ste silné znamenia a postupne to čo prinášalo na začiatku roku bôľ, spracujete a nájdete cestu do krajiny zázrakov. Sen, o ktorom snívate môže sa naplniť hneď prvý mesiac. Február si vyžiada harmonické vnútro. Nedovoľte aprílovému počasiu vo vás vytvoriť letargické pocity. Leto bude plné zmien a aktivít. August a september ešte môže vás vrátiť do minulosti, aby ste na dobro ju vyriešili. Október, november a december poteší, prinesie nových ľudí, nove možnosti na lásku, priateľstvá, ale aj nové pracovné príležitosti. Myslite na to, že ten kto skutočne miluje myslí na šťastie milovanej osoby.


imgimgimg


2012

 

Nad mnohými vecami budete zvažovať, okolnosti budú naklonené, aby ste sa chytili viacerých príležitostí. Čaká vás rok dobrých príležitostí, ktorí si nenechajte ujsť, aby ste neľutovali. Budete oveľa rozvážnejší a hlbšie budete analyzovať svoj život. Kreatívne sa naladíte, môžete pracovne dosiahnuť úspech v spolupráci so zahraničím. Komunikácia cez informačné zdroje bude dôležitá, lebo sa dozviete dôležite správy. Informácie budú pre vás potrebné , aby ste sa vedeli správne rozhodovať, preto buďte počas roku dostatočne blízko pri informačných zdrojov. V láske môžu byť dosť komplikované vzťahy, len na obidvoch zúčastnených bude či si dokážu upratať medzi sebou a isť ďalej na ceste životom vo dvojici, alebo prídu vyvrcholenia ku rozchodom. Ak budete hľadať nových partnerov snažte sa držať pri zemi. Každý máme svoje muchy, preto skôr zaujmite pozíciu či tie muchy má tá druhá strana veľmi veľké, alebo len také maličké.

Zdravie je spojené s vašim šťastím, ak vnútorne sa budete cítiť spokojní aj vaše fyzické telo si spusti samo liečivý proces liečenia. Dôležitá je povaha človeka, určuje v živote jedinca mnoho vecí, od povahových čŕt závisí, s koľkými budeme si rozumieť a koľkých odoženieme od seba.


imgimgimg


2011

 

Tichá radosť zo života v začiatku roku, rýchlo vymení hektickejšie obdobie . Udalosti pôjdu veľmi rýchlo a všetko naberie také tempo ako ste si možno v predstavách želali a teraz sa vám to napĺňa. Napriek tomu , že bude potrebne riešiť naraz mnoho veci, budete to zvládať. Rušivé aspekty môžu byt pravé vaše myšlienky. Tvrda práca prinesie úspech. Za tvrdou pracou príde aj finančná odmena, ktorej sa potešíte. Nepoľavte, choďte neustále dopredu, priatelia budú pri vás a môžete sa o nich oprieť. Inšpirácie nájdete ak budete hľadať viacej. Pri všetkých tých povinnostiach sa môže objaviť cestovanie. Bude sa črtať aj cesta letecká. Práca pohlti mnoho času, no netreba zabudnúť aj na rodinu. Posaďte sa s blízkou dušou, ktorý vás pochopí, môžete spolu prežiť pekne chvíle, odreagujete sa a uvoľníte . Rodinná atmosféra naštartuje vo vás naladenie sa na plodnú energiu. Ak sa rozhodnete aj pre stáleho partnera aj pre milenecký vzťah tento krát budete mat dosť guráže na obidve strany. Aj na vzťahoch treba pracovať a vniesť do nich kreatívnu energiu. Pohyb na čerstvom vzduchu prebudí vo vás a v partnerovi spomienky na časy, ktoré by ste najradšej vrátili späť. No nezabudnite , že každý okamžik je dôležitý a nezabudnuteľný , vneste radosť do života svojho srdcového kráľa, kráľovnej a tieto radostne okamihy sa zafixujú vám obidvom hlboko do pamäte.
Pracovať je dobré, ale keď sa preháňa, tak môže mať negatívny dopad na zdravie. Vaše myšlienky budú rozlietané a aj vaša psychická stránka bude ako by občas na dve časti rozložená. Nájdite si miesto kde budete na chvíľu sami so sebou a odpoviete si svojim vnútorným pochybnostiam. Pite bylinkové čajíky na uvoľnenie a upokojenie, vnútorné harmonizovanie. Modlitba vyslovená z hĺbky srdca prinesie úľavu a napraví na ceste zblúdenia.


img


späť