ZNAMENIA ZVEROKRUHU - BARAN

 

Planéta Mars vládne tomuto znameniu, planéta činu, odvahy, energie. Sú to aktívny, súťaživý, akčný, dynamický,impulzívny, hádavý. Chcú byť vodcovia, bojovníci. Radi začínajú niečo nové, ale ukončenie je na niekom druhom. Silná vôla s veľkou sebadôverou. Nechcú si priznávať prešľapy. Tvrdohlavosť. Neprosia o milosť, ale ani ju neudeľujú.

 

Legenda o Baranovi

Zlatý baran, ktorý vedel lietať, niesol na chrbte deti Frixa a Helle, boli to deti bohyne oblakov Nefelé a thébskeho kráľa Athamasa, syna bohov búrok a vetra. Chcela ich nevlastná matka obetovať, preto sa rozhodli, že uteču. Od boha Hermesa dostali zlatého barana, ktorý ich mal preniesť cez oceán. Cesta bola dosť vyčerpávajúca. Helle sa utopila (toto miesto Gréci nazvali Helespont, dnešné Dardaleny). Baran sa nevzdal a dopravil chlapca do bezpečia, Kolchidy. Zviera ako dôkaz vďaky obetovali Diovi. A ten za jeho vytrvalosť umiestnil ho na oblohu. Boh stvoril znamenie Barana, ktoré je známe svojou tvrdohlavou vytrvalosťou a silou.


imgimgimg2023

 Máte v sebe duchovné poznanie, ktoré použíjete v tomto roku častejšie. Staňte sa organizátorom svojho času, správne využitie voľných chvíľ vás obohatí a aj ľudí okolo vás. Skúste byť poslom dobrých správ pre svoje okolie. Vodcovské schopnosti otvoríte v prácovnej sfére, často využijete tieto danosti.

Veci, ktoré dlhodobo riešite vyriešia sa férovo a spravodlivo. V podnikateľských aktivitách sa nájdete. Harmónia mysle zaistí skoršie výsledky. Úradné a právne veci si vyžiadajú určitú obetu, ale postupne ak sa obrníte trpezlivosťou, otočí sa karta vo váš prospech.

Odpustite si, rozhodnutia z minulosti, z ktorých nemáte radosť, poučte sa z nich a vykročte do nového životného cyklusu. Svet vás má rád, pre vašu bezprostrednosť, otvorenosť a uprimnosť. No dobre zvážte , ktoré slová vypoviete, lebo ked vyslovíte slová, vypustíte energiu. Umenie je liek pre našu dušu, venujte sa tvorivým aktivitám, zažijete obrodenie, dostanete krídla fantázie. S partnerom sa rozhodnete užívať viac dovolenkových chvíľ, prehľbyte si vzájomné spojenie dvoch duší. Naučte sa častejšie pozerať na veci z nadhľadu, získate pohľad nezavislého pozorovateľa.

Liečivý kameň Citrín.imgimgimg2022

 Uvedomíte si hneď na začiatku roka svoje priority, podľa toho vyskladáte plán. Chcete byť svojím spôsobom originálny, práve táto chuť originality prináša obete, len a len na vás je či ochota obety je na mieste. Finančnú stabilitu vyriešite. Investovanie do nehnuteľnosti v tomto roku je na mieste. Ste cieľavedomí.

Robte rozhodnutia tak, aby ste mali pocit nezávislosti a slobody, je to pre vás mimoriadne dôležité. Intuícia sa zlepší, ďakujte za všetky dobrodenia , ktoré sa vám dostanú. Posilňujte si svoje vnútorné dieťa, s väčším optimizmom sa rozbehnete dopredu a zároveň predídete depresívnym náladám. Úvod roka má pre vás množstvo nových nepoznaných výziev. Jarný čas dopraje mužom tohto znamenia lásku aj pracovné úspechy. Letné mesiace prinesú nervóznejšie situácie, len snaha o pokoj a chladnú hlavu, pomôže preplávať búrkovými dňami. Jeseň prinesie zmeny v zamestnaní. Množstvo zaujímavých ciest sa objaví v tomto roku. Koniec roka uvoľní vášeň a romantiku.

Upokojená myseľ je pre vás darom, snažte sa čo najčastejšie odbúravať stres. Skúste terapiu smiechom, človek bez smiechu je ako strom bez kvetov. Občas preventívne vypite čajíky na posilnenie funkcie žlčníku, Zemežlč, Repík lekársky.

Liečivý kameň pre tento rok Krištáľ, Rodonit , Howlit.


imgimgimg2021

 Všímanie si malých radosti a tešenie sa z nich umožní pritiahnuť viac svetlých a radostných dni do života. Na zvýšenie intuícii popracujte častejšie pokojným prijímaním sveta. Pocit bezpečia je nadovšetko, hlavne pre nežné pohlavie. Rozhodnutia vždy robte až keď bude presvedčenie utvrdené srdcom. Vo financiách a majetkových veciach pozor na medziľudské vzťahy, niekedy nie jednoduché situácie, napriek tomu hľadajte cestu diplomacie. Obetovanie v partnerskom vzťahu sa vyplatí, prehĺbia sa vzájomné city. Mnohí si uvedomili, dôležitú vec, kto nemá peniaze je chudobný, kto nemá druha je chudobnejší, kto nemá srdce je najchudobnejší, vaše srdce je veľké a máte v ňom lásku na rozdávanie. Usilovné pracovné nasadenie potrvá po celý rok. Zaslúžené odmeny si vychutnáte. Prídu aj nové pracovné príležitosti, ktoré treba s pokojnou hlavou zvážiť. Tešte sa zo zdravia blízkych. Naplnia sa viaceré želania hneď v prvom štvrťroku. Letné obdobie prepojí vás so zahraničím. Jesenné dni, plné pracovného elánu, nájdite čas aj na oddych. Romantické chvíle prežijete veľmi intenzívne v posledných troch mesiacoch roka.


Životný elán máte dobre nastavený aj keď si ho treba stále posilňovať. Hľadajte pokojné miesta. Hormonálnemu systému venujte tento rok zvýšenú pozornosť. Plodné obdobie pre počatie potomka. Nezabúdajte na svoje pohybové ústrojenstvo, občas ho treba správne premazať.
Liečivý kameň pre tento rok Ónyx a Krištáľ

Afirmácia: Pocit voľnosti a nezávislosti mi dáva krídla.


imgimgimg2020

 Dobrý chýr ide ďaleko, zlý ešte ďalej. Preto zvážte čo poviete v tomto roku, aby vypovedané veci neskôr sa nezvrtli proti vám. Veľa vecí máte nedoriešené, energie tohto roku umožnia ich zvládnuť, kráčajte s pokojom a s chladnou hlavou. Priateľ je ten čo ti pravdu povie, nie ten čo ti pochlebuje a vy to veľmi dobre viete, práve preto ostaňte v strehu po celý rok. Partnerské spolužitie prinesie situácie, ktoré pozornosťou voči partnerovi preliečite. Váš úsudok je správny pokiaľ sa nenecháte znervózniť, obzvlášť v partnerstve, nastavte v sebe pokoj. Človek, ktorý žije bez lásky je nešťastný a jeho duša zíva prázdnotou , kto hľadá, v tomto roku nájde, komu lásku dávať. V rodinných vzťahoch hľadajte zmierlivú cestu, obzvlášť v súrodeneckých vzťahoch. Oblasť pracovná a finančná pocíti priviatie možností a mimoriadnych príležitostí, s odvahou a razantnosťou sa rýchlejšie pohnete z miesta. Nepúšťajte si ľudí k telu a chráňte si svoje súkromie. Byť šťastný znamená zvyknúť si na život vo vlastnej koži. Právne, úradné záležitosti, s pomocou odborníkov zvládnete ukorigovať vo váš prospech.


V jarnom období si prečistite a posilnite močové cesty. V  lete sa môžu objaviť nedoliečené veci z minulosti. Energie zdravia tento rok , obzvlášť Baranom, ktorí sa starali o svoje zdravie prinesie silný tok energii a zdravotný stav bude dobrý. Vyhľadávajte viac dôvodov na radosť a úsmev, balzam na telo, na dušu. Občas si vychutnajte pár dúškou čaju, z rumančeka. Pije sa aj pri chrípke, pomáha pri bolestiach žalúdka a plynatosti, pomáha aj pri nespavosti, migrénach a nervozite.


Afirmácia: Som tvorca svojej budúcnosti, preto sú moje myšlienky len pozitívne.imgimgimg2019

 Všetko, čo robíte, je iba kvapka v mori, ale keby ste to nerobili, tá kvapka by tam chýbala, mnoho práce máte pred sebou v tomto roku. Mužský a ženský pól by viac menej mal byť zharmonizovaný počas roka. Nová príležitosť, o ktorej ešte neviete, príde veľmi rýchlo, pre každého, ale v inej oblasti života. Ženy nájdu pomoc zo strany mužov a muži nájdu pomoc zo strany žien. Právne veci si vyžiadajú viac času. Rodina bude stáť pri vás v neočakávaných situáciách. Priateľských stretnutí je pred vami neúrekom. Aj keď práca dosť často zatieni lásku, predsa si len nájdete cestu k romantickým večerom. Emočne nespokojné postoje môžu narušiť oveľa viac než si dokážete pripustiť. Uvedomenie si dvoch druhov nespokojnosti, nespokojnosť, ktorá pracuje a taká, ktorá zalamuje rukami. Prvá dosiahne to, čo chce, druhá stratí, čo má.. Veľa možností ako zarobiť peniaze, sa práve v tomto roku otvoria pred vami. Dokážete zosúladiť aj prácu aj dovolenku, ktorú si užijete . Práca spojená so zahraničím umožní nahliadnuť do tajov, ktoré postupne odhalíte. Zvládnete oveľa viac ako si myslite. Prestaňte sa trápiť nad tým, čo je mimo vašej moci, lebo stratíte energiu a tá sa dá oveľa lepšie využiť na užitočnejšie aktivity.

Zdravie si strážte obzvlášť v letnom období, posilňujte cievny systém a v jesennom období pohybový aparát. Častejšie choďte do lesa, veď les je život a je tam životodarná energia minulosti, súčasnosti a budúcnosti. Pookrejete. Varte a pite občas čajík z Prasličky, pomáha doširoka pre ozdravovanie organizmu.

Afirmácia: Som pokojný/á, plný/á tvorivých myšlienokimgimgimg2018

 Začínajte deň s tým, že bude veselo, ale nepripúšťajte si myšlienky, že je deň , ktorý je bremenom. Viac veci v tomto roku potrebujete stihnúť a to viete lepšie ako ktokoľvek iný. Obeta pre naplnenie plánov, aj v tomto roku bude vysoká. Otvoria sa nove možnosti učiť sa, vyžiada si to vnútorné sebazaprenie, ale ak nastúpi sebadisciplína, neskôr príde pozitívna úroda. Cestovanie do vzdialenejších kútov radšej prenechajte na budúci rok. Viac zmlúv a dohôd sa otvára na podpisovanie počas roku.


Partnerské vzťahy potrebuje Baran oživovať, aj keď niektoré veci sú stagnujúce, lásky a objatia zažijete viac ako si viete predstaviť. Zútulňovanie príbytkov, nadchne a navodí vyskúšať aj ručne práce. Pokiaľ sa nevenujete aj malým veciam, stratíte i veľké, všímavejším spôsobom sa skúste správať k svojmu okoliu. Učte sa prijímať lásku, aj rozdávať a je potrebné s trpezlivosťou rozprávať sa o probléme s partnerom. Dajte svoje požehnanie svojim deťom, blízkym, :„Nech ťa žehná Pán a nech ťa chráni!´´


Prirodzená autorita je dobrá ak ju človek nezneužíva. Smutnejšie myšlienky a pesimistickejšie nastavenie chytí viac mužov Baranov, ženy v tomto znamení sú slnečnejšie, kreatívnejšie počas celého roku. Do myšlienok vložte viacej lásky, pocítite ako vám narastú krídla. Ľahšie prekonáte nástrahy. Práca pôjde plánovaným tepom. Podnikatelia spoja svoje sily a začnú úspešnú spoluprácu. Finančná oblasť sa môže zdať ako na hojdačke, ale v prospech účtového konta. Zamerajte svoje myšlienky, pocity a činy neustále na svoje ciele a podarí sa vám ich úspešne dosiahnuť. Jeseň priveje nečakané peniaze, čo poteší a naplní peňaženku.


Ohľadom zdravia máju Barani na dosah ruky, aby tento rok zdravie bolo silné, ale občas treba popracovať na imunite, pozor skôr na úrazy. Odporúčam vyskúšať občas kúpeľ z Levandule, upokojuje, má antibakteriálne a proti kŕčové účinky. Noste liečivý kameň Lapis Lazuli


imgimgimg2017

 


Životné heslo pre Baranov je ,, Ja chcem !´´ tak tento rok obzvlášť si preskúšate svoje chcenie. Svoju odvahu. Láska, dilema a túžby naplnia program na tento rok. Zmoknutý sa dažďa nebojí, vy ste už zažili vo svojom živote mnoho búrok, ukáže sa vaša pripravenosť. V láske si uvedomíte, že skutočná láska prináša šťastie.
Muži Barani po celý rok budú viacej spojení s rodinou a rodinnými záležitosťami. Mesiace kde sa viac darí a požehnanie v plánoch je v júli, auguste a septembri. Úhlavnými nepriateľmi sú okolnosti spojené s medziľudskými vzťahmi, obzvlášť to vyvrcholí v poslednom štvrť roku.

Ženy sa viac ako po iné roky stretnú v tomto roku s väčšou závisťou a žiarlivosťou, nepodľahnite tlakom, berte to, že tí ľudia majú málo kreativity a vy ste pre nich niečím čo zamestnáva ich myseľ. Preto si urobte silnejšiu ochranu, odpustite a choďte si za svojimi snami a plánmi.
Apríl, máj a jún dosť stresový, ale potom druhá polovica roka praje plným náručím pozitívnych okolností. Šťastena bude stať pri vás, po celý rok. Otvoria sa dvere viac do vášho vnútorného sveta. Kto nepočúva hlas a volanie svojej duše, cíti vnútorný nepokoj. Ako náhle pôjdete po ceste duše precítite v sebe radosť a spokojnosť. Volanie diaľok tiež zapôsobí na vaše rozhodnutia, no prihliadajte nie len na vaše túžby, ale aj na potrebu vašej rodiny.

Financie a polepšenie v tejto oblasti sa rodia ťažšie, no výzvy prídu a vaša pripravenosť je merítkom vášho bankového konta. Zmena je život a túto ideu si udržíte počas roka.
Položte si otázku, či pre svoje zdravie robíte, čo robiť máte. Vnútorný boj, ktorý spôsobuje napätie, oslabí imunitu , situácie sa učíte v pokojnom harmonickom nastavení riešiť, pozor na hlavu, chráňte si ju. Obklopte sa častejšie hudbou.
Vôňa magnólie vás ochráni na tento rok.


imgimgimg2016

 

Postoj k rodine a záležitosti rodinného charakteru, budú najdôležitejšou náplňou pre vás v tohto roku. Nespokojnosť vo vašich myšlienkach, nech vystrieda pokojné nastavenie sa na svojich blízkych . Bohatý nie je ten, kto má veľa peňazí, ale ten, kto má zdravie a milujúcu rodinu. Čaka vás mnoho spoločných rozhodnutí, veľa rodinných vecí sa bude riešiť a vy budete stredobodom diania. Záležitosti majetkových veci sa rozhýbu a potrebné kroky urobíte, aby sa veci doviedli do zdarného zavŕšenia. V lete sa objaví viacej aktivít, niektoré veci budú visieť vo vzduchu, kým sa s nimi nepopasujete. Okolnosti súvisiace s nehnuteľnosť, kúpa, alebo predaj, riešenie budete mať možnosť zvrátiť vo váš prospech.  Muži Barani nájdu cestu k novým pracovným príležitostiam. Prídu možnosti sa zapojiť do diskusii častejšie na pracovisku.

Prežívajte viacej malá chvíle, vychutnávajte si to čo život ponúka a nezabúdajte, že šťastný je ten, kto vie, že je šťastný. V priebehu roka sa vytvoria občas situácie, kde budete pozorovať niektorých ľudí a  čudovať aké sú ľudia divné stvorenia. Snaha im pomôcť sa bude ceniť v duchovnom svete, veď, keď niekomu podáte pomocnú ruku, pri tom, ako padá na dno vlastnej priepasti. Pripravte sa pomáhať. Mnohý okolo vás budú potrebovať vašu rozvahu a vnútornú silu. Hľadajte v sebe zmysel pre spravodlivosť.

Zdravie je naše zrkadlo ako žijeme a odráža sa to na našom fyzickom tele , vyčistite si svoje zrkadlo, aby telo malo šancu byť zdravé. Tento rok si obzvlášť dávajte pozor na zápalové procesy, snažte sa predchádzať. Posilňujte si imunitu. Vyskúšajte častejšie si dať do stravy klinček voňavý. alebo ho žujte, má liečivé účinky.
Obklopte sa vôňou karafiátov.


imgimgimg2015

 

Láska je trpezlivá a pre vás tento rok bude skúškou trpezlivosti, ale len s láskou nájdete silu na vnútorný stav trpezlivosti. Nová práca sa bude črtať hneď na začiatku roka, buďte v strehu, aby ste si neprepásli príležitosť. Po čas roka tí, ktorí sa snažia nájsť nove bydlisko, nájdu možnosti , ale niektorí aj nečakane môžu zmeniť počas tohto roku bydlisko. Pozor dávajte na špekulantov a falošných ľudí., ktorí sa môžu krútiť okolo . Niektoré situácie v rodine vás dosť môžu obmedzovať, ale len tvorivým prístupom sa podaria napraviť .

Jesenné mesiace prinesú viac cestovateľských aktivít, pôjdete aj na nové miesta, ktoré navštívite prvý krát. Láska kvitne v každom veku a nebuďte prekvapený, keď tento rok prinesie lásku a znovuzrodenie . Zažijete rozsvietenie svetla vo vás a stanete sa krásnym svetlom čo bude svietiť ostatným. Tehotenstvo sa môže pritrafiť. Peniaze tento rok sa prisypú, máte úspešné nastavenie. Mužská časť Baranov pri rozhodnutiach uprednostnite osobne stretnutia a vycítite či je to správny človek na spoluprácu.

Ak chcete si udržať počas roka dobré zdravie pracujte na posilnení imunity. Pracujte na sebaovládaní, bude to prínosom hlavne pre medziľudské vzťahy. Láska je radosť, ale i bolesť, láska je potešenie i strádanie, v láske  musí byť rovnováha a v srdci je brána.


imgimgimg2014

 

S veľkým nasadením sa pustíte do práce.
Hľadanie nových výziev od začiatku roka, plný nových nápadov, ktoré sa vo vás postupne zrodia, dáte do realizácii a pridáte ku svojim plánom. S novým pracovným elánom sa pokúsite hľadať nové cesty. Črtá sa častejšie prepojenie so zahraničím, aj cez prácu aj cez blízkych ľudí. Do druhej polovica roka bude menej energií, preto si rovnomerne rozložte svoje sily.
Partnerské vzťahy si snažte chrániť,  nekonajte dominantne voči svojím partnerom, buďte tolerantný, lebo sú chvíle, ktoré si môžete práve svojím konaním skomplikovať. Milujem a odpúšťam, to nech je vaše heslo na tento rok. Rodina a spojenie s ňou by mala pre vás byť základným pilierom,  pokúste sa vychutnať všetky chvíle so svojou rodinou. Pre tých čo si hľadajú svoju polovičku, príde, ale vy sami ju budete musieť na toľko očariť a pritiahnuť , aby aj ostala.
V oblasti financií treba sa najprv zamyslieť , poradiť, lebo impulzívnym správaním sa môžu odkotúľať viaceré vaše peniažky.
Pre oblasť nehnuteľností by sa vám mala otvoriť dobrá príležitosť. Leto a dovolenka pre vás má byť oddychom a nie pretekom, nezabúdajte na príslovie, že pomaly ďalej zájdeš.
Tento rok ,rozhodne sa nebudete nudiť.


imgimgimg2013

 

Pokúste si vydýchnuť po hektických chvíľach nastane obdobie pokojnejšie. Prvé mesiace v roku síce sa objavíte v situáciách, z ktorých ide nespokojnosť z vašej strany. Zmierte sa a prijmite aj veci, ktoré nepôjdu podľa vašich predstav. Cestovanie,  zahraničie sa vám ponúka hneď v začiatku roka, neodmietnite túto príležitosť, dá nové perspektívy na životne zmeny. Letné mesiace prinesú hektické dni a nových ľudí, s ktorými nájdete spoločné koníčky. Pozor na august buďte opatrnejší. September môže priniesť nedoriešené veci z minulosti ak ich doriešite, čakajú na vás neskutočne krásne chvíle v októbri. Tí čo si upracú, október sa stane mesiacom lásky, radosti a šťastia. Koniec roka bude mať lekcie, s ktorými si nebudete vedieť samy rady, ale bude možná podpora od ženy, ktorá vám ukáže cestu. Financie tento rok prinesie práca, ktorá bude lepšie finančne ohodnotená, podpory sa vo financiách dočkáte od ženských osôb, ktoré budú nápomocné. Snažte sa podniknúť viacej krokov pre rodinu, pre vytvorenie harmónii vo vzťahu, lebo len keď budete v tejto oblasti cítiť pokoj, budete mať možnosť viacej postúpiť a dokázať naplniť predsavzaté plány.


imgimgimg2012

 

Poobzerajte sa kolo seba, čo všetko ste dokázali a čo všetko chcete tento rok dosiahnuť. Dobre si naplánujte veci, lebo slnko bude tento rok svietiť a bude vám úspech priať po celý rok. Radosť, prinesú do vášho života každodenné situácie. Letné dni precestujete, viacej ako po iné roky. Ostanete prekvapení z niektorých ľudí, možno vás privedú aj do úžasu. Situácie postupne posunú vaše duchovné poznania a svojimi krokmi sa môžete postaviť ku stromu poznania. Nabitý životnou energiou po čas roku budete tvoriť nové projekty. Umelci v znamení Barana nájdu pravú mieru. Vedci vo vašom znamení zverokruhu objavia nové objavy, ktoré budú dôležite pre spoločnosť. Viacej priateľských debát a diskusií sa zúčastníte. V láske môžete zažiť krásne chvíle, ale je potrebné obzvlášť prejaviť väčšiu trpezlivosť so svojim partnerom, partnerkou, lebo práve ak nebudete po čas roku trpezlivý môžete si pokaziť svoj vzťah.

Opatrní by mali byť mladiství , lebo pôjdu bezhlavo do problémov. Nebudú akceptovať a chcieť vidieť mnoho vecí. Usilujte si chrániť celé telo, robte poriadky v organizmu a posilnite si imunitu. Nezabúdajme, že mnoho krát si niečo vymedzíme sami a len sami si môžeme tie vymedzenie aj zmeniť, preto si vytyčujte ciele, ktoré budú prinášať radosť vám a ľuďom vo vašom okolí.


imgimgimg2011

 

Rok začnite úsmevom, nestojí nič, ale urobí mnoho, navodí úsmev aj v partnerovi a vaše duše budú bližšie ku sebe. Začiatok roka bude sa niesť skôr v určitom stereotype s opakujúcimi situáciami ako by ste sa dostali do bludného labyrintu, s ktorého budete môcť nájsť cestu, len vtedy ak správne použijete svoju intuíciu. Zámery, ktoré nemáte na pevných a reálnych podkladov sa môžu zosypať. Buďte opatrný na ľudí s nekalými úmyslami. Treba byť k sebe úprimný a pozrieť sa na veci aj z iného uhla pohľadu. Mnoho krát vo forme snov sa budú ukazovať riešenia, len treba byt vnímavejší. Na zdravie pozor ohľadom dýchacích ciest, posilnite si imunitu správnou životosprávou prvých mesiacoch roka.
V jarných mesiacoch sa viacej budete zameriavať na majetok a hmotne veci. Niektorým sa budú črtať dobre investície v súvislosti s nehnuteľnosťami. Budete mať síce prijmi, ale aj výdavky, vo financiách to bude skôr vyvážené. Príliv tvorivej energie. Snažte sa ľuďom vo svojom okolí nechať ich vlastný priestor, aby mali pocit vlastnej identity. Zdravotné problémy ako rýchlo prídu tak aj odídu. Chrbticu si dajte dobre premasírovať , budete ju viac namáhať pri horúcich letných dobrodružstvách, ktoré budú početnejšie ako obvykle. Leto bude priať hlavne  partnerským vzťahom, nove lásky, romantické stretnutia. Môžu prísť aj nečakané tehotenstva. Príval vášne a splanutí, ale aj impulzívnych reakcii. Pozor si dajte , ktorí majú už partnerov, aby ste si nezahodili kvalitný vzťah za lacný flirt. Letné mesiace si treba viacej dávať pozor na srdiečko.
V jeseň sa budete držať pevne a múdro pri zemi, budete mať prísun finančných prostriedkov, zrodia sa múdre plány do budúcna. Budete si upratovať, aj v láske aj v majetkových záležitostiach. Čo v letných mesiacoch impulzívnejšie rozhodnete to budete môcť si v jeseň napraviť. Dajte na rady lekárov a správajte sa múdro ohľadom svojho zdravia. Koniec roka budete pokojnejšie a vyrovnanejšie reagovať na svoje okolie aj keď vnútorne bude to vo vás rezonovať.


imgspäť